Ekonomika
Bizness

T/c “Galleria Riga” atver pirmo automatizēto aptieku Baltijā – “Medibox”3


Ilustratīvs foto. Uztura bagātinātāji.
Ilustratīvs foto. Uztura bagātinātāji.
Foto – LETA/Evija Trifanova.

Tirdzniecības centrā “Galleria Riga” atvērta pirmā automatizētā aptieka Baltijā “Medibox”, aģentūru LETA informēja “Medibox” dibinātājs un vadītājs Uldis Villerušs.

Viņš sacīja, ka “Medibox” ir automātiskas tirdzniecības koncepts pirmās nepieciešamības medicīnas un veselīga uztura produktiem. “Medibox” mērķis ir ļaut patērētājiem iegādāties labi zināmus medicīnas produktus daudz ātrāk, lētāk un ērtāk vietās, kā arī laikā, kur tie līdz šim nav bijuši pieejami.

Villerušs atzīmēja, ka jau drīzumā “Medibox” būs sastopams arī citos Baltijas tirdzniecības, ofisu, satiksmes tranzīta un augstskolu centros, kas atļaus sasniegt jaunu, līdz šim neapgūtu klientu segmentu, piedāvājot tiem attiecīgi atrašanās vietai gan tehniski, gan produktu sortimenta pielāgotu automatizētu pakalpojumu. “”Medibox” piedāvā produktus svarīgākajās medicīnas kategorijās – saaukstēšanās, gremošanas uzlabošana, vitamīnu kompleksi un imunitātes uzlabošana, nervu sistēmas uzlabošana, veselīgs uzturs, intīmā veselība, un personīgā higiēna,” teica “Medibox” dibinātājs un vadītājs.

Saistītie raksti

Viņš papildināja, ka uzņēmuma galvenie mērķi ir turpināt attīstīt sortimentu un pilnveidot tehniskos risinājumus, maksimāli pielāgojot to patērētāju vajadzībām un vēlmēm.

Villerušs aģentūrai LETA sacīja, ka līdz gada beigām plāno atvērt vēl piecus līdz septiņus “Medibox” Rīgā.

Savukārt “Medibox” izveides investīciju apmēru Villerušs neatklāja.

“Medibox” ir SIA “Pharma Vending Group” izstrādāts un patentēts koncepts.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija kompānija reģistrēta šī gada martā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Villerušs.

LA.lv