Kas notiks, ja partneris uzzinās par krāpšanu: iespējamie scenāriji 13

Partneris ir uzzinājis par tavu mīlas dēku vai tu pati (pats) nespēji izturēt dubulto spēli un visā atzinies. Sekas ir vienādas: vīrs (sieva) pārdzīvo smagu traumu. Pirms liktenīgās izvēles, kas ietekmēs tuvinieku dzīvi, apsver visas iespējas.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 28
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
Kokteilis
FOTO. Ziedu vainagi, ģimene un tradīcijas! Kā Jāņus nosvinēja mūsu slavenības? 28
Lasīt citas ziņas

Asaras, šoks, dusmu uzliesmojumi un varbūt uz nervu pamata – pat vemšana tualetē. Tu vēlētos sievu (vīru) mierināt, bet diemžēl pats esi tas cilvēks, kurš izraisījis tādas dvēseles sāpes. Ko gan tagad tu varētu pasākt? Daudz. Bet tava panika un mēģinājumi tikt galā ar lielo vainas sajūtu var novest pie jaunām kļūdām, kas tikai padziļinās tavu nodevību un veicinās laulības šķiršanu. Šobrīd tu, iespējams, īsti nezini, ko vēlies. Tu neesi pārliecināts, vai joprojām vēlies saglabāt laulību un vai partneris tev vispār dos otru iespēju. Turklāt tu vari arī izjust dziļas jūtas pret mīļāko.

Ģimenes psihoterapeits Endrjū Maršals (vairāku grāmatu, tai skaitā “Es tevi mīlu, bet neesmu tevī iemīlējies” autors) pārliecināts: ir pieci notikumu attīstības varianti. Pirms galīgās izvēles viņš iesaka apsvērt katra plusus un mīnusus.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.