Publicitātes foto

Nedēļas nogalē Liepājā gaidāms Latvijas mājražotāju un amatnieku tirdziņš 0

Sestdien, 18. novembrī, Liepājā, Rožu laukumā, norisināsies Latvijas amatnieku un mājražotāju tirgus. Tiks celti godā mūsu zemes labumi un tirgus apmeklētāji priecēti ar amatnieku latviskajiem izstrādājumiem un gardiem ēdieniem svētku galdam. Rožu laukumā būs rodami sarkanbaltsarkanajās krāsās greznoti smalki rokdarbi, apģērbi, rotas lietas, koka izstrādājumi, kā arī ar mājas smeķi pagatavoti gardumi. Viss tirdziņa sortiments būs čaklo meistaru rokām izlolots un ar mīlestību pagatavots veltījums svētkos.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Apmeklētājiem šeit būs iespēja gatavoties valsts svētku atzīmēšanai, sarūpējot visu nepieciešamo gan svētku galdam, gan izrotāt sevi ar svētku rotām. Tirgotāji būs ieradušies no visas Kurzemes, kā arī Rīgas un attālākajiem Latvijas reģioniem, lai andelētos ar smeķīgiem gardumiem un meistardarbiem.

No gardumiem tirdziņā būs pieejami visdažādākie konditorejas izstrādājumi, mājas kūkas un citi saldumi. Šoreiz būs iespēja iegādāties gan Saldus, gan arī Skrīveru “gotiņu” konfektes. Būs medus dažādās garšās, kā arī sukādes un sīrupi no dabīgajām Latvijas ogām un augļiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

No sātīgākiem ēdieniem tirgotāji piedāvās mājas sierus, kūpinātas zivis, mājas desas un citus gaļas produktus. Būs arī dabīgās garšvielas, ar kurām svētku mielastu padarīt vēl baudāmāku. Šajā reizē mājas vīni būs atvesti no vairākām Kurzemes vīna darītavām. Savukārt karstvīnu varēs gan baudīt uz vietas, gan arī iegādāties līdzi ņemšanai.

Tirdziņš neizpaliks bez amatnieku izstrādājumiem, kas noderēs par jaukām dāvanām, ar ko iepriecināt savus mīļos. Amatnieku darinājumi būs piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tirdziņā varēs atrast latviskas piespraudes, tuneļšalles un cepures ar Lielvārdes jostas motīviem, atstarotājus rudens vēlajiem vakariem un citus rokdarbus. Tāpat būs iespējams iegādāties dažādas sveces, lai izgaismotu savu ikdienu, melnās keramikas izstrādājumus, izšūtus dvielīšus ar personificētiem uzrakstiem, koka izstrādājumus, kā arī daudz ko citu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.