Latvijā
Kriminālziņas

FOTO. Brīvības gatvē Juglā smaga vairāku auto avārija0


Juglā, Rīgā pie Brīvības gatves 414.nama notikusi smaga vairāku auto sadursme, 20.03.2018.
Juglā, Rīgā pie Brīvības gatves 414.nama notikusi smaga vairāku auto sadursme, 20.03.2018.
Foto – La.lv

Rīgā, braucot ārā no Juglas, pie Brīvības gatves 414.nama šodien notikusi smaga vairāku auto sadursme – pamatīgi cietuši vismaz pieci auto, kas ietriekušies viens otrā, tā pēc negadījuma uz vietas novēroja portāls “La.lv”.

Redzams, ka viens no auto ir ietriecies kokā, ķēdes reakcijā, visticamāk, pārējie ietriekušies viens otrā, bet vēl kāds auto “aizlidojis” otrā brauktuves pusē. Vēl kāds bojāts auto stāvēja pēc negadījuma uz veloceliņa.

Galerijas nosaukums

Kā novēroja portāls, negadījumā cietusi arī uzņēmuma “Nākotne” auto. Uz vietas strādāja vairākas policijas automašīnas un viena ugunsdzēsēju automašīna.

Sastaptie cilvēki, kuri vēroja notikušo, portālam “La.lv” zināja teikt, ka esot cietis vismaz viens cilvēks. Policija bija aizņemta, pildot tiešos pienākumus. Šobrīd vēl mūsu rīcībā nav papildus informācijas, vai kāds cilvēks gājis bojā vai ir vēl kadi cietušie, un, kurš auto izraisījis negadījumu.

Kā novēroja portāls “La.lv” , tad satiksme šajā posmā Brīvības gatvē nebija bloķēta, iespējams, virzienā uz Siguldu auto plūsma mazliet ir traucēta, jo automašīnas spiestas apbraukt negadījuma vietu brauktuves labajā pusē.

Savukārt aģentūrai LETA Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte tikko kā arī apstiprinājusi, ka 20.marta pusdienlaikā Juglā notikusi piecu automašīnu sadursme, kurā ir cietuši divi cilvēki,

Brīvības gatvē sadursme notika sadursme notika ap plkst.12.20, tajā bija iesaistīti divi “BMW” markas spēkrati, divas “Toyota” un viena “Mazda”.

Negadījumā cietuši divi cilvēki.

Patlaban centra virzienā ir ierobežota satiksme, vēsta Leta.

LA.lv