Foto: shutterstock

Kosmētiķe: “No pigmentiem un strijām var tikt vaļā pilnībā, ja rīkojas nevilcinoties!” 0

Ja uz ādas, piemēram, saules ietekmē parādās pigmenti vai arī grūtniecības laikā, strauji zaudējot vai pieņemoties svarā, uz ķermeņa izveidojas strijas, es sievietēm parasti iesaku šādas problēmas risināt pēc iespējas ātrāk, nevis atlikt uz vēlāku laiku. Tad no tām var atbrīvoties pilnībā, ” uzsver “BABOR Beauty Spa Alberts” kosmētiķe Līva Gerharde.

Reklāma
Reklāma
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
TV24
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas
Lasīt citas ziņas

Mūsdienās ar pigmenta plankumiem uz sejas, kakla, dekoltē zonā cīnās gan jaunas sievietes, gan dāmas gados. Vasarā sievietes pieļauj tipisku kļūdu – piemēram, veic augšlūpas vaksāciju, un nezinot, ka pēc šādas procedūras āda ir jāsargā no saules, dodas uz pludmali. Un tad pēc neilga laika uz augšlūpas mēdz parādīties uzkrītoši redzami pigmenta plankumi.

Pigmenti sievietēm rodas arī dēļ horomonālām svārstībām, visbiežāk grūtniecības laikā, un, protams, ādai novecojot.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kosmētiķe stāsta, ka sievietes no pigmentiem un strijām nereti mēģina tikt vaļā pašu spēkiem – mājas apstākļos ar dažādiem kosmētiskajiem līdzekļiem. “Iespējams, šādā veidā pigmentus un strijas var padarīt vizuāli neuzkrītošākas. Tomēr, lai pilnībā novērstu, ar to nepietiks. Ir vajadzīga spēcīgāka iedarbība.”

Viena no efektīvākajām un ādai saudzīgākajām procedūrām, ar kuru var novērst pigmentus, strijas, kā arī piņņu bojātu ādu padarīt līdzenāku un rētiņas – neuzkrītošākas, ir mikrodermabrāzija.

“Veicot šo procedūru, esmu novērojusi, ka visātrāk, ļoti bieži pilnībā izdodas novērst pigmentus, strijas un ādas bojājumus, kas ir izveidojušies salīdzinoši nesen. Savukārt pigmentus, strijas un piņņu rētas, kas jau ir gadiem ilgi, ar mikrodermabrāziju var padarīt daudz nemanāmākas,” stāsta kosmetoloģe.

Mikrodermabrāzijas laikā uz ādu ir tikai mehāniska iedarbība, netiek izmantotas nekādas ķīmiskas vielas vai lāzeri, tādēļ to var droši veikt jebkuram cilvēkam – arī grūtniecēm, kā arī cilvēkiem, kam ir alerģiska āda.

Mikrodermabrāzijas procedūra notiek šādi – ar speciālu medicīnisku ierīci, kurai tiek izmantots uzgalis ar abrazīvām dimanta daliņām, tiek veikta ļoti pamatīga ādas virsējā (raga) slāņa slīpēšana. Procedūras laikā uz ādu iedarbojas arī ar vakuumu, un tas, kā zināms, ir efektīvākais veids, kā uzlabot asinsriti, limfas atteci, tonizēt zemādas muskulatūru, līdz ar to šī procedūra dod arī liftinga efektu -paceļ sejas ovālu un izlīdzina sīkās krunciņas – ap muti, acīm un uz pieres. Cilvēks, kam tiek veikta mikrodermabrāzija, jūt iedarbību uz ādu, taču procedūra nav sāpīga vai nepatīkama.

Reklāma
Reklāma

Līva Gerharde stāsta: “Ļoti labi, ja uzreiz pēc mikrodermabrāzijas uz ādas tiek klātas maskas ar aktīvajām vielām, jo ādas virsslānis ir nolobīts, un aktīvās vielas var iedarboties spēcīgāk un dot labāku efektu. Kosmētiķis kosmētiskos līdzekļus parasti izvēlas atkarībā no tā, kādas ir ādas problēmas. Piemēram, ja ir nepieciešams balināt pigmentus, pēc ādas slīpēšanas klāj balinošus serumus un fluīdus, ja nepieciešams izlīdzināt krunciņas un pacelt sejas ovālu, izvēlas tam piemērotus kosmētiskos līdzekļus.”

Kosmētiķe novērojusi, ka Latvijā mikrodermabrāzijas procedūru arvien biežāk veic arī vīrieši, parasti, lai mazinātu piņņu radītās rētiņas uz sejas, kā arī novērstu ādā ieaugušus bārdas rugājus. Jau pēc pirmās procedūras bārdas rugāji vairs neieaug.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.