×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. augusts, 2014
Drukāt

Nākamā valdība būs nacionālāka. Saruna ar Jāni Dombravu (104)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Kā spilgts un principiāls nacionālo ideju paudējs sabiedrībā ir pazīstams Nacionālās apvienības (NA) deputāts un 12. Saeimas kandidāts Jānis Dombrava, kurš intervijā Voldemāram Krustiņam un Ģirtam Vikmanim stāsta par viņa pārstāvētā politiskā spēka iecerēm Saeimas vēlēšanās un vērtē dažādus procesus sabiedrībā, veltījot kritiku arī NA koalīcijas biedriem un valdībai.

V. Krustiņš: – Krievvalodīgajā presē esat iemantojis slavu kā niknākais nacionālists. Šķiet, ka nacionālās idejas ir jūsu specializācija. 


J. Dombrava: – Patiesībā, esmu gana daudz runājis arī par tautsaimniecības jautājumiem. Piemēram, kā Nacionālās apvienības darba grupas vadītājs virzīju likumprojektu par zemes privatizāciju lauku apvidos, kurā būtu paredzēti dažādi ierobežojumi ārvalstu pilsoņiem zemes iegādē.

– Lasīju NA īso pro­grammu vēlēšanām. Tajā saskaitīju ap 40 dažādus solījumus. Īpašu uzmanību esat pievērsuši izglītībai valsts skolās. 


– Šobrīd mazākumtautību izglītība mūsu valstī strādā sekmīgi – darbojas poļu, ukraiņu, lietuviešu un citas skolas. Lietuviešu skolās pozitīvi ir tas, ka tajās notiek papildu nodarbības lietuviešu valodā. Krievu skolas nedrīkstētu būt izņēmuma statusā, tām būtu jāiekļaujas vienotā mazākumtautību izglītības sistēmā. Krievu skolās vajadzētu mācīt vēsturi pēc mācību līdzekļiem, ko radījuši Latvijas vēsturnieki.

– Vai tā arī notiek?


– Diemžēl lielais uzsvars uz Krievijas vēsturi krievu skolās Latvijā tiek veidots, balstoties nevis uz mūsdienu, bet padomju historiogrāfiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (104)

 1. Vēlētāji gaida! Atbildēt

  Visu Latvijai ir tikai jāatceras par savā programmā ierakstītajiem-12% PVN pārtikai un progresīvo ienākuma nodokli,lai varētu izveidot beidzot NA valdību bez koalīcijas partijām!

 2. Sis zeeninjs noteikti zina ar ko vinja partijas galvenie patiesiibaa nodarbojas,bet parasti arii pasaakumos turas nostaak.

 3. Laba intervija. Lai NA izdodas dabūt visvairāk vietas Saeimā un pirmo reizi pēc PSRS sabrukuma izveidot Latvijā nacionālu valdību.
  Skumji paliek lasot visu to kremļa algoto aģentu bezzobaino kritiku.

 4. Доведём число комментов до ста, 100-й нах…!
  Вижу на фото лицо «арийской национальности», не обезображенное присутствием разума. Всё у них просто, все уже отсортированы на своих и чужих. Своих будем любить, а чужих будем стрелять, всего и делов то. Вот так, просто и буднично.
  Жаль, что он не скачет, как те же украинцы, было бы прикольно.

 5. nevis PVN pārtikai jāmazina, lai krievija var lēti baroties, bet Darba spēka nodoklis, lai varam būt cilveki un sevi cienīt. Atkal čeka dzen cauri SAVAS intereses

 6. par latviešu valodu Atbildēt

  Latvijai ir jābūt latviskai, citādi nav Latvijas.

 7. Gulēsim līdz nākamai valdībai? Atbildēt

  PVN pārtikas pamatproduktiem ir jāsamazina tagad iespējami ātrāk,nevis jāizvairās pašu rosināto PVN samazināšanu pat pieminēt!

 8. tu zini, kas tavā partijā notiek?

 9. Grāfs Montekristo>grafists Atbildēt

  Pēc kriminālistisko bandītu padzīšanas,Austrumukrainā jau atklāti vairāki noslepkavoto iedzīvotāju masu kapi!

  • Чего то не припоминаю я среди латышей аристократических родов, всё больше немцы, поляки да русские. Чей холоп то будешь……, а , ваше сиятельство?

 10. Nesatraucies! Vari taču balsot arī par Kraukli un Sesku! Par Vilku un Zaķi! Vai Krišjāni Peteru un Kārli Leiškalnu-īstākajiem Latvijas patriotiem!

 11. Эти «ребятки», как и большинство здешних коментаторов, внутренне уже готовы убивать во имя «чистоты расы и национальной идеи»! Как только они дорвутся до абсолютной власти и как только почувствуют свою возможную безнаказанность – они это сделают!
  Люди, будьте бдительны. Гитлерюгенд вырос и окреп!

  • tavejie jau nodarbojas ar etnisko tirisanu Krimaa un citaas okupetajas teritoijaas.

   • О, майданутый бандерлог! Ты же такой же. А это не ты сжигал людей заживо в Одессе и расреливал женщин и детей в Мариуполе?!
    И с чего это вдруг, подаренная Хрущём автономная республика (до этого бывшая в составе РФ) да плюс ещё пара областей в довесок, стали украинскими?! Скачи дальше…

 12. Tikai uz tādiem kā Jānis Dombrava,Edvīns Šnore un Jānis Iesalnieks,nevis karjeristiem-pārbēdzējiem (pat atkārtoti) no “Vienotības” un “Jaunā laika/Vienotības” konsolidācijas politikas bezierunu atbalstītājiem pašā TB/LNNK,ir jabalstās Nacionālajai apvienībai!

 13. Pārmetumi par čečēniem pilnīgi nevietā! Čečēnija nav tikai Kadirovs,bet arī Dudajevs un 1994.gada decembra-1996.gada augusta Čečēnijas karš pret Krievijas invāziju,joprojām neapspiestā pretestība Kadirova režīmam.

 14. Dobro jutro-Labrīt Atbildēt

  Šo sektanti un Vienotības patrioti Rībenu,noteikti izsvītrošu!

 15. VL programmā ieraksrītais progresīvis ienākuma nodoklis “vidējā termiņā” paliks mūžīgi? Pašu rosinātā 12% PVN likme pārtikai netiek pieminēta pat tagad-visīstākajā brīdī? Aizvietosim to ar padomēm valsts uzņēmumos?

 16. Sociālos jautājumus nerisināsim? VL programmā ierakstītais progresīvais ienākuma nodoklis “vidējā termiņā” paliek mūžīgi? Pašu rosinātais 12% PVN pārtikai netiek pat vairs pieminēts? Aizvietosim to tagad ar padomēm valsts uzņēmumos?

 17. Visi korumpanti no NA baidās kā no vella kalpiem. Brēc vienā brēkšanā. Blējiet vien – Latvija būs brīva. Es zinu. Un visi nelojālie varēs skriet lūgt Putinam patvērumu. Ušakovs jau ir aizskrējis.

  • NA rindās ir pārāk daudz karjeristu un pārāk maz nacionālistu. Kāpēc NA bēg no deokupācijas un dekolonizācijas kā velns no krusta?

 18. balsošu par NA,un visi man pazīstamie arī.Būs labs rezultāts,es jūtu!

  • To juta arī karjeristi, kas pēdējā brīdī aizskrēja uz NA. Pēkšņi daudziem sācis rūpēt latviskums, jo jūt, ka ar to varēs iejāt Saeimā. Ja paanalizē NA kandidātu rindas, tad tur ļoti daudz viduvējību un cilvēku ar daudzu tūkstošu parādiem. Bet citās partijās nav labāk. Šis ir viduvējību laiks.

 19. precīzi, atlikušie par žirinovski ha hā hā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 20. maksāt ‘nespējas’ procesi rullēs?????????????? čekistu labā

 21. Un neviena vārda par latviešu bēgšanas no Latvijas iemesliem,neviena vārda par latviešu vairakuma diskriminācijas iemesliem.Puisītim jāsvilpo pēc sarkano nacistu notīm.

 22. Suņi rej, bet karavāna iet tālāk!

 23. NA nav nākotnes.Tā nelietīgi izmanto tautas nacionālo protesta noskaņojumu, bet paši paratizē uz šī noskaņojuma pamata. Tā nav partija,tā ir Saeimas biznesa interešu grupa. Kāda līdzjutēja pirms daudziem gadiem patētiski izsaucās,ka R. Dzintars būšot valsts prezidents.Bet nekas taču nav mainījies!Kabatas partija nav kļuvusi par latviešu nacionālo masu partiju ar nodaļām katrā ciemā, tā nespēj aizstāvēt latviešus pat savā valstī,kur nu vēl ES!Tikai daļa vēl automātiski balso par viņiem,jo balso tikai par nosaukumu un ar izmisuma cerību.Un vai balsos arī šajās vēlēšanās? Es nē!Es balsošu par Vienotību un ticību,ka beidzot viena partija iegūs vismaz 51 % Saeimā un spēs patstāvīgi un operatīvi lemt Latvijas un Eiropas jautājumus. Un beidzot jāpieliek punkts tai krievu promaskaviskās Saskaņas nekaunībai!

  • Jan, mācies skaitīt Atbildēt

   Kur biji, kad atdeva Abrenu? Ja nebūtu NA, māmiņu algas nebūu paceltas un vismaz kaut mazliet panača uzturēšanās atļauju ierobežošanu. NA ir panākuši ļoti daudz, atrodoties mazākumā. Tava Vienotība aizies kopā ar SC, lai tikai tiktu valdībā.

   • NA jāiet pa skuju taku Vieni vienigi āksti tur

   • Jūs Latvijas valdībā, pozīcijā,bet ne opozīcijā esat jau kopš Latvijas valsts atjaunošanas un redzam,kur Nacionāļu valdība ir novedusi Latviju. Tikai muļķi vai nu Antiņi var balsot par nacionāļiem,kuriem,ja atmiņa neviļ ir sadarbība ar čečeņiem,bet cik dzirdams,tad tagad čečeni karo Krievijas pusē pret Ukrainu. Jāni,kā tad tagad ar Parādnieka atbalstu čečeniem???

 24. Izlasiju 44 komentārus. Precizi neskaitiju, tomēr pārņem šausmas, ja jādzīvo sabiedrībā, kurā no četradesmīt četriem, tikai četri nav idioti. Līdzīgi kā Putina Krievijā – 85 pret 15. (85% balso par Putinu).

  • Tieši tā, latvieši ,uz kurieni mēs ejam ,pārņem šausmas lasot komentārus. Cik gadus mūs vada Vienotība un kādā labklājībā mēs dzīvojam ? Nekur mēs netiksim , kamēr Latvijā nebūs LATVIEŠi.

 25. Kad sagaidīsim Latvijā Eiropas progresīvos nodokļus? Pēc “par” nobalsošanas eiro ieviešanai,par tiem vairs nerunāsim? Iztiksim Latvijā,pat bez obligātās veselības apdrošināšanas,kas Latvijā pastāvēja jau pagājušā gadsimta divdesmitajos gados?

 26. Vai var vēl būt aprobežotaks pasaules kavalitātes uzlabotājs ka šis Dombrava kungs?

 27. kas tie par nacionāļiem, kas visu laiku atbalsta kosmopolītu kangaru Vienotības valdību. Tādiem nav vieta saeimā

  • visu laiku neatbalsta,bet mazā skaita dēļ tiek ignorēti,otrkārt Saeima jāraksta ar lielo burtu.

  • ja nacionāļi neatbalstīs “kangarus”, kuri vismaz runā latviski, tad pie varas nāks “okupanti”, kas domā un runā krieviski…Vot takije pirogi!

  • Bet vai jūs atbalstat NA savos vārdos un darbos? Kad NA organizēja referendumu par vienotu Latvijas skolu sistēmu, ,tie “īstie latvieši ” turējās maliņā un klusēja kā pelītes, bet kad kāds jānoliek tad mute līdz ausīm. Esiet paši latvieši, tad nevajadzēs ubagot Maskavas labvēlību. Ko paši ievēlēsiet tas arī būs – ja NA deputātu skaits būs padsmitos, tad nekādas patriotiskas akcijas negaidiet, jo tādi rinkēviči un kozlovski vienmēr balstīs prokrieviskos spēkus

  • Laikam vēlējies, lai NA vietā būtu SC?

 28. Tikai par formu. Dombrava, tu esi diezgan sakarīgs džeks, bet runāt tev jāmācās. Duelī pret Cvetkovu Artusa Suņubūdā tu ieņēmi godpilno otro vietu. Tā nevar, ja gribi būt politikā. Svarīgi ir ne tikai KO tu pasaki, vēl svarīgāk ir KĀ. Paņem kaut vai kādu no divām režisores Antonijas Apeles grāmatām “Prasme runāt publiski” – viena ir ar disku. Vai vecvecāku plauktā tāda paša nosaukuma A. Punkas grāmatu, vai Zeltmati. Vai ņem privātskolotājus – kā Briseles teicamnieks Dombrovskis, – klausos – tagad viņš prot bubināt tīri raiti, bez “tātad” un citiem parazītvārdiem, lai arī neko sakarīgu joprojām nepasaka. Bet iespaidu rada. Arī tas ir svarīgi, lai citi aiz tava karoga ietu.

  • Mieru, tikai mieru Atbildēt

   Dombravam ilgu laiku pārmeta radikālismu, un pareizi ir, ka diskutējot ar tādu radikāli kā Cvetkova, ir jāuztver visu viņas teikto, kā traka cilvēka viedoklis.

  • Jā, Trolli, tu māci vadoņa Raivīša labo roku kā pareizi kult tukšus salmus, lai radītu iespaidu un vestu nozombētos nacionālistus aiz Dombravas karoga. Kāpēc šāds cirks ir vajadzīgs? Dombravas inteliģences līmenim ir lieki lasīt Zeltmati, viņam pietiek ar saukli “Cīņai sveiks!” un atbalstītāji sekos vadonim. Tas ir cits ideoloģiskais strāvojums, kas bāzējas dučes fašismā un nacionālsociālistu(NA barvežu ekonomiskie un ideoloģiskie uzskati) rokasgrāmatā”Mana cīņa”, kā arī Marksa “Kapitālā”. Starp citu šie darbi bija Latvijas laika Pērkonkrusta obligātās literatūras sarakstā. Mūsdienu Pērkonkrusta kopija ir Raivja bandas uznāciens uz lielās politikas skatuves. Kā par nelaimi pret korupciju un shēmošanu kritiskā Pērkonkrusta mantinieki VL ātri ir nonākuši naudīgas puskriminālas mafijas ietekmē un nespēj pat iepīkstēties pret zagšanu un shēmošanu. Īstenībā, labi vien ir, ka šī ideoloģiskā strāvojuma pārstāvji ir ierauti shēmotāju sistēmā, kas valda Latvijā. Ātri aizies pa burbuli un viņu vietu varēs ieņemt inteliģentie un gudrākie nacionālisti.

   • Tavs komentārs ir laba ilustrācija faktam,ka visu mūžu urbjoties PSRS vēsturē,var saslimt.Man kā psihiatram,tava diagnoze ir diezgan skaidra.

    • Interesants Tu esi, psihiatr! Kāpēc man būtu jālasa PSRS melu vēsture? Īstenībā tava replika arī ir diagnoze.

 29. Вывод. Пока вы будете голосовать за таких «политиков», процветания и мира в этой стране не будет! Увы, простая констатация факта.

  • Iemācies vispirms valsts valodu, pirms ver vaļā muti.

   • Ejiet pakaļā! Так понятно? Читаю и пишу, но только тогда, когда хочу сам. Сейчас не хочу…
    Ej, cenzori, un nevajag dzēst ārā! Viņam drīkst, a man ne?

    • Pareizi latviski ir “Viņš drīkst,bet es ne?”Ļoti reti ienāku šajā lapā,bet,kā ienāku,tā “grafists” ar savām kļūdām un muļķībām ir priekšā.Gribēt nav kaitīgi,bet vajag arī varēt,bet,lai varētu,vajadzīgas arī smadzenes.Tā,lūk “grafist”!

     • Насчёт ошибок могу и согласиться, а насчёт глупостей – нет! Мне то простительно, а почитайте ка коментарии своих же соплеменников здесь же! A уже потом ёрничайте.

    • Mlojeoc knjice
     HGuhgceiu,moicejoi kinjcierh kihninb.HIheci kinjiecn
     SAYFYV. Jihjixcnhlo!!

  • Nkjofej molcej ikhwxihc. JHihjice mowxjo mnkjnb, jdujwion.GjhjcxihmnGuydc,oplkopcmovcn. cxjiechj ciec mcixkoejn!!

 30. Nesaprotami gan>Anonymous Atbildēt

  Vai par samazinātu PVN pārtikai,”Visu Latvijai”vietā,jāaģitē tagad būtu,un jākrāj punktus,sev un Šleseram,Ivaram Godmanim?

 31. Komentāros skaidri redzams, ka “bijušajiem” ļoti nepatīk, ja NA iegūs lielāku varu, bet krievi vispār baidās no viņu klātbūtnes, jo 50 gadus vārds “nacionāls” bija lamuvārds. Arī ekskomunistiem, kuri Latvijas saimniecību nolaida uz grunti, viņi nepatīk. Tomēr viņi ir vienīgie, kas konsekventi aizstāv latviešu nacionālās intereses un līdzšinējā darbība Saeimā liecina, ka viņi nelokās visiem vējiem līdzi un arī prot pastāvētpar tādu būtisku tautas problēmu, kā demogrāfija un pret īpašumu iztirgošanu Krievijas miljonāriem. Tāpēc balsojiet par NA!

  • Neskatoties uz kļūdām un zināmu lēnīgumu NA tiešām ir vienīgā partija par kuru var balsot ! Lai vai kā ,bet viņi REĀLI aizstāv latvietību, latviešu valodu un tiešām ir savas dzimtenes patrioti! Mēs, latvieši ,to jūtam un izprotam to nežēlīgo cīņu ar kangariem un kosmopolītiem un novēlam maksimāli daudz panākumu un veiksmi vēlēšanās .

  • Kā tad! Kad aizliegt iebraukt krievu lakstīgalām Jūrmalas vilnī, tad Rinkevičs cīnās, bet NA ministre izritina sarkano paklāju Operā…

   • Bērniņ, NA ministre nekavējoties paziņoja,ka nebija informēta par Operas izīrēšanu Krutojam.Neviens nekādu atļauju viņai neprasīja.Liec labāk mieru NA!

    • tad tā par ministri, kas nav informēta, kas notiek viņas pakļautības iestādēs. Neba nu tas bija kāds attāls lauku kultūras nams, lai nezinātu.

   • Vienotības/RP stils Atbildēt

    Rinkevičs tēlo nacinālistu pirms vēlēšanām.

 32. Man nesaprotams ir “Visu Latvijai” kapa klusums pašlaik,pat par pašu rosināto 12% PVN likmi pārtikai!

 33. Kāpēc pret “trekno gadu” restaurāciju Latvijā-padomju atjaunošanu valsts uzņēmumos nebalsoja Jānis Dombrava (NA),bet tikai Ilma Čepāne,Andrejs Judins (“Vienotība”) un Augusts Brigmanis (ZZS)?

 34. Tai jākļūst ne vien nacionālākai,bet arī sociālākai! Latvija nedrīkst palikt izņēmums Eiropā-bez ienākuma nodokļa pēc maksātspējas,bez samazinātas PVN likmes pārtikai,bez obligātās veselības apdrošināšanas! Ar sasteigtu eiro un padomju ieviešanu valsts uzņēmumos vien nepietiks! Progresīvajiem nodokļiem jābūt jau nākamgad! Un padomju vietā,vairāk uzmanības jāpievērš valsts aizsardzībai! Līdz 2020.gadam gaidīt nevaram!

 35. Prātīga runa. Bet partijai ir jaattīstās. BALSOŠU PAR NA, deputātu līdzšinējā darbība par to pārliecina, bet balsošu avansā – manuprāt, NA intelektuālajam resursam jāaug būtiski, sadzirdoši un pērliecinoši. Partijas iekšējais “smadzeņu pods” manuprāt nepastāv. Raivis Dzintars ir lielisks, bet viens cilvēks noteikti nav pietiekams tā aizstāšanai.

  • Piedodiet, bet intervija ir bezgala tukšu frāžu savirknējums.
   Žēl, ka LA nepajautāja šim zaļknābim par to, kāpč viņi kā patrioti piesedz korumpētus maksātnespējas administratorus

   • NA ir vienīgā partija, kas var nosargāt Latvijas neatkarību. Daudzi baidās, ka nonākot NA pei varas, tiks atklāti korumpanti, tāpēc dažādos līmeņos notiek NA apmelošana. Man nevajag Latvijā Krievijas guberņu, tāpēc balsošu par NA.

   • Viņi piesedz ne tikai maksātnespējas mafiju, bet vada to. Viņi piesedz Lemberga stipendiātus, bijušos TB vadītājus, kas bez VL glābiņa jau būtu norakstīti politiķi. Apvienošanās ar TB ir samazinājusi VL popularitāti, jo, darbojoties kopā ar blēžiem, tu nevari vairs opierādīt, ka tu pats neesi kļuvis par blēdi. Krustiņa kungs Dombravam daudz ko nepajautāja, jo viņš pa vecam vēl ir Raivja Dzintara fans un nav pamanījis, ka VL vārdos vēl ir patriotiska, bet darbu reālo nav. Pēc valodu referenduma, kur pāri 800 tūkstošiem vēlētāju atbalstīja latviešu valodas stiprināšanu, nekāds reālais darbs nav izdarīts. Pat valodas inspekcijai, kas atrodas NA tieslietu ministrijas pakļautībā, nav izdevies palielināt inspektoru skaitu un veikt pienācīgu kontroli. Kad pazīstamai studentei pajautāju, kā veicas ar vasaras darba meklēšanu, viņa īsi atbildējā-nekā, jo man prasa vai es pārvaldu krievu valodu, bet mani vecāki nespieda to mācīties, jo savulaik ticēja, ka dzīvos neokupētā Latvijā. Kad TV raidījumā VIP viktorīnā sešiem Dombravas vecuma jauniešiem bija jāatbild uz jautājumu: nosauciet latviešu tautas dziesmu kurā meitene ar zaļu krūzi iet uz aku pēc ūdens, valdīja kapa klusums. Kur tad radīsies tie Latvijas patrioti, ja Saeimas komisijas vadītāja NA biedre Mūrniece tur neievedīs patriotismu, bet caurām dienām radio un TV skanēs krogus dziesmas angļu valodā, kā par to izteicās kāda latviete no Austrālijas. Un neskatoties uz manu kritiku, es 4.oktobrī balsošu par NA pēc mazākā ļaunuma principa, bet rūpīgi vērtēšu, kam dot krustiņu. Viens no tiem būs Šņore (avansā).

  • Ivar, Tu skaties un NA publisko seju kā uz milzīgu gleznu un esi stāvā sajūsmā. Tajā pašā laikā aiz šīs milzīgās gleznas kā fasādes atklājas pavisam nepievilcīga aina, kuru Tu neredzi. Tā ir baisma un stindzinoša, Tu, tāpat kā daudzi NA biedri, nespētu tam noticēt, bet tāda ir skaudrā realitāte. Tie, kas ir saskārušies ar ar to, zinās par ko es runāju. Skaistie un patiesie vārdi ir tikai aizsegs tiem noziegumiem, kurus pastrādā daži NA dižvadoņi. Varu droši apgalvot, ka sirdī šiem netīrajiem darboņiem nav nekā no Latvijas mīlestības un rūpes par latviešu nākotni viņiem ir vienaldzīgas. Viņi atrodas naudas kalpībā un viss ir pakārtoties šīm merkantīlajām interesēm. Nacionālisms ir piesegs viņu shēmām un mahinācijām. Blēžu bandas uznāciens un Raivis ir lielisks piesegs šim balagānam. Veiksmi, Tev, Ivar, netiešā veidā atbalstot šos blēžus un noziedzniekus.

   • exbiedram:
    Ja ir ko teikt, tad kārtis galdā! Vārdus un faktus!
    Lai neiznāk vienīgi konkurentu skaudība un nenovīdība, kas vienam otram letiņam ir dabā.

    • Tu taču zini kā ir ar pierādījumiem mūsu valstī. Neesi naivs. Es pazīstu politisko virtuvi un zinu, ko dara daudzi pašreizējie politikāņi. Un nerunā par skaudību un nenovīdību. Esmu ideālists un nav nav skaudība pret to, ko dara blēži un nelieši aiz skaistās NA maskas. Tas vienkārši ir nesavienojami ar manu sirdsapziņu. Es nevaru balsot par NA, zinot, ka šādi es atbalstu blēžus un noziedzniekus.

   • šeit raksturo pats sevi.Tas tā,skaidrības labad.

  • Saeimā patlaban ir izcilas personības no Na,ne tikai Dzintars.Tas pats Dombrava,Poriņa,Mūrniece,tagad būs arī Rībena,Kursīte un citi.Nav jābalso avansā,bet mazliet jāpainteresējas par jau esošo darbiem,ja domā balsot.

   • tiek sauktas par izcilām personībām?! Vai, vai, cik tad Latvijā ir nožēlojama situācija, ja šīs ir izcilības … Turklāt kā var priecāties par citu partiju staiguļu pievienošanos – tas ir nožēlojami, ja sevi cienoša partija tādus savāc. Ja reiz kundzēm tik ļoti pēkšņi iepatikās nacionālās idejas, un viņas nebija pamanījušas nacionāļu eksistenci iepriekš, tad varēja jau uzreiz uz Saeimu nelīst, bet parādīt savus darbus partijas rindās … Taču treknā sile katram dārgāka.

 36. zaļknābji-jenotu stutes ir šie

 37. Ko tad nekad neesat tiekušies pēc veselības ministra portfeļa? – nav jau tik izdevīgi kā tieslietas, iekšlietas, ārlietas u.tml. Kāda atšķirība starp NA un vienotību ?

 38. na kopā ar jenotiem valda latvijā Atbildēt

  Kur NA biedri bija tad, kad likvidēja Latvijas nacionālo valūtu un praktiski arī valsts neatkarību? Kur NA biedri bija tad, kad sākās un turpinās Latvijas izlaupīšanas 23 gadi? Kur NA biedriem pazūd ārējā drosme un pārliecība, kad ir jāsaglabā savas siltās vietiņas?

 39. šie kalpo lieieielai naudai/ kamīnu-”čečenu naudai,baibucis-ārzemju miljonāriem/

 40. ja gribi karu, balso par na

 41. Kamēr NA vadoņi atradīsies puskriminālas mafijas ietekmē, tikmēr varam aizmirst par pozitīvām pārmaiņām mūsu valstī. Aicinu Saeimas vēlēšanās nebalsot par NA, jo atbalsot NA, mēs atbalstām puskriminālas mafijas ietekmes palielināšanos. Mēs dodam mandātu puskrimināliem elementiem saimniekot pa NA pārraudzībā esošām ministrijām. Tas nav apvainojums NA ierindas biedriem, kuru lielākais vairākums ir godīgi cilvēki, bet ļoti naivi un nedomājoši. Viņus viegli var apvārdot un piemānīt.

 42. Kur NA biedri bija tad, kad no Latvijas tika praktiski aizdzīti simtiem tūkstošu tautiešu? Kur NA biedri bija tad, kad likvidēja Latvijas nacionālo valūtu un praktiski arī valsts neatkarību? Kur NA biedri bija tad, kad sākās un turpinās Latvijas izlaupīšanas 23 gadi? Kur NA biedriem pazūd ārējā drosme un pārliecība, kad ir jāsaglabā savas siltās vietiņas?

  • NA ir sākusi strādāt Saeimā pirms 4 gadiem ar salīdzinoši nelielu pārstāvniecību. Par kādiem 23 gadiem Tu runā, kad NA varēja apturēt visas problēmas? Ja tu domā to politisko spēku, kurš bija ievēlēts iepriekšējās Saeimās, tad tam bija ļoti, ļoti attāla saistība ar Nacionālo apvienību.

 43. Kārtējais muldoņa, kas ne pats, ne arī ar savu partiju neko Latvijas labā nav izdarījuši. Vienīgais, ko tādi prot, kliegt: “Krievi nāk!” un 16.03. skriet pie pieminekļa tā vietā, lai dotos uz kapiem, no praktiskās puses palīdzētu kādam leģionāram, vai vispirms jau precīzi noskaidrotu, vai tiešām tieši 16.03. ir saistāms ar leģionāriem. Ko tad nekad neesat tiekušies pēc veselības ministra portfeļa? – nav jau izdevīgi kā tieslietas, iekšlietas, ārlietas u.tml. Dziļākā būtībā, kāda atšķirība starp šiem bļāvējiem, vienotību, saskaņu, sudrabu, repši u.tml. Papīrs pacieš visu, bet reālo darbu jau nav. Kas var būt vēļ ļaunāk kā spekulācijas ar nacionālām vērtībām.

  • Ko nu pats muldi? Tieši NA panāca māmiņu algu paaugstināšanu un uzturēšanās atļaujas ierobežošanu.

 44. Sarunā kā saruna, tomēr Krustiņš un co nevar tikt vaļā no pamācošā un viszinošā toņa, ko viņi lieto
  intervējot NA biedrus. Apmēram tā, kā savā laikā kompartijas sekretārs uzdeva jautājumus saviem nogrēkojušies ierindniekiem. Citādi, nekā tiek intervēts, piemēram, Šlesers vai pat SC boss. Jā, ideoloģiskās atšķirības uzskatos arī te liek par sevi manīt, lai arī Krustiņš cenšas to neafišēt.

 45. Pateikts viss pareizi.Lai izdodas!

 46. no šā ta nekā nebus—dimbā !!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+