Foto: Unsplash

“Krāpšana bija šantāža no manas puses!” Atklāti sieviešu stāsti par neuzticību 0

Esam pieraduši daudz runāt par vīriešu “dabisko poligāmiju” un viņu neuzticības iemesliem. Kā ir ar sievietēm? Sievietes stāsta, kāpēc viņas nolēma “iet pa kreisi”. Mēģināsim izprast sievietes nodevības būtību. Kāpēc tādi stāsti izklausās parasti, ja par to runā vīrieši, bet šokējoši, kad par to runā meitenes? Un vai ir iespējams novērst laulības pārkāpšanu?

Anastasija: “Krāpšana tikai uzlaboja manas attiecības ar vīru”

JL
Jānis Lūsis
Ziņas
Lasītājs: Viņi ir kā bumba ar laika degli! Apsveicama to cilvēku rīcība, kas paziņojuši, ka mājā nevakcinētos nelaidīs 209
17 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Ventspils rajonā vilks pusdienās notiesā veselu suni: pāri paliek tikai ķepas un galva 60
10 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
“Pārslimoju kovidu, pēc vakcinēšanās zaudēju samaņu un slimnīcā ārstējos ar tādiem pašiem “bēdu brāļiem”!” Vainīgs vīruss vai pote? 202
17 stundas
Lasīt citas ziņas

“Bez šīs neuzticības es nebūtu es pati, šī kaislība daudzējādā ziņā mani izveidoja, lai gan arī pirms laulībām jaunība bija vētraina. Taču tā jau bija pieaugušo, nevis studentu versija. Es to ne tikai nenožēloju, tas bija brīnišķīgs notikums manā dzīvē, pēc kura es pat pārtraucu baidīties no nāves.

Jā, tas izklausās, iespējams, pārspīlēti, bet pēc šīs aizliegtās mīlestības es sapratu, ka varētu arī mirt ar tīru sirdsapziņu par pieredzētajiem iespaidiem un emocijām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Es apprecējos 23 gados, 29 gados man bija divi bērni. Nebija nekādas kaisles. Bija mājīgi, ģimeniski, plānos – trešais bērns. Es pametu darbu, jo vīra karjeras dēļ mums nācās doties uz citu pilsētu. Ejot prom no darba, nosūtīju vēstuli kolēģiem, ka es priecātos nepazaudēt sakarus un kādreiz iedzert kafiju neformālā vidē.

Pēkšņi viens no viņiem, kurš bija precējies un darbā izturējies tikai lietišķi un formāli, uzrakstīja, ka viņam nav iebildumu pret kafiju. Un nosauca konkrētu laiku. Protams, es biju pārsteigta. Viņš man bija interesants kā talantīgs, radošs cilvēks, un es zināju, par ko es ar viņu runāšu.

Sākumā man bija tikai “izzinoša” interese par viņu, man bija interesanti, kā viņš dzīvo, par ko domā, kā notiek jaunrade, jo viņa rezultāti darbā mani vienmēr valdzināja.

Izrādījās, ka viņš pirms mēneša bija izšķīries ar mīļoto sievu, jo tā viņu piekrāpa. Un tad sākās.

Mēs satikāmies dažas nedēļas no rīta, kad mani bērni bija bērnudārzā. Viesnīcās, dabā, automašīnā, jebkurā vietā.

Mums abiem mājās pat vienā laikā saplīsa lampiņas: laikam no mums nāca tāda enerģija, ka tehnika neizturēja. Tad mana ģimene pārcēlās uz citu pilsētu, un viņš sāka braukt pie manis. Pārējā laikā rakstījām viens otram papīra vēstules.

Kā tas ietekmēja manu ģimenes dzīvi? Tikai uz labo pusi: es biju uzmanīga pret vīru un bērniem, manas “baterijas” bija pilnībā uzlādētas, es biju spēka un emociju pārpilna. Vīrs bija aizņemts darbā un priecājās, ka mums viss ir kārtībā.

Viss turpinājās divus gadus. Tad lēnām izsīka – gludi, nesāpīgi, pats no sevis. Jā, protams, pastāvēja risks, ka noslēpums var atklāties un mana ģimene tiktu iznīcināta. Bet es joprojām domāju, ka tas bija tā vērts.”

Alise: “Puisis pats mani virzīja uz nodevību ar savu draugu”

“Tā bija mana pirmā mīlestība. Viņš studēja programmēšanu, bija romantisks un mīļš. Bet diemžēl lietoja narkotikas. Es iebildu, bet nevarēju ietekmēt. Pēc kāda laika attiecības zaudēja dzirksteli, kļuva garlaicīgas.

Tieši tajā laikā viņš iepazīstināja mani ar savu draugu, un mēs pavadījām daudz laika trijatā. Mani pārņēma dīvaina sajūta, it kā mans draugs neapzināti virzītu mani uz krāpšanu. Viņš bieži pameta mani kopā ar draugu, un tas notika.

Kāpēc es to izdarīju?

Mans puisis man bija pirmais un vienīgais, man vienkārši bija interesanti izmēģināt seksu ar citu.

Turklāt mūsu attiecības jau bija gandrīz beigušās, bet draugs bija ļoti skaists, asprātīgs, seksīgs un ar lielu pieredzi. Man trūka emociju un apziņas, ka esmu pievilcīga. Pēc nodevības man nebija nekādas vainas sajūtas.”

Marija: “Es neuzskatu, ka sekss ne ar vīru ir krāpšana”

“Esmu precējusies trešo reizi. Šajā laulībā ir mīlestība, nav nepieciešamības meklēt kādu no malas. Ar otru vīru bija ļoti nesaprotamas attiecības, viņš visu laiku bija greizsirdīgs, turklāt nepamatoti, tad nu es beidzot pāris reizes viņu piekrāpu. Tikai lai justos brīva un pierādītu (kam – es nezinu), ka viņš ne tur meklējis. Arī lai redzētu, kas tad nu notiks. Nekas nenotika.

Tagad es neuzskatu seksu ar kādu citu par krāpšanu, dzīvē visādi gadās.

Vienkārši, ja attiecības ir ilgas un viss apmierina, kaisle neizbēgami noplok, tad kāpēc neizmantot situāciju, ja ir iespēja?

Visi esam dzīvi cilvēki.”

Anna: “Krāpšana bija šantāža no manas puses”

“Pirmo reizi nopietni sastrīdējos ar nākamo vīru, devos uz citu pilsētu un jutos kā brīva meitene. Draudzene iepazīstināja ar puisi, sākās vētrains romāns. Visu pastāstīju vīram, faktiski, tagad es saprotu, ka tā bija šantāža – vai nu kaut ko maini, vai arī es palikšu pie cita.

Mīļākajam pastāstīju vēlāk, viņš negribēja būt trešais. Vēl krāpu vīru ar savu bijušo, bet ar viņu motivācija citāda – satriecošs sekss un emocionālā tuvība. Varētu teikt, ka no viņa guvu siltumu un maigumu, kad ar vīru viss juka un bruka.

Krāpšana man bija vajadzīga arī tāpēc, lai atsvaidzinātu sajūtas, sajustos dzīva.

Nodevībai nebija nekādu seku, vīrs apvainojās, bet ļāva nojaust, ka, ja viņš par to neuzzina, varu turpināt. Es atbalstu ideju, ka neviens nevienam nepieder, un tādēļ nevar izlemt, ar ko gulēt. Es esmu par krāpšanu, jo reizēm tas ir vienīgais veids, kā atsvaidzināt un dažādot seksuālo dzīvi.”

Dana: “Viņš bija mana tipa vīrietis”

“Tobrīd jau trīs gadus dzīvojām kopā neprecējušies. Jūtas apdzisušas, sekss kļuvis par pienākumu un rets, vīrs aizņemts darbā, kļuva garlaicīgi. Te sociālajos tīklos atrakstīja viņš: desmit gadus vecāks, bijušais militārists, interesants vīrietis, seksīgs.

Tūlīt satikāmies, ārēji pilnīgi mana tipa vīrietis. Pēc divām nedēļām pastāvīgas komunikācijas tiešsaistē, bija lielisks sekss. Piecus gadus ilgušas kaislības, draudzība, tikšanās, vienkāršas sarunas. Bija pārtraukumi sešus mēnešus, bet atkal vilka vienam pie otra – tā ir aizraušanās.

Ar vīru turpinājās gludas un ērtas attiecības. Bet tad es uzzināju, ka viņš – mans mīļākais – ir precējies un tas mani apskaidroja. Saņēmu sevi rokās un pārtraucu.

Apprecējos, sagaidīju bērnu. Šis romāns iemācīja mani cienīt cilvēku blakus un strādāt pie attiecībām.”

Situācijas komentē psiholoģe Jevgeņija Krjučkova

“Cilvēki kļūst neuzticīgi dažādu iemeslu dēļ. Visbiežāk – tas ir kaut kā trūkums, neapmierinātas vajadzības, kuras ir sarežģīti (vai nu neiespējami vai vienkārši negribas) apmierināt pašreizējās attiecībās. Īsumā – deficīts.

Sievieti var “piesaistīt” cits partneris, ja viņa jūt sekojošus “deficītus”:
• Uzmanības trūkums. Krāpšana kā iespēja justies iekārotai, tādai, kuru apbrīno un iekaro.

• Cieņas, labas izturēšanās trūkums. Krāpšana kā atriebība, kā atbilde uz rupju attieksmi, partnera necieņu vai nodevību.

• Seksa trūkums. Krāpšana kā iespēja kompensēt seksa trūkumu. Piemēram, ja partneriem ir dažāds seksuālais temperaments, seksuālā gaume.

• Iespaidu trūkums. Krāpšana kā iespēja kliedēt garlaicību: tieksme pēc jaunām emocijām, piedzīvojumiem, daudzveidības meklējumi.

• Jēgas trūkums. Krāpšana kā viegla izklaide, “neko nenozīmē” notikums. Piemēram, ja ideja par “uzticību partnerim” neietilpst vērtību sistēmā, vai vērtību sistēma nav izveidojusies.

• Resursu trūkums. Krāpšana kā iespēja iegūt kādus labumus: amatu, dāvanas, ceļojumu, papildu materiālo atbalstu.

SAISTĪTIE RAKSTI

Gadās arī kūrortu romāni; krāpšana dzērumā; pēc ilgas piespiedu šķiršanās; ja pēkšņi iemīlies un “zaudē galvu”…

Ja runājam par dzimumu atšķirībām, tad nav iespējams neņemt vērā to, ka sievietēm un vīriešiem ir atšķirīgas seksuālās uzvedības stratēģijas, atšķirīga attieksme pret īslaicīgām seksuālām attiecībām. Protams, ir daudz izņēmumu, taču kopumā vīrieši vieglāk attiecas pret saviem “kreisajiem soļiem”, vieglāk pārdzīvo tādu attiecību sekas.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Ziņas
Aprēķināts, kurā novadā patlaban ir visaugstākais ar Covid-19 sasirgušo skaits 1
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Tuvākajā laikā notiks aktīvs darbs ar senioriem, lai veicinātu viņu vakcinēšanos pret Covid-19 47
7 stundas
LE
LETA
Veselam
Latvijā fiksēta visaugstākā Covid-19 izplatība Eiropā 73
7 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Atceries – ir jāpadzeras!
8 stundas
JL
Jānis Lūsis
Ziņas
Lasītājs: Viņi ir kā bumba ar laika degli! Apsveicama to cilvēku rīcība, kas paziņojuši, ka mājā nevakcinētos nelaidīs 209
17 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Ventspils rajonā vilks pusdienās notiesā veselu suni: pāri paliek tikai ķepas un galva 60
10 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
“Pārslimoju kovidu, pēc vakcinēšanās zaudēju samaņu un slimnīcā ārstējos ar tādiem pašiem “bēdu brāļiem”!” Vainīgs vīruss vai pote? 202
17 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
Olafs Zvejnieks: Divas trešdaļas sabiedrības no 10% nākotnes pensijas var atvadīties jau tagad 40
9 stundas
LE
LETA
Ziņas
Latvijā pārspēti trīs temperatūras rekordi. Kur reģistrēti pirmie +30 grādi?
8 stundas
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
Atceries – ir jāpadzeras!
8 stundas
LA
LA.LV
Stāsti
Lai nāktu pie sava farmaceita…
3 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Palīgi, ko izvēlas sirds 1
4 dienas
LA
LA.LV
Veselam
efektīvi var ārstēt atvilni? 5
9. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kad tava sirds signalizē jeb 12 sirds signālu katalogs 6
9. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ar emocionālu uzrunu „Lai tava sirds skan veselīgi!” „Mēness aptieka” uzsāk sirds mēnesi farmaceitiskajā aprūpē 1
2. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kovidsomnija arī bērniem jeb kā pandēmija kaitē bērnu un pusaudžu miega kvalitātei 10
1. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Laimīgs un bez Laimas slimības 2
31. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Dažādas sāpes ķermenī un taktika pareizai rīcībai 1
27. maijs, 2021
LA
LA.LV
Stāsti
Farmaceite: Strādāju ar prātu un sirdi izvēlētu darbu 3
21. maijs, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Centrālā laboratorija” investē 1 miljonu eiro molekulārās bioloģijas iekārtās 2
20. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Jūti sāpes vai smagumu kājās? Pārbaudi potītes brahiālo indeksu! 1
20. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Jau atkal tās nejaukās tulznas un tulzniņas! Pēdu kopšanas ABC jaunas vasaras sezonai 1
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Trokšņa audio austiņās var būt par daudz! 1
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kādēļ satraukties par ilgāku nekustīgu sēdēšanu? 2
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
„Veselības centru apvienība” vakcinē Rīgas Stradiņa universitātē
7. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
tikt galā ar alerģisko konjunktivītu
7. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Pelargoniju ziedi – prieks acīm, saknes – veselībai
6. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Covid-19 un neiroloģiskās slimības – izplatīta kombinācija 7
6. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
9 ieteikumi urīnpūšļa veselībai – kā palīdzēt urīnpūslim būt stipriniekam 2
6. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Saprātīga, slodze, pulsometrs, piemērots apģērbs, atbilstošs uzturs – padomi, uzsākot skriešanas treniņus 1
30. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Samazinot cukura patēriņu, organismam C vitamīna tiks vairāk 1
28. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Neaizmirstam – rūpes par veselību ir aktuālas 365 dienas gadā!
28. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ietaupījuma iespēja aptiekas piedāvājumā kā atbalsts Latvijas iedzīvotājiem
26. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Vai visi skolēni mācās pie rakstāmgalda?
21. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
7 iemesli, kāpēc tavam mieram un miegam var noderēt senais, labais baldriāns 1
21. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Veselības centru apvienība” (VCA) mediķi šodien vakcinējuši 3250 vakcīnas pret Covid-19 4
16. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Mēness aptieka” atzīta par līderi veselības nozares zīmolu ilgtspējas indeksā 2
13. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Samazini stresa ietekmi! 10 speciālista ieteikumi, kā saglabāt normālu asinsspiedienu
12. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Lieldienās VCA apkalpotajos vakcinācijas punktos savakcinēti teju 3000 cilvēki 4
7. aprīlis, 2021
LE
LETA
Ziņas
Piektdien novērotas problēmas ar Covid-19 sertifikāta lejuplādi 2
9 stundas
LE
LETA
Ziņas
Saslimstības kumulatīvais rādītājs sarucis līdz 117,8 4
12 stundas
LL
LETA, LA.lv
Veselam
Pavļuts: Mēs šodien uzsākam jaunu posmu masveida vakcinācijai 59
13 stundas
LA
LA.LV
Veselam
“Vakcinācijas avīzes nebūs!” Juhņēviča atklāj, ka mainīta informēšanas taktika 23
15 stundas
LE
LETA
Veselam
Veselības ministrs neatbalsta obligātas vakcinēšanās pret Covid-19 ieviešanu 34
15 stundas
KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
Zināms, cik liela daļa no Latvijā dzīvojošajiem saņēmuši vismaz vienu poti pret Covid-19
16 stundas
LE
LETA
Ziņas
VBTAI sāk pārbaudi par bērnu skaistumkonkursu “Mini Miss Latvija” 3
3 stundas
SK
Skaties.lv
Stāsti
Tušķos bez dzīvības pazīmēm atrod 36 gadus vecu sievieti. Aizdomās par slepkavību tiek turēts viņas vīrs
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Latvijā pārspēti trīs temperatūras rekordi. Kur reģistrēti pirmie +30 grādi?
8 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Ziņas
Olafs Zvejnieks: Divas trešdaļas sabiedrības no 10% nākotnes pensijas var atvadīties jau tagad 40
9 stundas
LE
LETA
Ziņas
Svelme pieņemsies spēkā. Kādi laikapstākļi gaidāmi sestdien? 5
10 stundas
LE
LETA
Ziņas
Pirms Jāņiem Latvijā viesosies EK priekšsēdētāja Leiena 5
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
Britu konservatīvie cieš pazemojošu sakāvi starpvēlēšanās
3 stundas
EL
Egils Līcītis
Ziņas
Patiešām ūsains tarakāns, kurš attiecības ar civilizēto pasauli pilnībā nolaidis vaterklozetā! Egila Līcīša feļetons 18
5 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Lielākais karstums pēdējo 3 gadu laikā, bet Jāņos būsim uz robežas…” Briča prognozes garajām brīvdienām 9
15 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Burkovskis: Ieraugot šādu virsrakstu, uzreiz to ir jādala ar divi 16
18 stundas
AK
Aiva Kalve
Praktiski
Kā vislabāk apēst dārzeņus: izcili svaigu kabaču salāti tūlītējai ēšanai
8 stundas
LA
LA.LV
Veselam
“Vakcinācijas avīzes nebūs!” Juhņēviča atklāj, ka mainīta informēšanas taktika 23
15 stundas
LE
LETA
Ziņas
“Jāpieliek punkts šim padomju mantojumam.” Levits par latviešu diskrimināciju darba tirgū, ja viņi neprot krievu valodu 305
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Jābūt milzīgai nekaunībai, lai prostitūta tiesā mēģinātu pierādīt, ka nav prostitūta,” Lapsa par Vonsoviča apsūdzību 72
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. “Novēlu visiem atrast laiku kopā būšanai!” Kādreizējais ministrs Sandis Ģirģens publicē foto ar kādu īpašu un mīļu cilvēku 3
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Princis Harijs, visticamāk, neieradīsies uz savas mirušās mammas, princeses Diānas pieminekļa atklāšanu 22
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Izcila garša! Aukstā jogurta zupa ar gurķiem un zaļumiem 8
1 diena
SK
Skaties.lv
Stāsti
Tušķos bez dzīvības pazīmēm atrod 36 gadus vecu sievieti. Aizdomās par slepkavību tiek turēts viņas vīrs
22:47
LE
LETA
Ziņas
Pirms Jāņiem Latvijā viesosies EK priekšsēdētāja Leiena 5
22:21
ZD
Zane Dzene
Ziņas
Šķietami banālais stāsts un režisores provokācija. Aktuālā kino izlase
22:13