Braiena Adamsa koncerta skatītāji

“Tā vien šķita, ka apmeklētāji dziedātāju klātienē nemaz neredzēja” – Braiena Adamsa Rīgas koncerta apmeklētājs sašutis par pasākumā novēroto 30

“Arēnā Rīga” 8.jūlija vakarā koncertturnejas “So Happy It Hurts” laikā uzstājās kanādiešu rokmūziķis Braiens Adamss, pulcējot skatītāju tūkstošus.

Reklāma
Reklāma
itāļiem izdodas iztirgot savus olīvu atkritumus Latvijā… Inese “iegrābusies”, iegādājoties Latvijā populāru olīveļļu
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Lasīt citas ziņas

Mākslinieka jaunā turneja sākusies ASV un turpināsies Eiropā. Tūrei ir tāds pats nosaukums kā Adamsa piecpadsmitajam studijas albumam “So Happy It Hurts”, kas tika nominēts “Grammy” balvai. Kanādiešu rokmūziķis pilnībā izveidoja albumu Covid-19 pandēmijas laikā. Ierakstā ir iekļautas 12 dziesmas, kuras viņš ierakstījis, spēlējot dažādus instrumentus.

Pēc koncerta sociālajos tīklos bija skatāmi neskaitāmi apmeklētāju video un foto, kā arī sajūsmas pilnas atsauksmes par šo notikumu, taču uzmanību piesaistījusi skatītāju uzvedība koncerta laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jānis Riņķis, kurš arī bija koncertā, “Facebook” dalījies ar saviem novērojumiem: “Atgriežoties pie Braiana Adamsa koncerta Rīgā, jāteic ka patiešām daudzi klātesošie to uzkrītoši baudīja nevis “dzīvajā”, bet gan caur savu telefonu ekrāniem. Jāatzīst, ka pats arī nebiju gluži bez “grēka” un pāris dziesmas piemiņai tomēr ierakstīju, taču tā vien šķita, ka daži apmeklētāji dziedātāju klātienē nemaz neredzēja.”

Arī kādreizējais Saeimas deputāts Māris Možvillo raksta: “Es apbrīnoju šos koncerta apmeklētājus!!! 🤣🤣🤣 Gatavi visu konča laiku tēlot videooperatorus. Tak nolieciet to elektronisko sūdu kabatā un baudiet skaņu, atmosfēru un ķeriet sajūtas. Zvaigznes dzied jums, nevis štrunta telefonam! Ne FB, ne jelkāda cita sapresēta skaņa nestāv līdzās dzīvajam izpildītājam.”

Viedoklim pievienojas Iveta: “Tieši tāpat nesaprotu māmiņas skolās un bērnudārzos – bērniņš cenšas, skaita tos pantiņus un velk savas notiņas, bet māmuliņas nevis bauda emocijas, bet ķer labākos rakursus, nereti traucējot priekšnesumu izbaudīt citiem vecākiem…”

LA.LV Aptauja

Vai filmējat un fotografējat, apmeklējot koncertus?

  • Jā, jo gribu iespējami daudz redzētā iemūžināt atmiņām
  • Jā, bet burtiski pāris bildes vai video
  • Reti, ja kaut kas patiešām uzrunā
  • Nē, labāk izbaudu pasākumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.