Foto – Shutterstock.com

Iespējams, pārsteidzošākā Jaunā gada tendence: gadu sākt ar nevainības “atjaunošanu” 19

Iespējams, līdz šim pārsteidzošākā Jaunā gada tendence, kurai diemžēl nav nekāda sakara ar Madonnas dziesmu “Like A Virgin”, ir sociālo tīklu lietotāju ironiskie paziņojumi, ka pusnaktī viņi atkal kļuvuši par jaunavām, vēsta ziņu portāls “Metro”.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

“Ir 2024. gads, tas nozīmē, ka visi mūsu ķermeņa rādītāji ir atiestatīti uz nulli,” Jaungada dienā tērzēšanas platformā “X” ierakstīja reperis Lils Nass.

Un arī citi ļaudis pievienojušies ar saviem ierakstiem. “Kurš vēl pamodinās nevainīgs?” kāds jautāja. Cits piebilda: “Ir jauns gads, dāmu skaits ir nulle.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Mēs esam dzirdējuši teicienu “jauns gads, jauns es”, bet minētā tendence ir kaut kas pavisam cits un daudz pasaka par mūsu pašreizējo attieksmi pret seksu un jaunavību.

Jā, cilvēki joprojām tiesā sevi un cits citu par cilvēku skaitu, ar kuriem ir gulējuši.

Seksa eksperte un seksa rotaļlietu vietnes “Bedbible” menedžere Izabella Urena sacīja, ka šīs tendences pamatā ir “seksuāls kauns”.

“Neatkarīgi no tā, vai tas ir kauns par to, ar cik daudz cilvēku esat gulējuši vai ar kādu seksa veidu nodarbojušies. Un, ja ir kāda lieta, ko nevajadzētu ņemt vērā 2024. gadā, tas ir seksuāls kauns,” viņa stāsta “Metro”.

Izabella uzsver, ka frāze body count (ķermeņu skaits) mums jāatstāj 2023. gadā.

“Tā tiek izmantota, lai nosodītu cilvēkus par to, ka viņiem ir pārāk daudz vai pārāk maz seksuālo partneru,” viņa saka, piebilstot, “patiesībā tas, ar cik daudz cilvēku jūs izvēlaties gulēt, neko neliecina par jums vai jūsu seksuālajām spējām. Svarīga ir pieredzes kvalitāte.”

“Ideja par nevainīguma atgriešanos arī iekļaujas sabiedrībā konstruētajā idejā, ka jaunavība ir tīrība, un tas ir kaut kas vēlams. Tomēr jaunavības jēdziens un ar to saistītā morāle ir pilnībā izdomāta un tiek izmantota kā līdzeklis cilvēku kaunināšanai,” viņa pauž savu viedokli.

“Neatkarīgi no tā, vai jūs nodarbojaties ar seksu pirmo reizi vai 100. reizi, svarīgi ir tas, kā jūs par to jūtaties. Jaunavība ir sabiedriski konstruēts termins, un tam nav fiziska, izmērāma pamata, pretēji tam, par ko daudzi joprojām ir pārliecināti,” viņa skaidro.

Viņa uzskata, ka termins “ķermeņu skaits” ir dehumanizējošs: “Termins “ķermeņu skaits” patiešām dehumanizē seksu.”

Redzot, ka sociālajos medijos valda ķermeņa skaita un jaunavības tendence, Izabella cer, ka šogad cilvēki mainīs savu domu gājienu: “Es ierosinu sākt 2024. gadu, ņemot no seksa pozitīvo, ko tas sniedz. Sāciet ar sabiedrības standartu un stigmu atcelšanu un padomājiet par to, kāda veida seksuālās attiecības liek jums justies labi!”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.