Kokteilis
Stilo

Atklājam slavenību trikus: kāpēc zvaigznes izvēlas par izmēru lielākus apavus? 4

Slavenības kopā ar stilistiem un dizaineriem katru iznācienu sabiedrībā rūpīgi pārdomā. Un kāds tur brīnums, jo katram solim burtiskā nozīmē sekos foto un televīzijas kameras! Ja skaistule tērpusies garajā vakarkleitā, apavus reizēm pat nevar pamanīt, bet augsti papēži ir teju vai obligāti.

Noteikti daudzi nebūs ievērojuši, bet dāmas, kas seko modei, gan būs pamanījušas, ka slavenības pa sarkano paklāju soļo ļoti lēni un piesardzīgi. Ciešāk ieskatoties, nepaslīdēs garām, ka daudzām kājās apavi, kas ir pat vairākus izmērus par lielu.

Kāpēc tā? Dzirdēti apgalvojumi, ka apavus uz lieliem pasākumiem modes nami “aizdod”. Tā nu gan nebūs patiesība, jo modes nami ir laimīgi un lepni, ja var lielai zvaigznei uzdāvināt savas jaunākās kolekcijas paraugu? (Salda dzīve, bet ne par to šoreiz stāsts!) Izrādās, viss ir daudz banālāk: skaistulēm augstpapēžu kurpēs nākas pavadīt ilgas stundas, un kājas ļoti piepampst. Lai izvairītos no neveiklas un arī sāpīgas situācijas, dāmas nodrošinās savlaicīgi, iegādājoties lielākus apavus.

Saistītie raksti

Savukārt televīzijā viss izskatās praktiski ideāli! Skaidrs, ka tik nevainojams izskats prasa veselas profesionāļu komandas darbu.

Galerijas nosaukums
LA.lv