Foto – Fotolia

3 pazīmes, ka tu vienlaikus esi gan racionāli, gan emocionāli domājošs cilvēks. 0

1. Tu pat negribot pamani neloģiskās vietas filmas sižetā, bet tai pašā laikā lieliskas filmas var tevi līdz asarām aizkustināt. Varbūt tev piemīt prasme redzēt kārtību haosā. Tas nozīmē, ka vari noskatīties filmu, izlasīt grāmatu vai novērot situāciju dzīvē, kura šķietami ir haotiska un neloģiska. Taču tu spēj redzēt cauri šim haosam, neloģiskajai domāšanai un rīcībai, tu spēj noteikt, kas ir tā cēlonis. Intuitīva prasme, kura piemīt radošam cilvēkam – spēja rakt dziļi haosā un atrast jucekļa sakni.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju
“Latvijā ir akūta odu krīze” – kamēr cilvēki šausminās par odu “mākoņiem”, tikmēr entomologs uzsver, ka nekas pārdabisks nenotiek
Kokteilis
Juris Žagars atklāj vīrieša lietošanas instrukciju: “Nevajag visu laiku psihot kā trakam ezim!” 20
Lasīt citas ziņas

No otras puses, ja tu esi radošs domātājs (gan emocionāli, gan racionāli domājošs), tevi līdz asarām var aizkustināt filma vai pat televīzijas reklāma. Tu esi jūtīgs pret to, kā emocijas spēlē savu daļu mūsu pasaulē.

2. Tu vienmēr domā, kā uzlabot sevi un savu nākotni, taču vienlaikus atmiņām piešķir lielu vērtību. Radoši domājoši cilvēki bieži vien meklē veidus, kā sevi uzlabot. Nav svarīgi, vai tās būtu jaunas nodarbības, kuras apmeklē, vai arī jauns veids, kā tu savu radošumu novadi materiālajā pasaulē. Pašuzlabošanās ir kā otrā daba tiem, kuri vienlaikus domā gan emocionāli, gan racionāli. Tas varētu atspoguļot pastāvīgo līdzsvara ieviešanu, kad tev ir nepieciešams domāt racionāli un emocijas nolikt malā – un otrādāk.

CITI ŠOBRĪD LASA

No otras puses, tie, kuri ir radoši domājoši, tik augstu vērtē atmiņas, ka bieži vien izmanto dziļākos, sirdij tuvākos dzīves mirkļus, lai projicētu tos radošā izpausmē. Radošā persona, kura pastāvīgi meklē pašuzlabošanās tehnikas, iespējams, izmanto to kā palīgu, lai spētu sadzīvot ar pagātnes atmiņām.

3. Tu mīli/tev pietrūkst kāds no tavām iepriekšējajām attiecībām, bet tava racionalitāte saka priekšā, ka tas neizdosies un tu nepieļausi atkārtotas kļūdas. Radoša cilvēka prāts bieži vien nonāk konfliktā, kad tiek apcerētas pagātnes attiecības. Emocionālā daļa varētu likt tev vēlēties pieturēties pie vecām atmiņām, veltīt papildu pūles, lai vērstu visu par labu. Kamēr racionālā daļa ieteiks tieši pretējo – izvairīties no kļūdu pieļaušanas divreiz, lai vari virzīties uz priekšu!

Secinājums.
Fantastiskā lieta tiem, kuriem piemīt gan racionāli, gan emocionāli domājošs prāts, ir spēja būt elastīgam dažādās dzīves situācijās, kurās var būt nepieciešama kāda konkrēta veida domāšana (t.i – racionāla vai emocionāla), vai pat abas kopā. Tavs prāts ļauj tev ieraudzīt sarežģītas situācijas no unikālas perspektīvas. Protams, ja tu esi vienlaikus gan emocionāli, gan radoši domājošs, tas, visticamāk, nozīmē, ka esi arī radošs cilvēks, bet tas var arī nozīmēt, ka esi mazliet grūtāk izprotams un definējams. Tu esi unikāls cilvēks ar svaigu perspektīvu, kuru piedāvāt pasaulei.

Sagatavots pēc Lifehack.org

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.