Foto – pexels.com

Suns posta mūsu seksu! Pieredzes, kā četrkājainie draugi traucē intīmajā dzīvē 38

Autore: Annika Niedrīte, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Suņi, kas dzīvo blakus cilvēkam un bieži pat guļ viņa gultā, ir lieliski kompanjoni. Bet reizēm viņi pārkāpj visas personiskās robežas! Turpinājumā daži reāli piemēri, kā četrkājainie draugi traucējuši intīmajā dzīvē.

1. “Pirms diviem gadiem mēs ar vīru paņēmām trīs mēnešus vecu kucēnu – labradora un boksera krustojumu. Nosaucām viņu par Eliju un viņa ātri vien izmainīja mūsu dzīvi uz labo pusi. Viņa ir gudra, prot daudzas izpildīt komandas un viņai ir daudz fanu sociālajos tīklos. Bet būsim godīgi: par katru labu sīkumu mums jāmaksā ar kaut ko sliktu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Piemēram, viņa nekad neļauj mums skūpstīties, bāž pa vidu savu auksto mitro degunu un izbāzto mēli. Kad mēs ejam uz guļamistabu, viņa seko. Parasti viņa nelēca gultā (domājām, ka baidās), bet tajā brīdī, kad nolēmām nodarboties ar seksu, viņa sadūšojās un ielēca!

No vienas puses, tas ir lieliski, ka suns tik ļoti mīl saimniekus, ka gatavs viņus laizīt visu diennakti. No otras puses – tas diezgan pamatīgi traucē mūsu intīmo dzīvi. Mēs centāmies ignorēt viņu (varat iedomāties, kā ir neskatīties uz divām nemirkšķinošām acīm!), aizvērt guļamistabas durvis (viņa rūc un skrāpējas), pat nodarbojāmies ar seksu automašīnā, jo nebija alternatīvu.

Reiz pastāstīju par to draudzenēm. Man agrāk nebija suņa un es gribēju saprast, vai tiešām tā ir visiem? Es meklēju internetā frāzi “suns izpostīja dzimumdzīvi”, un rezultāti palīdzēja saprast, ka savā sāpē es neesmu viena. Bet risinājuma nav.”

2. “Manam sunim ir pieci gadi, un katru reizi, kad mēs gribam nodarboties ar seksu, viņa vēlas piedalīties. Ja tas ir orālais sekss – viņa iekārtojas blakus, purns blakus manai galvai. Turklāt viņa skaļi rej, ja mūsu mīlēšanās nenorit bez skaņām.

Ja es esmu augšā, viņa iekārtojas blakus gultā un skatās uz mums. Ja vīrs ir aiz muguras, viņa rūc uz viņu, laikam saka, lai liek mierā saimnieci.

Bet viņa nezina, ka saimniecei tas patīk! Tagad mēs viņu izdzenam aiz durvīm, viņa tur smilkst, bet mēs jau esam pieraduši.”

3. “Kad pirmo reizi nodarbojāmies ar seksu, nezinājām, kur likt suni. Izraidīt no istabas? Padzīt no gultas? Bet viņš sāka skatīties un nemēģināja iejaukties, beidzot pierada un vispār nepievērš mums uzmanību. Lai gan, ja viņš skatās, mēs jūtamies neērti.”

4. “Mūsu suns guļ tikai gultā starp mums. Neesmu pārliecināta, ka mēs ar vīru šajos deviņos gados esam gulējuši blakus vairāk nekā deviņas reizes. Tāpēc mums vajadzēja meklēt alternatīvas vietas seksam. Izklausās vilinoši, bet patiesībā suns vai nu skatās uz mums vai laužas durvīs. Kad mums bija sekss virtuvē, viņš ieskrēja un uzlēca vīram!”

Reklāma
Reklāma

5. “Nesen es nolēmu vīram parādīt striptīzu, pēkšņi ieskrēja suns un iebāza degunu man starp kājām. Es sāku kliegt, bet vīrs smējās un nevarēja vien apstāties. Noskaņa tika sabojāta. Katru reizi, kad mēs gribam nodarboties ar seksu, suni nevar vien dabūt laukā no gultas. Mēs viņu izdzenam, bet viņš atgriežas un stāv pie gultas un laiza manas kājas. Tas ir briesmīgi!”

Avots: goodhouse.ru

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.