Veselam
Psiholoģija

Noglāsti sevi! Kā iemīlēt pašas ķermeni. Atbild Dimantra Antra0

Foto – Shutterstock.com

Lasītāja jautā Dzīvesmākslas Akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai: “Kā iemīlēt savu ķermeni un justies brīvi? Tas visu laiku ikdienā traucē komunicēt, darboties un būt!”

Atbild Dimantra Antra: “Tu jau ļoti precīzi pasaki, ka vēlies iemīlēt savu ķermeni. Labs veids kā savu prātu iemācīt mīlēt savu ķermeni ir uzticēties, ka ķermenis nav tava prāta veidojums. Tas ir dabas veidojums, tādēļ jāmācās sajust dievišķo cieņu pret dabu. Jāmāca prātam cieņa pret ķermeni un jāapzinās, ka tas ir augstākais dabas veidojums, kura dēļ mēs esam uz šīs zemes piedzīvot šo pieredzi.

Veidi, kā mācīties iemīlēt savu ķermeni ir vairāki. Tā var būt meditācija. Bet visvieglākā forma tai ir mācīt prātam pieņemšanu. Glāsti, pieskārieni un taktīlās sajūtas ir mīlestības valoda. Ar tiem mēs varam iedot ķermenis to resursu, lai tas tiek dziedināts. Svarīgi ir mācies nekritizēt, bet slavēt savu ķermeni. Sieviete nedrīkst kritizēt savu ķermeni, jo viņas ķermenis dod dzīvību bērniem. Sievietei ķermenis ir jāmīl, lai viņa spētu novērtēt to, ko viņai tas dod – bērna ieņemšana un iznēsāšana. To, kā iemīlēt savu ķermeni var apgūt caur praksēm Akadēmijā, kur tiek iedoti rīki, kas sniedz dziedināšanu un mīlestības resursu ķermenim.”

 

Līdz  19. septembrim varat uzdot jautājumus Dimatrai Antrai šeit.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Starp lauksaimnieka ikdienu un pasaules rekordiem ūdens motosportā. Slakteru dzimtas stāsts trijās paaudzēs
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Divi novadi ir brīvi no Covid-19 slimniekiem
20 minūtes
RR
Rebeka Rogale
Praktiski
5 idejas, kā izgaismot dārzu saviem spēkiem: gaisma no metāla kārbas, burkas vai pudeles
1 stunda
Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Jaunie vecāki laimīgi brauc mājās ar jaundzimušo, bet jāskatās uz krematoriju!” Ko valmierieši domā par to, ka kļūst par “bēru galvaspilsētu”? 1
6 stundas