Foto: ekrānuzņēmums

“Tas vispār ir prātam netverami…”: dziedātājas Samantas Tīnas jaunais mājdzīvnieks nodzīvojis ļoti īsu laiku 0

Dziedātāja Samanta Tīna “Instagram” īsajos stāstiņos pirms dažām dienām padalījās ar kādu priecīgu vēsti – viņai un viņas čivavas šķirnes sunim Skarabejam ir pievienojies trešais ģimenes mīlulis – Rozellas sugas papagailis, kam viņa devusi vārdu Radha.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem 24
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Kokteilis
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas
Lasīt citas ziņas
Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram

Dziedātāja tāpat atklāja, ka viņai nekad iepriekš nebija bijusi doma, ka viņai varētu būt papagailis, tomēr ejot garām šiem putnu būriem zooveikalā, beigu beigās, viņai šķitis, ka šādu skaistu putnu mājās viņa noteikti vēlētos.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es negribu tādu vienkārši čivinātāju, kurš vienkārši tikai smuki izskatās,” atklāja Samanta. Viņa esot gribējusi tādu putnu, kurš kaut ko saprot, atpazīst savu saimnieku un varbūt pat prot runāt.

Visbeidzot Samanta tādu putnu zooveikalā atrada un pārveda mājās, tomēr jau pavisam drīz viņa saviem socvietnes sekotājiem atklāja šausmīgu ziņu: “Trīs stundas… un Radhas vairs nav! Lidinājās stresaini pa voljēru, līdz piezemējās pašā apakšā un viss. Kāpēc????”.

17.marta rītā Samanta apstiprināja, ka pamodusies bez putna čivināšanas un viņas krāsainais papagailis ir miris: “Šis rīts nav tāds, kādu es to biju plānojusi. Es nemodos no Radhas čivināšanas. Tas vispār ir prātam netverami, es vispār esmu šokā…”.

Vēlāk dziedātāja arī paziņoja, ka ir putniņu aizgādājusi atpakaļ uz zooveikalu “Dino Zoo”, kur dzīvniekam tiks veikta sekcija, lai noskaidrotu nāves iemeslu. Rezultāti būs zināmi aptuveni mēneša laikā.

SAISTĪTIE RAKSTI