FOTO: Twitter/Anton Gerashchenko

Putinam veltītais ieraksts “Ak Dievs, tikai nepamet mūs!” pielējis eļļu spekulācijām par Krievijas prezidenta veselību 115

Nesen publicētais ieraksts “Telegram” kanālā izraisījis bažas par Krievijas prezidenta Vladimira Putina veselību, vēsta ziņu portāls “Express”. Ierakstu, kuram pievienota Putina bilde, veidojis “Z-blogeris” Pozdņakovs, un tajā rakstīts: “Ak Dievs, tikai nepamet mūs. Lūgsim Dievu, ka esi dzīvs un vesels.”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Šis noslēpumainais, bažām piesātinātais vēstījums ir izraisījis diskusiju vilni sociālo mediju platformās, atsevišķiem cilvēkiem apšaubot Krievijas līdera labklājību.

CITI ŠOBRĪD LASA
Tomēr līdz šim brīdim Krievijas valdība nav sniegusi oficiālu paziņojumu vai apstiprinājumu par Putina veselības stāvokli.

Ņemot vērā situāciju, Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Antons Geraščenko tērzēšanas platformā “X” pauda savu ziņkāri, jautājot: “Kas notiek?”

Geraščenko jautājums tikai pielējis eļļu jau tā virmojošajām spekulācijām par Putina veselību.

“X” lietotājs RAVEN rakstīja: “Laikam nekas, bet, ja viņš ir slims un viņa laiks tuvojas beigām, tad patiesībā ir pilnīgi loģiski atbrīvoties no Prigožina. Viņš noteikti mēģinātu pārņemt vadību, ja tas tā būtu.”

Cits tērzēšanas platformas lietotājs Maikls Beamišs piebilda: “Mēs varam tikai lūgt, lai tas tā būtu!”

Krievijas varasiestādes svētdien apstiprināja “Vagner” grupas vadītāja Jevgeņija Prigožina nāvi, kliedējot šaubas par to, vai viltīgais algotņu līderis, kurš kļuva par dumpinieku līderi, atradās lidmašīnā, kas trešdien avarēja, nogalinot visus tajā esošos pasažierus.

Ģenētiskā pārbaude 10 avārijas vietā atrastajiem ķermeņiem “atbilst lidojuma manifestam”, teikts Krievijas Izmeklēšanas komitejas pārstāves Svetlanas Petrenko paziņojumā. Krievijas civilās aviācijas iestāde paziņojusi, ka Prigožins un daži no viņa augstākajiem leitnantiem ir septiņu pasažieru un trīs apkalpes locekļu sarakstā.

Izmeklēšanas komiteja nenorādīja, kas varētu būt izraisījis lidmašīnas avāriju pusceļā starp Maskavu un Prigožina dzimto pilsētu Sanktpēterburgu.

Reklāma
Reklāma

Pirms diviem mēnešiem 62 gadus vecais Prigožins sarīkoja dienu ilgu dumpi pret Krievijas armiju, vedot savus algotņus no Ukrainas uz Maskavu. Krievijas prezidents Vladimirs Putins šo aktu nosauca par nodevību un solīja sodu iesaistītajiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.