Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
12. februāris, 2014
Drukāt

Uzņēmēji pāragri cenas norāda tikai eiro (1)

Foto - LETAFoto - LETA

No 2013. gada 1. oktobra līdz šā gada 31. janvārim Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) īstenojis 15 826 pārbaudes tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietās, pārliecinoties, vai cena norādīta atbilstoši normatīvo aktu prasībām, proti, norādīta gan latos, gan eiro, un konvertācija veikta saskaņā ar oficiālo pārejas kursu.

PTAC Patērētāju informēšanas un komunikāciju daļas vadītāja Sanita Gertmane informēja, ka līdz šim neatbilstības konstatētas 37% gadījumu jeb 5861 objektā. Pēdējās nedēļās novērota jauna tendence – atsevišķi komersanti preču un pakalpojumu gala cenu norāda tikai eiro. PTAC gan atgādina, ka saskaņā ar normatīvajiem aktiem gala cenas latos un eiro norādāmas līdz 2014. gada 30. jūnijam.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Normatīvi laba lieta, bet praktiski tās divas cenas jau pirms ieviešanas dezorientēja . Viena cena ļauj ātrāk pierast pie jaunās naudas . To ko nevarēja atļauties pirkt latos, to arī eiro nepirks, ja maks to neļauj, bet nevis skatīsies cik godīgi cena saglabāta. Kaut ko jau apaļo uz leju, kaut ko uz augšu un summa tas pats vien sanāk. Tirgotāja kontrole ir pircēja maks, a tie kontrolētāji kā reize pārtiek no tirgotāju nodokļiem un ja pircējiem pretenziju nav, tad ko vēl kontrolēt.

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+