Politologs: “Cik daudz A klases mēroga politiķu piedalās pasākumos Latgalē? Nu, nebrauc viņi tur!” 132

“Bija tāds sižets vienreiz, ko rādīja, kad vienai tantiņai pajautāja, kas ir viņas prezidents? Viņas atbilde bija – Lukašenko, jo viņa tur to Baltkrieviju lūr tajā televizorā bez pārtraukuma,” tā TV24 raidījumā smaidot stāstīja politologs un sabiedrisko attiecību aģentūras “Mediju tilts” līdzdibinātājs Filips Rajevskis, diskutējot par masu medijiem, kādus ikdienā patērē Latgales reģiona iedzīvotāji.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 3
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

“Tad ir jautājums – kā problēma tā ir? Un tajā mirklī tā bija Latvijas prezidenta problēma. Un tā ir Latvijas politiķu problēma. Mēs varam kā vien gribam saukt tos krievu valodā runājošos Latvijas politiķus, kuri apkopj to Latgali, bet vismaz viņi apkopj…Paskatāmies pārējo partiju iesaisti Latgales politikā, pārējo klātesamību – kad viņi tur pēdējo reizi bija?” jautāja politologs Rajevskis.

Politologs, turpinot paust savu komentāru TV24 raidījumā, pauda sapratni par to, ka Latgalē ir “maz tā vēlētāja”, kas būtu vadošo partiju politiķu interešu lokā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es saprotu, ka tam polittehnoloģiski ir nospļauties uz to Latgali, nekas tur nav…Bet tas ir politiķa pienākums, ja tu domā par valsti ne tikai priekšvēlēšanu periodā, bet bišķi tādā plašākā mērā – būt tur klāt, kaut vai kampaņas laikā arī būt klāt! Es esmu papētījis, cik daudz A klases mēroga politiķi piedalās pasākumos Latgalē? Nu, nebrauc viņi tur! Arī kampaņu laikā viņi tur nebrauc. Nu ko tu gribi, ja tas Latgales cilvēks nekad to politiķi nav redzējis, nekad to ministru nav redzējis, Ministru prezidentu nav redzējis, tad ko tu gaidi no viņa?” retoriski jautāja politologs un sabiedrisko attiecību aģentūras “Mediju tilts” līdzdibinātājs Rajevskis, diskutējot par mediju telpu Latgales reģionā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.