×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
3. marts, 2016
Drukāt

VID veiks visu struktūrvienību vadītāju un vietnieku rotāciju (6)

Foto LETAFoto LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektorei Inārai Pētersonei šodien uzdots jau tuvākajā laikā veikt visu svarīgāko VID struktūrvienību vadītāju un viņu vietnieku rotāciju, žurnālistiem sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Turpmāk šāds rotācijas mehānisms VID struktūrās būs regulārs, un ik pa pieciem gadiem būs jānodrošina vadītāju rotācija.

Reizniece-Ozola norādīja, ka patlaban nevar komentēt, vai šī rotācija tiks veikta arī reģionālajās struktūrvienībās, taču pilnīgi noteikti tā ir jāveic svarīgākajās struktūrās, proti, Finanšu policijas pārvaldē, Muitas policijas pārvaldē, Nodokļu kontroles pārvaldē un Nodokļu parādu piedziņas pārvaldē. Ja Pētersone redzēs nepieciešamību veikt plašākas rotācijas, viņa tās var īstenot, sacīja Reizniece-Ozola.

Finanšu ministre arī sacīja, ka Pētersonei līdz 1.maijam jānodrošina, ka tie darbinieki, ap kuriem kritusi nopietna aizdomu ēna, nestrādātu esošajās VID struktūrās.

Pētersone šodien žurnālistiem norādīja ka medijos izskanējušais darbinieku skaits – 173 – nekādā veidā nav saistīts ar to sarakstu, ko Pētersone iesniegusi Reizniecei-Ozolai. Gan VID vadītāja, gan finanšu ministre norādīja, ka negodprātīgo darbinieku saraksts ir slepens un netiks publiskots pat tajā esošo darbinieku skaits.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Igaunijā ČETRAS REIZES MAZĀK PARAZĪTU

  2. Ja jau tur tik daudz parazītu, tad jau varēja tiešām reāli ADMINISTRĒT nodokļus tā, lai man nav jātur gràmatvedi- atsūtiet nodokļu rēķinu un viss, nevis man paßam jārēķina, jāsniedz atskaites un vini tikai uztauga un drāž

  3. Šitais cirks!no Reiznieces/Ozolas puses,jo Pētersoni bija jāpatriec,Viņa bija jau vietniece pie korumpētās Jezdakovas.Tai visas krāpšanas piedotas vai noslēptas????Ja nebūtu ķērušies pie šīs lietas žurnālisti,arī ŠODIEN VID korumpanti un zagļi turpinātu savu “biznesu”,t.i., valsts apzagšanu !!Sēņu,ogu lasītājām omītēm plēš trīs ādas ,arī maziem uzņēmējiem.Latvijā laba dzīve lieliem blēžiem un to piesedzējiem no VID u.c.Valstī ir tāds bardaks,anarhija,ka šķiet nav politvadības un TIESISKUMA !!!NEVIENS konkurss nav noticis godīgi bez otkatiem.Tāda Al Kapones sapņu zeme .Kamēr krimiķi no V. nenoliks pie vietas,valsts grims arvien lielākā purvā un valsts izzagšanā !!Nu jau ZZS rindās ir divi krimiķi! APSVEICU !!Vajag citu nosaukumu,piem., KZP.Un kāda ir Saeima?Blamāža !!

  4. Kad pasu so attela redzamo personu aizrotes uz mazak atbildigu darbu ,ja netika tagad gala ar savu uzdevumu ,talak tiks jajauta Danai Reizniecei Ozolai.

  5. Kad aizrotēs to Jēkabpils nodaļas Plāni,kura prot tikai bļaustīties uz uzņēmējiem,vispār būtu laiks jau mācīties pieklājīgi runāt.

Draugiem Facebook Twitter Google+