Ilustratīvs attēls

Traumas un hronisko slimību saasinājums: Kāpēc svētku dalībnieki sauc “ātros” 1

Vakar no Dziesmu un deju svētku norises vietām mediķu aprūpē nogādāti 14 svētku dalībnieki, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Reklāma
Reklāma
Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu
RAKSTA REDAKTORS
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7
Lasīt citas ziņas

Uz slimnīcu papildu pārbaudēm nogādāti svētku dalībnieki, kuri vai nu guvuši vienkāršas traumas, piemēram potīšu vai plaukstas traumas, vai arī sajutušies slikti, saasinoties jau esošām slimībām – pārsvarā asinsvadu saslimšanām.

Mediķi atgādina, ka svētku dalībnieki citā režīmā un vidē pavadījuši nu jau vairākas dienas, tāpēc īpaši svarīgi rūpēties par savu veselības stāvokli – atpūsties starp mēģinājumiem, kā arī naktīs labi izgulēties, lai pēdējās svētku dienas varētu veiksmīgi sagaidīt. Tāpat personām, kurām ir kādas hroniskas slimības, nav jāaizmirst par nozīmēto medikamentu lietošanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku laikā līdz 8.jūlijam lielākajā daļā Vecrīgas un Rīgas centra ielu gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.