Veselam
Psiholoģija

VIDEO: Britu pāris sarīko aizskustinošu… šķiršanās ceremoniju0

Foto no Facebook

Kāds britu laulātais pāris paveicis ko vēl nebijušu – saprotot, ka abu kopdzīve sevi izsmēlusi, viņi sarīkojuši aizkustinošu šķiršanās ceremoniju, vēsta Lielbritānijas televīzijas kanāls “Channel 4”.

Dillija un Marks nolēma organizēt šķiršanās ceremoniju parkā, kurā viņš savulaik viņu bildināja.

Abi vispirms sarīkoja savu draugu gājienu tādā kārtībā, kādā tie ienāca viņu dzīvē, kurā kopīgi pavadīti 25 gadi.

“Es domāju, ka mēs nebūtu sasnieguši to, ko esam, ja Dillija nebūtu bijusi tik augstsirdīga un pozitīva. Es zinu, ka pilnībā nespēju saprast ciešanas, kādas esmu sagādājis Dillijai. Bet es gribu paust savu nožēlu par to, ka esmu tevi sāpinājis. Un savu pateicību par to, ka tu biji stipra,” ceremonijā izjusti stāstīja Marks.

Pēc viņa teiktā – lai gan abu ceļi tagad šķiras, viņus vienmēr saistīs tas, ko ir radījusi agrākā mīlestība.

Savukārt Dillija atklāja – kad pirmo reizi sastapusi Marku, viņš bijis kā skaisti iesaiņota dāvana.
“Kad es to atvēru, tā bija skaista arī iekšpusē. Viņš ir labs cilvēks un brīnišķīgs tēvs. Un zinu, ka apprecēju viņu pareizo iemeslu dēļ. Taču tagad ir pienācis laiks pavilkt svītru, laiks stāties pretim jaunam sākumam,” pauda Dillija.

Divas meitenes ceremonijas laikā turēja rokās apgleznotu auduma plakātu, kas bija radīts par godu abiem nu jau bijušajiem laulātajiem un kuru viņi katrs pa kārtai simboliski sagrieza uz pusēm. Pēcāk gan sagriezto plakātu ceremonijas viesi atkal sastiprināja kopā ar saspraužamajām adatām.

Neiztika bez apskāvieniem, sirsnīgiem vārdiem un pa kādai nobirdinātai asarai.

Saistītie raksti

“Neviens nekad nedomā šķirties, kad apprecas. Bet ir labi un ir slikti veidi, kā izbeigt kopdzīvi. Un es domāju – ja mēs esam pieauguši cilvēki un mums ir bērni, tās ir patiešām svarīgas lietas, par kurām padomāt,” komentēja viens no šķiršanās ceremonijas organizatoriem.

“Šī nav triviāla ballīte, tie ir emocionālā brieduma un mīlestības svētki. Lai gan šīs attiecības beidzas, tas ir stāsts par mīlestību. Tā ir lieliska lieta,” viņš rezumēja.

 

Avots: Channel4

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.