Latvijā
"Latvijas Avīze" atmasko

Krutoja meli par “Jaunā viļņa” atgriešanos Jūrmalā 16

Foto LETA/LA.lv kolāža

Konkursa “Jaunais vilnis” rīkotājs Igors Krutojs intervijā laikrakstam “Komsomoļskaja Pravda” apgalvojis, ka Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs esot mēģinājis panākt, lai konkurss atkal tiktu rīkots Latvijā. Ministra padomnieks Mārtiņš Drēģeris šos izteikumus sauc par meliem.
Krutojs apgalvo, ka Rinkēvičs esot pie viņa nosūtījis savus pārstāvjus, lai konkurss turpinātu noritēt Jūrmalā.

“Viņu varenais ārlietu ministrs, kurš kļuva slavens ar to, ka no “Jaunā viļņa” aizvāca Krievijas māksliniekus, pēcāk pie manis atsūtīja ziņnešus – Rīgas mēra un Latvijas vēstnieces Krievijā personā, lai saglabātu projektu Jūrmalā,” intervijā teicis Krutojs.

Viņš esot prasījis, lai Latvijas ārlietu ministrija oficiāli atvainotos Krievijas ārlietu ministrijai, kā arī sniedz rakstisku garantiju, kurā tiktu apliecināts, ka vairs netiks liegta iebraukšana Krievijas māksliniekiem. “Viņš nesniedza nedz vienu, nedz otru, tādēļ arī mūsu ceļi šķīrās,” skaidrojis Krutojs.

Ārlietu ministra padomnieks Mārtiņš Drēģeris ir konkrēts: “Krutoja izteikumi ir meli. Nekas nav runāts ar viņu. Mūsu vēstniecei Krievijā Astrai Kurmei nav bijusi šāda tikšanās.”

ATBALSTA

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv