Publicitātes foto

Kā uzlabot braucēja karmu jeb stereotipi uz ceļiem 0

Ja autovadītāji vairāk koncentrētos uz galveno, proti, braukšanu un nokļūšanu galamērķī, kā arī vairāk sekotu līdzi apkārt notiekošajam uz ceļa, tad nelielo ceļu satiksmes negadījumu būtu mazāk un, iespējams, pat mazāk ceļa zīmju, uzskata autoskolas “Vanags” direktors Dainis Uzuliņš.

Reklāma
Reklāma


Pieklājība rada pieklājību

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
TV24
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Lasīt citas ziņas

Pēc Uzuliņa paustā, ik mirkli uz ceļiem manāms domino kauliņu efekts. Pieklājība rosina pieklājību, savukārt agresija mudina kļūt neiecietīgiem. Braukšanas stilu un kultūru izkopjam mēs paši, tie veidojas, pamatojoties uz sabiedrību, kādā uzturamies un attīstāmies, to nevar “iekalt” autoskolā un to nemaina arī auto zīmols, ar kuru brauc.

“Pamanīju, ka Latvijā bieži vien nevēlamies kādu ielaist savā braukšanas joslā un spītīgi sargājam savu vietu, savukārt, tagad esot Vācijā, ievēroju, ka braucēji ir saprotošāki – katrs rūpējas par komforta sajūtu uz ceļa, esot pieklājīgāki un iecietīgāki,” “Inchcape Motors Latvia” stāsta kamaniņu braucēja Elīza Cauce, kura šonedēļ kopā ar Juri un Andri Šiciem trenējas Oberhovā, Vācijā pirms došanās uz sacensībām Dienvidkorejā.

CITI ŠOBRĪD LASA
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.