×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
18. jūlijs, 2016
Drukāt

3 pazīmes, ka esi gan racionāli, gan emocionāli domājošs

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vai tevi ir saukuši par emocionālu? Vai varbūt tevi uzskata par kādu, kurš ir loģisks un racionāls? Kas notiek, kad tu esi abu šo lietu sajaukums – emocionalitāte un racionalitāte apvienota vienā sarežģītā personībā? Vai tas vispār var eksistēt? Lielākā daļa cilvēku nodala emocionālo un racionālo domāšanu divās dažādās kategorijās, bet vai ir iespējams, ka tu varētu būt unikāls šo abu lietu sajaukums? Vai esot emocionālam un vienlaikus racionāli domājošam, varētu nozīmēt, ka patiesībā esi radošs cilvēks?

Mēs bieži vien asociējam radošumu ar cilvēku, kuram labā smadzeņu puse ir vadošā. Dīvaini, bet zinātnieki ir atklājuši, ka radošie cilvēki pastāvīgi savstarpēji maina radošo un emocionālo domāšanu.

Tāpēc, ja kaut kādā dzīves posmā tevi ir dēvējuši par racionāli domājošu un varbūt kādā pavisam citā, par emocionālu – tu neesi vienīgais. Izrādās, ka radošiem cilvēkiem gan racionālā, gan emocionālā domāšana strādā unisonā, lai veidotu radošumu.

Psihologs Frenks Barons, kura darbs ir saistīts ar radošo prātu pētīšanu, vidējo “radošo cilvēku” ir raksturojis kā “vienlaikus primitīvu un izsmalcinātu, destruktīvāku, daudz trakāku un daudz saprātīgāku nekā vidumēra cilvēks”.

Lasi tālāk un uzzini, vai piederi radošajiem cilvēkiem!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+