Foto-LETA

Labdarības akcijā mēģinās savākt ap 280 000 eiro smagi slimu bērnu ārstēšanai 0

Šodien sākas telekanāla TV3, “Bērnu slimnīcas bērnu fonda” un mazumtirgotāja “Rimi” rīkotā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju”, kurā šogad plānots palīdzēt 139 bērniem, kuru atbalstam kopā nepieciešami 279 210 eiro, informēja pasākuma rīkotāju pārstāvji.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

Ziedojuma summu veido dažādu smagu saslimšanu mazināšanai nepieciešamās izmaksas. Labdarības akcijas mērķis šogad būs rūpēties arī par to bērnu vajadzībām, kuriem nepieciešams finansējums ārkārtas situācijās, palīdzība autisma gadījumos, tehnisko palīglīdzekļu iegādē.

“Šogad vajadzības un arī nepieciešamais finansējums ir ļoti audzis, turklāt paredzu, ka nāks klāt vēl jauni lūgumi, jo tā notiek katru gadu. Bērnu veselībai valstij nauda joprojām pietrūkst, un, ņemot vērā, ka bērniem ir pieejamas ārstniecības iespējas, kas būtiski uzlabo bērnu veselību un dzīves kvalitāti, bet nav valsts apmaksātas, tad mēs, sabiedrība, šiem bērniem paliekam vienīgā cerība. Katru gadu kopā ar ārstiem ļoti rūpīgi izvērtējam, kas ir pašas svarīgākās lietas bērnu veselībai, kurām aicināt ziedot, un vienmēr šīs izvēles ir ļoti grūtas, jo apzināmies, ka pilnīgi visu nepieciešamo bērniem nevarēsim nodrošināt,” pauda “Bērnu slimnīcas bērnu fonda” vadītāja Liene Dambiņa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Labdarības akcijas kontekstā 30.novembrī paredzēta arī “Dinamo Rīga” hokeja spēle, kur “Dinamo Rīga” mērosies spēkiem ar “SKA Saint Petersburg”. Latvijas hokeja komandas spēlētāji spēlēs īpašos akcijas kreklos, kuri vēlāk ar hokejistu parakstiem vairāksolīšanā tiks pārdoti, visus izsolē iegūtos līdzekļus ziedojot akcijas mērķim.

Labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” ikvienam ir iespēja atbalstīt bērnus, ziedojot portālā “bsf.lv”, izmantojot ziedojumu kastītes, iegādājoties akcijas preces “Rimi” veikalos vai ziedojot “MansRimi” naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā “mansrimi.lv”, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Akcija “Eņģeļi pār Latviju” šogad norisinās jau divpadsmito reizi. Labdarības akcija šogad norisināsies līdz 12.janvārim.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.