Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
6. janvāris, 2014
Drukāt

Lasvegasā prezentē pirmo zobu birsti ar interneta pieslēgumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Elektronikas preču ražotāju konferencē Lasvegasā prezentēta pirmā zobu birste ar interneta savienojumu.

Franču kompānija “Kolibree” ar jaunievedumu sola “jaunu mutes higiēnas veidu”, aģentūrai AFP sacīja firmas dibinātājs Loiks Seso.

“Šajā industrijā tehnoloģija nav attīstījusies jau gadiem ilgi,” viņš norādīja. “Galvenā ideja – tīrīt zobus gudrāk.”

“Kolibree” zobu birste fiksē zobu tīrīšanas ilgumu un to, cik daudz aplikuma noņemts vienā reizē. Informācija tiek nosūtīta uz mobilo aplikāciju.

Īpaši noderīga tā būs vecākiem, kuri vēlas sekot bērnu zobu tīrīšanas paradumiem, uzsver Seso.

“Lietojot parastu zobu birsti, nekad nevar zināt, cik daudz esi notīrījis. Varbūt tikai 30 procentus. To zina tikai zobārsts,” stāsta “viedās” zobu birstes izgudrotājs. Taču mobilā aplikācija brīdinās, ja kāda grūti aizsniedzama zona palikusi nenotīrīta.

Kompāniju “Kolibree” dibināja Seso un tehnoloģiju gigantu “Microsoft” un “Google” bijušais darbinieks Tomass Servāls. Uzņēmēji plāno, ka pārdošanā tā nonāks šī gada trešajā ceturksnī.
Sākotnēji zobu birstes būs nopērkamas vietnē “Kickstarter” par 99 līdz 200 ASV dolāriem (72 līdz 146 eiro).

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+