×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
2. janvāris, 2017
Drukāt

Zemessargs veido kritisku blogu: X stunda var pienākt rīt (51)

Ekrānšāviņš http://ciekurs.blogspot.com/Ekrānšāviņš http://ciekurs.blogspot.com/

“Veselības nozarē nerisinātas problēmas jūtam, kad cilvēku ieved slimnīcā, izglītībā – līdz ar jauno mācību gadu, arī aizsardzības jomā neizdarības sekas var būt ļoti dramatiskas, bet bieži to saprot, kad jau ir par vēlu,” tā sarunā ar “LA” saka zemessargs, kurš sevi sauc par “Ivaru Čiekuru” (vārds izdomāts) un kopā ar domubiedriem veido interneta dienasgrāmatu jeb blogu “ciekurs.blogspot.com”.

Savu identitāti “Ivars Čiekurs” nevēlas atklāt, jo uzskata, ka cilvēkiem nav jākoncentrējas uz personībām, kuras veido blogu, bet gan tajā paustajām idejām. Aizsardzības ministrija uzsver, ka nekad neiesaistīsies šāda veida diskusijās. “Slēpjoties aiz neesošas identitātes [viņi], izplata melīgu informāciju un cenšas tās izplatīšanā iesaistīt arī masu medijus,” norāda ministrija. Tajā pat laikā ministrija ir paudusi gatavību rīkot publiskas diskusijas ar blogeriem.

Viena no “Ivara Čiekura” idejām ir obligātā militārā dienesta atjaunošana, pamatojot to gan ar Lietuvas un Igaunijas pieredzi, gan Latvijas NBS nepieciešamību konceptuāli reaģēt uz karu Ukrainā.

“Arī Lietuva iepriekš mēģināja kā kodolu savai aizsardzības sistēmai ņemt profesionālo militāro dienestu, bet tad saprata, ka ar to nepietiek valsts aizsardzībai. Viņi pieļāva tās pašas kļūdas, ko mēs,” uzsver “Ivars Čiekurs”.

Viņš uzskata, kar pašlaik esošajiem aizsardzības nozares uzstādījumiem iespējamās Krievijas agresijas gadījumā “nevaram cerēt uz jēgpilnu pretestību, bet gan uz tā saucamo varoņa nāvi.”

“X stunda var pienākt rīt, jo pašlaik ir kritiskākais brīdis – no ASV prezidenta vēlēšanām līdz inaugurācijai 20. janvārī. Pretinieks var izmantot situāciju, ka kanādiešu vadītais bataljons ieradīsies pavasarī. Jāapzinās, ka esam kaimiņos Krievijai un tā ir un paliek mūsu galvenais apdraudējums,” spriež blogeris.

Aizsardzības ministrija, atbildot uz “LA” jautājumiem, pamatoja, kāpēc nebūtu efektīva obligātā militārā dienesta atjaunošana.

“Kura interesēs ir iznīcināt pašlaik funkcionējošu valsts militārās aizsardzības sistēmu, kura pēc finanšu samazinājuma gadiem beidzot sāk atkopties un kļūst par reālu spēku, lai aizstātu to ar obligātā militārā dienesta karavīriem jeb “lielgabalu gaļu?”, jautāja ministrija.

Ministrijas argumenti pret obligātā militārā dienesta atjaunošanu – būtu jāizformē profesionālais militārais dienests, NBS rastos liels administratīvais slogs, vajadzētu vairāk virsnieku un pieaugtu arī finansiālie izdevumi.

Visu materiālu lasiet 2.janvāra “Latvijas Avīzē” un E-Izdevumā

Pievienot komentāru

Komentāri (51)

 1. https://goo.gl/y00cm6 Atbildēt

  Ne katrs var atļauties maksājot uzreiz nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Uzturēt pie sevis mājas krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 50 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Ienāc un paņem savu Džekpotu:

 2. Reiz kāds vecs karavīrs teica – mūs gatavoja I Pasaules karam, bet sākās II, pavisam savādāks. Tagad mūsu brašie karavīri it kā gatavojas II, bet nemana, ka III jau iet pilnā sparā un atkal savādāks. Ko nu darīt? Atvērt acis un paskatīties patiesībai acīs, tad daudz kas kļūs skaidrāks.

 3. Kas notiek ar musu valsti, KNAB, SAB,VID, ari aizsardzibas strukturam, kuras visas kaut “klibo uz abam kajam”, bet censas mums iestastit pasacinas, laikam turot par galigiem idiotiem, ka ir savadak? Nav jau tas, par ko prese raksta jau sen, ka valsts ir nozagta, to parnemusi mafija?
  Ziniet, lielas saubas nerodas, ja pieminetais SAB vadonis, kam jasarga Satversme, kura skaidri rakstits, ka vieniga valoda Latvija ir latviesu, “neredz”, ka prezidents iestajas par okupacijas ieviesto krievu valodu un pats iestajas par cekas noziedznieku slepsanu. Ari Lustracijas blokesana par to pasu liecina, ka cekisti pie varas un negrib atkapties. Izskatas ka tie melo visa, sakot ar it ka integraciju, kuras vieta mums iesmereja dezintegraciju un segregaciju, tapat censas visiem spekiem slept un aizmelot kritisko, iespejams speciali taisito…, aizsardzibas stavokli, lai ar savejiem nebutu jakaro..
  Bet ko darit normalai tautai, kas nav kremla pakalpini un negrib vel piedzivot Sibirijas konclegeru “jaukumus”? Laikam nekas cits, ka celt trauksmi par bedu stavokli aizsardziba, un ari visas citas jomas. Vismaz tik daudz pilsoniskas rupes par savu valsti, un pasiem, galu gala. Jo par siem augstajos kreslos sasedusajiem, mes, ka izskatas, drosi but nevaram, kur nu vel palauties.
  Faktiski jasaka, ka, diemzel nozelojami, ka tikai 1 zemessargam ir acis vala un smadzenes ar varonstastiem nav aizpuderetas un spej gan saredzet realo sitaciju, gan ir drosme, gan morale iestasties par savu valsti, kas, manuprat, ari ir ne tikai katra Zemessarga, bet jebkura pilsona pienakums, skandinat trauksmes zvanus, lai nekauniba uzblidusie birokrati mus tiesam nepataisitu par prastu lielgabalu galu bez iespejas aizstaveties.

 4. Klau, Zs, ej izgulies un beidz muldēt absolūtas muļķības par ieročiem… HK G3/ H AK4 bija un ir daudzu valstu bruņojumā vēl joprojām. Par to izcelsmi un tehniskajiem rādītājiem “salēji čugunu”. Tāpat arī par HK G36… Tā vien izskatās, ka nevienu no tiem neesi ne rikās turējis, ne pat tuvumā redzējis. Ja tev ir bērnībā iedzīti nerealizētās mīlestības fetiša kokmpleksi pret AKM/ AK47, tad tās ir tavas problēmas… Par pārējām tavām “šarikova” līmeņa idejām attiecībā uz AM/ NBS pat nav ko komentēt- šarikovs arī Latvijā ir un npaliek šarikovs…

  • Ko, armijas vadiba sasedusies, tas spejas sabotejosie “kurmji” uzsutisjusi kartejo “chuguna lejeju” par “jaukajiem” luzniem un pagalem ar kuriem jauki sedet ierakumos? Ta vieta, lai godigi atzitu klumes, kuras, gribas naivi ceret, nav speciali raditas…, un tas noverstu, tiem nav kauna izverst kampanu un nomelnosanu, apmelosanu pret godigiem cilvekiem, kas tas pamanijusi, un, atskiriba no tur “augsa” aizedusajiem, rupejas, lai tas tiktu novesrstas.
   Ta ka, atsutitais vaukskiti, piever vaukskamo un ierauj asti kajstarpe un savus luznus par labiem vari meginat iesmeret valsts aizsardzibu sabotejosiem “kurmjiem”, kuri tur iefiltrejusies.
   Viss, ko pateicu par tam pagalem un luzniem ir pilniga patiesiba, un man nekas nav jaizdoma, to “labums” jau ir aprakstits prese un skandalos.
   Ta ka atslabstiet, Moskvica par masinu iesmeret gribetaji, kuri iedomajusies, ka visi ir tik pat stulbi, ka tapat muca augusi, caur spundi baroti un neko nespej sajegt. Kadam ir jabut normalam ierocim, atskiriba no pagalem, atliek vien ieiet Yuotube un uzspiest bullpup… un viss bus skaidrs…

 5. Viena no “Ivara Čiekura” idejām ir obligātā militārā dienesta atjaunošana, pamatojot to gan ar Lietuvas un Igaunijas pieredzi, gan Latvijas NBS nepieciešamību konceptuāli reaģēt uz karu Ukrainā.
  ————————————
  Kas tie par IDIOTIEM , kas degradē Zemessardzes godīgo vārdu???
  Cik jābūt STULBAM (!!! nepārteicos!!!) cilvēkam, lai salīdzinātu Latviju ar Igauniju un Lietuvu!!!
  Igaunijā oblitātais militārais dienests pastāv VISU LAIKU… nav bijis likvidēts …
  Lietuvā obligāto militāro dienestu ATJAUNOJA 2015.gada martā, kad kā tolaik paziņoja Lietuvas premjerministrs Aļģirds Butkevičs – pieauga(!!!) emigrācija no valsts – 1000-šiem jauniesaucamo devās mācīties vai strādāt uz ārzemēm ,,,
  Tos kuri bija palikuši un iesauca obligātajā militārajā dienestā, tika apģērbti ar no PROFESIONĀLĀ dienesta karavīriem ATŅEMTĀM parādes formām …PROFESIONĀLĀ dienesta karavīrus vēl izmitināja teltīs, lai atdotu vietu kazarmās jauniesauktajiem … Izvērtās tāds BARDAKS, ka maz neliekas… Tagad ir jau 2017.gads un situācija ar Lietuvas obligātā militārā dienesta karavīriem jau ir NORMALIZĒJUSIES …
  Lai Latvijā ATJAUNOTU obligāto(!!!) militāro dienestu,
  nepieciešami MILJONIEM eiro un no 400 000, kas devušies uz ārzemē kopā ar ģimenēm, vismaz 55 % ir vai drīz būs jauniesaucamo vecumā… 25 gadu laikā skolēnu skaits Latvijā SAMAZINĀJIES 2 x, tāpēc viegli izrēķināt, cik varētu būtu jauniesaucamo un ja iesauktu, KUR būtu viņu vieta kazarmās un tml. … JAUNAS karazarmas tiek celtas priekš NATO karavīriem … Šogad Latvijā ieradīsies 1 000 karavīru kā Kanādas kontingents…

  • ir tas, ka tu, vai nu vispar neesi zemessargs, vai tur iefiltrejies kremlins, kam milzigs uztraukums par musu aizsardzibas speju pastiprinasanu, kurs censas mums te stastit visadus sausmu stastus un iztelot visus par mulkiem, kas megina nodrosinaties pret realu apdraudejumu. Ta ka galvenais, ko no piestaditajiem tendenciozajiem cipariem var izrekinat, ir DEMAGOGIJA un nevelesanas, lai mes spetu aizstaveties.
   Tik vienkarss sausais atlikums no kremlena ciepstiena..

   • В свою очередь вышеупомянутый президент России Путин tак прямо и сказал.
    А сказал он собственно, что у России граница нигде не заканчивается.

    Все дело в неверном понимании ими фактора территории в истории и, если так можно выразиться, мировоззрении России. Существенная часть человечества искренне считает, что наша страна действительно движима инстинктом территориального расширения. Эдакая ненасытная империалистическая утроба, стремящаяся загрести в себя все земли, до которых может дотянуться.
     
    И это их большая ошибка. Ошибка она сама по себе, а вот большая она потому, что реальность куда хуже.

     

 6. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 7. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo – bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis.”

  Un, arī: “Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku.”

  =======

  Mediju ziņa (2015. gads): “ASV bruņotie spēki, kas ir izvietoti Austrumeiropas sabiedroto valstu teritorijās (tajā skaitā – arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jeb Baltijas valstīs, kas gluži pamatoti tiek dēvētas un arī uzskatītas par NATO militārā bloka kontrolētās globālās teritorijas austrumu virziena “buferzonu”), ir gatavi dot prettriecienu Krievijas iespējamajai agresijai, negaidot NATO kolektīvās drošības procedūras iedarbināšanu, kas ir noteikta “Ziemeļatlantijas līguma” 5.pantā”, esot publiski “nācis klajā ar paziņojumu ASV vēstnieks NATO militārajā aliansē Daglass Lūts”. “Īpaši svarīgi ir tas, ka ASV Bruņoto spēku vienības, ieskaitot sauszemes, gaisa un jūras spēku vienības, jau ir izvietotas NATO Austrumeiropas sabiedroto teritorijā”, esot “norādījis šis “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdības ārlietu resora augsta ranga ierēdnis”. «Mēs, ASV pārstāvniecība NATO un “amerikas savienoto valstu” (ASV) valdība, saprotam, ka lai tiktu piemērots 5.pants, ir jāgaida visu 28 sabiedroto akcepts. 5.pants nozīmē – lai katra NATO militārā bloka dalībvalsts sniegtu atbildi, bet – ASV ir pienākums reaģēt arī uz divpusējo principu pamata, neraugoties uz to, kas notiek Ziemeļatlantijas militārā bloka (NATO) padomē», esot “paudis ASV pārstāvis NATO blokā”. “Šāds politisks lēmums jau ir pieņemts un mūsu (ASV) spēki ir uz mūsu (ASV) interešu telpas austrumu robežām un paliks tur, kā sacīja prezidents Obama, tik ilgi, cik tas mums (ASV) būs nepieciešams”, esot “uzsvērti apgalvojis un atgādinājis šis ASV valdības augsta ranga pārstāvis”…
  ——-
  Mediju ziņa (2015. gads): “Valdības locekļi aiz slēgtām durvīm nolēma, ka tiks lūgta pastāvīga NATO militāro spēku klātbūtne Latvijā”, žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( “V-“jenotība” ). «Mēs izvērtējām, kā tiek pildīti NATO “Velsas samita” lēmumi, un tie tiek pildīti saskaņā ar plānu – valdības ministri izskatīja šīs valsts pašreizējā “aizsardzības ministra” R. Vējoņa ( ZZS jeb “hūtes naftaspāķi” ) politiski atbildīgi vadītās “aizsardzības ministrijas” (AM) atbildīgo pārstāvju sagatavoto informatīvo ziņojumu par Latvijas dalību tā dēvētajā “ziemeļatlantijas līguma organizācijā” (NATO) pagājušajā gadā (2014.) un mēs piekritām, ka Latvija grib pastāvīgo NATO militāro spēku klātbūtni Latvijā un Baltijas valstīs», klāstīja premjere Straujuma. “Uz jautājumu, vai Latvija nosūtīs oficiālu lūgumu NATO militārā bloka vadības locekļiem, šī valdības vadītāja (Straujuma) atbildēja, ka šādu vēstuli iesniegs Latvijas “nacionālo bruņoto spēku” (NBS) komandieris kopā ar abu pārējo Baltijas valstu pārstāvjiem”…
  ——-
  MZ hroniskā ikdiena (2015. gads): Šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “valstī” agonējošās LUMPEŅU “titulnācijas” totālas degradācijas un neatgriezeniskas pašiznīcināšanās marasms turpinās, VĒL JOPROJĀM. Tajā skaitā un īpaši jau derdzīgi – arī “reflektējoties” šīs pašreizējās SILES “valsts” varas SISTĒMAI verdziski pakalpīgajos un bezcerīgi truli “lojālparEJotiski orientētajos”, proāmurikāniskas deRmolibersatu militārhistēriskās propagandas zombējumu ikdienišķi masīvi tiražējošajos masmēdekļos…
  ——-
  .
  “Maitas putni KARU ķērca…”
  ( “latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” versija 1.0.K )
  ( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Maitas putni karu ķērca” ~
  SILES rukšķu varza brēca:
  “Jeņķu “bosi” karot taisās,
  Mums pa “shēmu” jāpamaisās!”
  .
  “Maitas putni karu sauca” ~
  SILES rukšķi ‘gaisu jauca’:
  “Jevro “šefi” karot grasās,
  Mums – kaut “buferzōna” prasās!”
  .
  “Maitas putni karu alka” ~
  MUĻĶU zemes “politsvalkā”,
  SILES rukšķi nezin mēra,
  Kviekt pēc asinīm un sēra:
  .
  “NOZOMBĒSIM “glupos baurus”,
  Masmēdekļos MELU aurus,
  Tiražējot, biezā slānī ~
  Lai šie “austrumkraju” gānī:
  Rusofobiem lai caur zobim,
  Ķērciens sprūk (dēļ ‘fiškas robiem’) ~
  “Krievi nāk!!!” un “Karu gaidām!!!”
  (Ar ko “glupo pūli” baidām).
  Rasistiem lai rīkles skaļas:
  “Netrūks “lielgabalu gaļas”,
  “rietumalianses blokam” ~
  Karosim, kaut plikām …(rokām)!!!”
  .
  Naciķi lai “palaiž žaunas”:
  “Štrunts, ka pastalas nav jaunas,
  “Humpalvešas” – jeņķu stilā,
  “Kamuflāžas” tonī (zilā),
  “Pancervāģi” – andelēti,
  Britu “šrotā” (NE jau lēti!),
  Duļibāni – stobriem līkiem
  (Bliezt ap stūri brāķa “rīkiem”),
  “Karakungi” – treknām miesām,
  “Karakalpi” – formām liesām ~
  Galvenais, lai slaktiņš sākas:
  Izkaus latv(ĀŅ)us, kā nākas!!!…”
  .
  “sabiedrotie” kūda “lempjus,
  Audzēt bruņošanās tempus” ~
  Šie (no “āmurikas” krastiem?!),
  Suflē “euroliberastiem”,
  Ko un kā lai “bauri” dara,
  Kas pa skaļo ķērc pēc kara:
  “Piķi šķiest “pēc pilnas fāzes” ~
  “aliansei” – uzbliezt “bāzes”,
  Lūžņus – dārgi pārdot lūgties,
  Masmēdekļiem – ‘fiškā jūgties’:
  “okupantus” – saukt un gaidīt!
  Latv(ĀŅ)us – ar slāviem baidīt!!!…”
  .
  Kamēr ķērktais karš nav jūtams,
  “Mesidžu” priekš lohiem sūta,
  MUĻĶU zemes SILES balsti:
  “”Hibrīdkarš” JAU grauj šo “valsti”!!!
  “Frontes līnija” iet cauri,
  MUĻĶU zemei, “glupie buari”!!!
  (Tā JUMS masmēdekļi ‘borē’,
  Ko MĒS “turam īsā šņorē”…)
  ATKAL “Krievi nāk!!!”, ak šausmas!…”
  (Kaut – NAV ķērcējiem ne jausmas,
  Kas tas “hibrīdkarš” tāds skaitās ~
  Galvenais = ķērkt: “Lācis aitās!!!”…)

  “Maitas putni karu ķērca,
  Knābjus asinsplūdos mērca,
  Miesas plosot, mošķu barā,
  Aptrakuši, bezsakarā…”
  .
  SILES maitas kviec pēc kara ~
  Rukšķiem šļūk no zobiem vara,
  MUĻĶU zemes SILES “valstī”?
  (Diez, cik LUMPEŅU šos balstīs?…)

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • kemla kranci verbala caureja parava?
   Nu nav smuki, publiski pazvankstet un izkezities.
   Butu kaut udeni noravis uz savas “dailrades”, lai nesmird..

   • dermoliberastu militārhistēriskās propagandas totāli nozombētā kuce, kārtējo reizi hroniskās verbālās dizentērijas saasinājuma lēkme ienākusies, kā izrādās?

    Nu bet – galīgi nav “pa smuko” tev u.c. taml. dermoliberastu pidarskapja bezdzimuma mūdžiem publiski izgāzties kā vecai sētai ar savu nožēlojami analfabētisko gaudošanu un kārtējo “lumpeņpatrEJotisko” izķēzīšanos.

    tu kaut vai vismaz būtu iekāpis podā un virkni reižu “norāvis ūdeni”, dēļ kauna par savu kārtējo ģenētiski izdzimuša patoloģiska IDIOTA izgāšanos, nevis atļāvies uzbāzties normāliem cilvēkiem ar savi “gudro (c)iršanu” un smirdējis kā kārtējā šķidrā pļutka tavos ar kaudzi pieķēzītajos pamperos…

    “Ko”(d) sūdā, bezcerīgi defektīvais tizleni! ;)))))

    =======

    > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
    .
    PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

    ———–

    Latvijas Republikas SATVERSME.

    VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

    89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

    90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

    91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

    100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

    =======

    Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

    Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 8. Saprāts ir dieva dāvana un infantīlajiem puišeļiem kas mīl skraidīt pa mežu ar pstolītēm, tas noteikti nav izdalīts. Žēl šo sabiedrības daļu.

  • Kremla trolli, ja gribi redzet realu pamulki, paskaties labak spoguli..
   Un ja ta riebj tie rietumi, nu neviens te netur, tin ta atrak uz savu skietamo laimes zemi urlandi dzert bojarisniku…

  • Kremla trollen, ja gribi redzet istako pamulki, paskaties spoguli, nekludisies…
   Bet ja ta riebj tie rietumi, kuru labumiem piezidusies visu tas urlandes slavinataji, tad ko mokies – mesok – vokzal – laimes zeme rogina urogina kkur pie Muhosranskas klat… un atdzeries bajarisniku lidz riklei, ka tadiem pieklajas..

 9. Jācer, ka tādu eglesdēlu Latvijā nav daudz

  • Toties tadu kremlinu, kam loti gribas slept pasu lidz klinkim novesto aizsardzibas sferu, lai ar savejiem nebutu jakaro, gan ir parmera daudz.
   Sen laiks tadus atmaskot, un ne tikai…

 10. Protams, ka steidzami jāatjauno obligātais dienests un skolās jāieved militārās un civilās aizsardzības apmācības. Riebjas skatīties uz šiem mīkstmiešiem, kādi tur patrioti vai dzimtenes aizstāvji? Nevienā sevi cienošā valstī nav tāds bardaks pilnīgi visās jomās kā Latvijā.

 11. Ja mums tadi zemessargi, tad ta X stunda jau sen ir pienakusi. Vai tas I .Ciekurs doma ar koka valem staties preti krievu armijai? Zemessarg Ciekur , no rita aizej pacurat , lai urins nespiez uz smadzenem. Tev tas mates .. izraus , kuru Tu doma dabut armija. Vinas tacu pasas atrak ies stavet uz panela , bet nevis laidis kurkuliti ara no majas. Ar kadu tehniku Tu doma staties preti krievu armijai, vai ar tam vecajam anglu miskastem, Tu esi .. Kur tadi .. rodas, ja krievs gribetu tad sen jau no tevis butu sudu cupina. Tas pasas Iskander vai cita tipa raketes , kuras velk 4000km, Latvija no Maskavas tikai 1200km. Paris raketes ar kodolgalvinam un Latvijas vieta ai tuksnesis. Necakare smadzenes citiem ..

  • Nu pirmkārt, Maskava no Latvijas ir tikai 850 km., otrkārt – arī “Iskander” raķetes ir notriecamas! Treškārt, klaidoni, ja tu tā domā, tad visiem būs labāk ja tu aizvāksies uz savu krieviju.

   • Redzi, otrais zemessarg – Tu varetu apgaismot mani un citus lasitajus, ar ko Tu doma notriekt . Ar vai tiem ierociem kuri ir Latvijas armija varetu domat par KUKURUZNIKA notrieksanu. Par to kur man dzivot , es Tev atlauju neprasisu.

 12. …., kā stiprie vienosies, tā arī būs, “stratēģi”…..

 13. Iepūtiet krievam vienā vietā,ja viņš ļaus.Kam viņam tādi nabagi .. ir vajadzīgi,kas lokās visiem ārzemju vējiem līdzi.Netraciniet tautu.

 14. Kāpēc Latvijā armijai neražo ieročus,munīciju,apavus?Apavi arī civīlajiem derētu,lai nav jāpērk ārvalstu “papīra zābaki”.Vai mums ādas trūkst?Kādreiz pat lidmašīnas te būvēja…

  • Cik Tev gadiņu? Tlīspadsmit? Pajautā vecmāmiņai kad Latvijā ražoja apavus, dzelzceļa vagonus un daudzas citas derīgas un nederīgas lietas (tai skaitā arī ieročus), tāpat arī pajautā kad un kāpēc visas tās rūpnīcas paputēja

  • Par munīciju maldies, pameklē par Latvijas rūpnīcu Dupleks D. Zābaki nav izcili, bet uzdevumu pilda (cita lieta, ka ziemas zābaki ir reti redzēti). Ieroču ražotnes nav, jā, bet bail iedomāties, cik daudz naudas un laika varētu prasīt starptautiski pieprasītu ieroču izstrāde.

 15. Palasot šo viltus zemesargu rodas priekštats,ka tas parasts kremļa trollis.

 16. <pārdomām
  Paliek vēstures pamācība no 1941. gada, kad tūkstoši bruņoto partizāņu pēc pirmās nacistu okupantu pavēles nolika ieročus vai iesaistījās okupantu militārajos formējumos. Neķer muļķus, jo situācijā, kad Latvijas iedzīvotāju skaits turpina samazināties (karā tā notiek), ieročus masveidīgi vairs neizdalīs:
  " Aptaujas liecina, ka 28 procenti Latvijas iedzīvotāji pauž atbalstu Krimas aneksijai. Obligātais dienests nozīmētu, ka Latvija apmācītu karot arī cilvēkus, par kuriem nevar zināt, uz kuru pusi viņi krīzes situācijā vērsīs ieroci." LV portālam: TĀLAVS JUNDZIS, Latvijas Zinātņu akadēmijas viceprezidents, Baltijas Stratēģisko pētījumu centra direktors, 19.03.2015.

  • Tikai nemuldi. Ta ir tendendencioza, prokremliska DEMAGOGIJA.
   Var padomat, ka totalu padosanos sludinosie ir gudraki par visu citu, neparprotami daudz atbildigaku un sakarigaku valstu parstavjiem, kas nodrosina apmacibu.
   Vistuvakais piemers ir Igaunija, kura kolonistu % nav mazaks. Vienigi tur, laikam butiska atskiriba ir tas, ka ir notikusi LUSTRACIJA, cekas noziedznieku atklasana un nepielaisana pie varas, kas seit nav notikusi…, un tapec tik kardinalas nevelesanas, dazadi atmelojoties, attieciba uz nevelesanos pietiekosi aizsargat valsti.., laikam lai savejiem, ja tiem sagribesies uzbrukt, netraucetu…
   Un tas, ka te butu jaizforme, nez kapec ?? profesionalais dienests, ir visrupjakie MELI un FAKTU SAGROZIJUMI. Tam nav nekada ne iemesla, ne pamatojuma. Karteja DEMAGOGIJA. Tapat ar IT KA virsnieku trukumu. To ir vairak ka pietiekami, ieskaitot daudzos rezerves instruktorus, kas var veikt pilnigi pietiekamu pamatapmacibu.
   Sada attieksme vnk SMIRD pec SABOTAZAS pret valsts aizsardzibas spejam.

  • Ja tāda AM loģika,tad man,lai aizsargātu savu valsti,būs ierocis jāiegūst kaujas laukā,par ko vēl varas iestādes mani notiesās par nelikumīga ieroča glabāšanu?Un te vēl nav garantijas,ka iegūstot tādā veidā ieroci,vēl palikšu dzīvs, vai spēšu aizstāvēt.Ja jau vara vairs neuzskata latviešus par sabiedrotajiem,bet simpatizē latvijiešiem(latvīciem),tad ko vēl gaidāt no latviešiem?Varbūt pareizi,ka paredzot iebrukumu,latvieši jau savlaicīgi dodas emigrācijā…?Vismaz pasaulē latvieši būs sastopami un nebūs pārkrievoti ar krievu radio,TV “integrācijas”programmām Latvijā.Lietuvieši samazina krievu kanālus,Latv.Saeima iesaka runāt krieviski,jo “valodas (arī okupantu)esot “bagātība” .

 17. Pilniga taisniba zemessargam.
  Bet uznmanibu pievers un rada pamatotas bazas, ka musu valsts un aizsardzibas spejas JAU !! ir nodotas, tas, ka AM ieredni attieciba uz uzraditajiem OBJEKTIVAJIEM trukumiem, kuri butu steidzami jarisina, vai vismaz japievers pastiprinata uzmaniba, to vien dara, ka atrunajas, censas atmeloties ar faktu slepsanu un sagrozit nozelojamo, laikam jau to speciali radito… nozelojamo realitati.
  Nu, piem., ja kads noraditu par netiriem skalpeliem medicina, vai puvusu partiku edinasanas iestades, vai tml, tad tas ari ir tikpat slikti, ka mums censas iestastit aizsardzibas joma sasedusies neliesi, trukumu slepeji? No si izriet tikai 1 – tie visi ir ne vien ar kaunu padzenami, bet bargi sodami, ka valsts ienaidnieki, kuri slepj tas aizsardzibas speju kritisko stavokli, kas ir potencials valsts drosibas apdraudejums.
  Jeb tas ir tapat ka ar kremla trolliem, kuri skandina, ka ar ko gan mums jakaro.., jo, laikam padosies, ar savejiem tacu nekaros..?
  Runajot par budzetu. Tas varbut nav pietiekosi liels, seviski attieciba uz partneru prasibam un visu nepieciesamo, bet, cik noverots, lielaka beda jau ir tiesi ta pasa pilnigi neracionals un nesabalansets izlietojums.
  Ko runat par kaut ko sarezgitaku, ja pat elementaras lietas notiek SISTEMATISKA, varetu pat teikt, SABOTAZA! Jo, lai pat cik labas butu tas pikselotas formas, bet zabaki ir vispar arpus katras kritikas, ja neteikt pat vel konkretak, ka diez vai pat speciali meklejot, pedeja tirgus nomale pa letako cenu TIK drankigi atrodami, kuri gan salst, gan svist, gan mirkst. Tiesi visi parametri, lai dabutu ara no ierindas kareivi, ka piemekleti… Un galvenais, ka ne reizi uz siem trukumiem noradito, nevis novers, kas butu jadara, bet nekaunigi ATMELOJAS, ka visi mulki un neko nejedz, ka nesaprot, kas ir slapjas kajas, kad salst, utml.
  Tas pats bija ar lapstinam.
  Un tiesi tas pats ir ar trieciensautenem, kas ir 1. !!! nepieciesamiba katram kareivim, jebkura armija.
  Ari to censas AIZMELOT, noverst uzmanibu ar DEMAGOGIJAS un FAKTU, realitates SAGROZIJUMIEM, piefantazetiem izskaitinajumiem, kaut kdam iedomu teorijam, kas pat mazaka mera neatbilst nozelojamai realitatei.
  Ar to pasu IT KA jauno G 36, par kura kvalitati jau bija plass skandals vacu prese. Pec laika noklusa, jo tas tacu ir vietejais razotajs, kurs jaatbalsta, it seviski, ka ar tiem jau bija apgadata visa armija.. Ta teikt, nebija kur likties.
  Nesen tas skandals, par luztosam laidem atnaca ari pie mums. Izradas, loti lielam % so AM ierednu slavetajam ierocim tas vnk lust.
  Ko tas nozime? Visdrizak ne jau, ka kads ir izvertejis sada ieroca iepirksanas visu veidu parametrus, bet to, ka tas iepirkts balstoties pavisam uz kadiem citiem principiem…, kas, visdrizak, ir saistiti ar koruptivam interesem.. It seviski, ka butiba, tadas ieroca uzbuves koncepcijas jau sen nav aktualas un konkuret spejigas, vai pat jau novecojusas ne vien razosanas, bet pat ta izstrades bridi…
  Jo visa pasaule, visi kas var, dazadu iemeslu del, jau kops 2.PK beigam pariet uz principiali atskirigo, nesalidzinami daudz ertako un parocigako bullpup sistemu, kas lauj samazinat ieroca garumu gandriz uz pusi, nonemot lieko pielikumu – to pasu laidi, un uz ta rekina laujot pagarinat stobru, tadejadi, gan samazinot svaru, gan iegustot gan lielaku jaudu, gan precizitati. Un galvenais, visa saja uzskatami koruptivaja darijuma ir tas, ka sie butiski modernakie un labakie ieroci maksa ne vairak… Tie tiek razoti dazadas valstis un dazadas modifikacijas.

  • Brunojuma sakara laikam ir nepieciesams pebilst par Zemessardzei atmesto humpalu ieroca parodju AK4/G3, pamatoti sauktu par PAGALI, kas ir parasta vacu 2.PK nedaudz uzfrisinata karabine ar pievienotu automatiskas uguns funkciju. Tapec ari attiecigi gara, smaga, neparociga, un pie tam aplami konstruetu, normali nesaliekamu, lidz ar to militarai jomai absoluti nepiemerotu aizslegu.
   Trapit, kamer ta sauj…, protams var tiri labi. Nevar noliegt. Bet TIKAI ar to, kad parejais viss ir tikai trukumu saraksts.., sen ir par maz. Ka musu “dizie strategi” izteicas: Ta labi der, lai, tikai ieklausieties to “domas dizenuma”…, SEDETU !!! ierakumos… Nu SEDET!!! kkur ta tiesam der…, bet ne citur. Izskatas, ka musu aizsardzibas jomu parnemusi konkreti ambili, nejegas, jeb neparprotami sabotieri, kuri mums censas iepotet, iestastit, ka LUZNI ir labi karosanai, ka “karins” notiks ka 1.PK kara ar ierakumu pozicijam..
   Japiebilst, salidzinajumam, ka Kalasnikova rokas LOZMETEJS RPK ir apm tada pasa garuma ka si PAGALE. Tad ko piebilst? Kas labak, pa mezu, jeb apdzivotam vietam, skraidit ar lozmeteju, jeb tam piemerotu trieciensauteni, kuru mums trukst un kuras ir aizvietotas ar MELIEM un DEMAGOGIJU?
   Hmm, ienaca prata, varbut, izmeginajuma rezima, visus tos izdzimtenus, kas te ar tadu attieksmi cakare visus kareivjus un Latvijas tautu, apbrunotus ar to mums piedavatajiem “ierociem”, jau piemineto DEMAGOGIJU un MELIEM aizsutit uz kadu misiju un sasedinat ierakumos…? Bus 2 labumi, parbaudisim vinu pasu deklaretos “labumus” prakse, un atbrivosimies no SABOTIERIEM.
   Saja sakara ir vel 1 moments. Protams tas, ka, ja tie neliesi stradatu, daritu savu darbu pienacigi, sadu sarunu nebutu… Ka ari tas, ka, ja mainija Kalasnikovus, kas it ka neatbilst NATO standartam, tad to nedriksteja darit kaitejot aizsardzibas spejam, pret SLIKTAKIEM, humpalu PAGALEM.
   Igaunu un polu, ka ari daudzas citas armijas lieto Izraela razotus Kalasnikova kopijas Galil, kas neprasa reklamu.

   • Klau, Zs, ej izgulies un beidz muldēt absolūtas muļķības par ieročiem… HK G3/ H AK4 bija un ir daudzu valstu bruņojumā vēl joprojām. Par to izcelsmi un tehniskajiem rādītājiem “salēji čugunu”. Tāpat arī par HK G36… Tā vien izskatās, ka nevienu no tiem neesi ne rikās turējis, ne pat tuvumā redzējis. Ja tev ir bērnībā iedzīti nerealizētās mīlestības fetiša kokmpleksi pret AKM/ AK47, tad tās ir tavas problēmas… Par pārējām tavām “šarikova” līmeņa idejām attiecībā uz AM/ NBS pat nav ko komentēt- šarikovs arī Latvijā ir un npaliek šarikovs…

    • Ko, armijas vadiba sasedusies, tas spejas sabotejosie “kurmji” uzsutisjusi kartejo “chuguna lejeju” par “jaukajiem” luzniem un pagalem ar kuriem jauki sedet ierakumos? Ta vieta, lai godigi atzitu klumes, kuras, gribas naivi ceret, nav speciali raditas…, un tas noverstu, tiem nav kauna izverst kampanu un nomelnosanu, apmelosanu pret godigiem cilvekiem, kas tas pamanijusi, un, atskiriba no tur “augsa” aizedusajiem, rupejas, lai tas tiktu novesrstas.
     Ta ka, atsutitais vaukskiti, piever vaukskamo un ierauj asti kajstarpe un savus luznus par labiem vari meginat iesmeret valsts aizsardzibu sabotejosiem “kurmjiem”, kuri tur iefiltrejusies.
     Viss, ko pateicu par tam pagalem un luzniem ir pilniga patiesiba, un man nekas nav jaizdoma, to “labums” jau ir aprakstits prese un skandalos.
     Ta ka atslabstiet, Moskvica par masinu iesmeret gribetaji, kuri iedomajusies, ka visi ir tik pat stulbi, ka tapat muca augusi, caur spundi baroti un neko nespej sajegt. Kadam ir jabut normalam ierocim, atskiriba no pagalem, atliek vien ieiet Yuotube un uzspiest bullpup… un viss bus skaidrs…

 18. Valsts aizsardzībair valsts spēja un gribēšana veidot tādas struktūras, kuras būtu spējīgas ārkārtas situācijā pārstāvēt valsts varu valsts teritorijā.
  * profesionālā armija mazskaitlīga un nespēs nosegt valsts teritoriju problēmu laikā.
  * zemessardze jau lielākā skaitā, bet arī tas pats un pie sakaru, vadības izolācijas abi šie formējumi paliks mazkustīgi un bez vadības.
  * policija, robežsardze aptver visu Latviju, bet arī mazskaitlīga un lieldiversijas ( elektrības, sakaru ) un militāra konflikta gadījumā labākajā gadījuma kaut ko apsargās vai pamuks… ( nezinīšiem – policija nevienā valstī ar militāristiem konfliktos neiesaistās un to nedarīs…un arī apmācību, tādu ieroču arī nav.
  Kas paliek?
  Paliek vēstures pamācība no 1941. gada Limbažos, kad nacionālie partizāni ( jau bijušie armijnieki un vel) spēja radīt pretestību un itkā ne no kurienes.Vēstures mācība ir vienkārša – katrā lielākā apdzīvotā ir jābūt bruņotai vietējai apsargu, aizsargu, zemesargu ( sauc kā gribi) vadītai vienībai, kura valsts krizes gadījumā spētu aizsargāt vietējo ciemu, pilsētiņu kā no GRU organizētām marodieru bandām, tā arī no zaļajiem cilvēciņiem.
  Velreiz skaidroju – GRU organizēs, apbruņos un vadīs vietējās marodieru grupas, lai tās savukārt pārņemtu vietējās teritorijas ( ar deklasēto elementu palīdzību laupīs un demolēs veikalus, ieņems pašvaldības- ļoti uzskatāmi varēs parādīt , ka vietējā vara nespēj nodibināt kārtību un te ieradīsies laipni zaļie vīriņi ar savu piedāvāto kārtību …).
  Tikai vietējaš bruņotās ”nacionālo partizānu” ( vai sauc savādāk ) vienības nostiprinās valsts kārtību kā Smiltenē, tā Aucē , tā Krāslavā . Jau kādi 30 – 50 vīri ar šautenēm ( pat militāri vecākām) ir jau nopietni – parādi man kādu to zaļo vīriņu pat bruņu vestē un Garand, Mauser – caurumi abos bortos. Kam to gribēsies. Bet šodiem? Nav nekā – tas ir uz vietām un cerēt uz tām zemessargu ieroču noliktavām naivi un par vēlu X stundā …

  • Bijušais piļitajs Atbildēt

   Par ciema vienibām,ğeniala doma, tikai nekad nerealizēsies.Valsts no tautas baidās,tas jau bij skaidrs kad Ak zemišiem ņema nost un sakrava ieročistabās…Kā viens zemišu čiekurs man izspļava,ja ļaus turet mājās ieročus zemiši savu ğimeni pirmkārt aizstāvēs.Par valsti bus nospļauties.A tā vismaz kopā sadzis x.stundā…

   • =Kā viens zemišu čiekurs man izspļava,ja ļaus turet mājās ieročus zemiši savu ğimeni pirmkārt aizstāvēs.Par valsti bus nospļauties.=
    Bet skaties iznākumā , katrs aizstāvēs savu ģimeni, tas ir ciemu, mazpilsētu un kur tad ”atbrīvotāji” paliks, ja pat lauku krūmos nevarēs droši patupēt… Skaties Afganistānas pieredzi, bet no afgāņu puses – ”atbrīvotāji” tikai pa ceļiem un kolonās – te mīnas, te ātri uzbrukumi, te …..pat savās bāzēs nejutās drošibā.

 19. No dienesta obligātā nav jēgas. Pilnībā piekrītu. Algotņi ir labāki.

  • Ej pamacies… un, vel labak, kada specialaja macibu iestade “seviski gudriem”…
   Jeb jau macies kolonistu skola ar specialo vestures programmu, musu valsts apganisanu?

 20. Piekrītu, ka no obligāta dienesta nav jēgas. Un tas rada papildus negatīvas sociālas parādības…. Algotņi ir labāki…
  Latvija tapat ir pakļauta ES, jo pat Latvijas budžetu pirms pieņemšanas pēta Eiropas komisija. PSRS laikā bija stingrāk un par to nerunāja. Un vel cilvēkus izsūtija, bet tagad mūk paši… Tagad ir tik daudz lētu, labu preču un pakalpojumu. Tikai ne visiem ir nauda… Lai dzīvo kapitālisms!
  Ar trūcīgā statusu dzīve ir līdzīga Padomijai, tikai ielas ir daudz skaistākas un dizains ir labāks…

 21. Neņemiet nopietni, nesen viena VIP izteicās, ka iebrukums nenotiks! Šis kungs saistīts ar ārpolitiku.

 22. Nezin ar ko šis Vikmanis LA NODARBOJAS, bet izskatās pēc mēģinājuma šķelt Zemessardzi? Atceros, viens mēģinājums jau bija: Ogrē ZEMESSARGI apmeklējot tuvcīņas kursus, kurus vadot kāds ļoti nacionāli un patriotiski noskaņots cilvēks. Neizdevās, jo paši zemessargi šo provokatoru atšuva! Sākums bija tikpat līdzīgs – vienam nepatika, ka pārējie tur iet trenēties. Ja jau šis “Čiekurs” ir tik ļoti ieinteresēts valsts aizsardzībā, tad lai tikai aicina līdzpilsoņus papildināt zemessargu rindas, jo tur jau ir vajadzīgā infrastruktūra izveidota. Nekas no jauna nav jāorganizē. Tomēr uzmanīgu dara tavs koments, ka AM strādājot demagogi un idioti, kas izplatot melus…Ja tā, tad kārtis uz galda, nevis muldēt pa tukšo!

 23. Kas man var pateikt, kam un ar kādu nolūku vajadzīga šī valsts? Ar NATO viss skaidrs, viņiem mēs esam plcdarms, lai pielistu tuvāk Krievijas robežām. Kam vēl? Krieviem? Kam viņiem šī valsts bez ražošanas un darbaspējīgiem iedzīvotājiem un kvalificēta darbaspēka? Ostas? Esam jau tik tālu, ka pat to nevienam nevajag. Tātad – ar kādu nolūku mums kāds var uzbrukt?
  Paranojas slimniekus no 6. palātas lūdzu nelīst diskusijā!

  • Kremlin, norauj sevi poda, lai nesmird.., un labak jutisies pie savejiem..
   It seviski ka sie gauduligie meli par IT KA “nevienam nevajag, placdarms”, utml sen jau ir realitates atspekoti, jo launuma imperija uzbruk visiem pec kartas, ko vien jut, ka var paklaut

 24. AM strādā demagogi un idioti, neko teikt, šitādus melus izplatīt un cilvēki vēl viņiem tic!
  Čiekura komandai uz priekšu, ja jau paši NBS vadībā un AM augšās par to publiski vairās runāt, tad tas jādara pašiem ZS un NBS lejās dienošajiem!

 25. Igaunijā un Lietuvā ir atšķirīga situācija. Par Lietuvu nav pat ko runāt, tur pamatu veido paši lietuvieši. Runāsim atklātu valodu. Latvijā katrs ceturtais ir t.s. krievvalodīgais. Cik no viņiem ir lojāli Latvijas valstij, to varat palasīt komentāros un citur saziņas līdzekļos? Īstos ciparus neviens nezina, arī aptaujas par lojalitāti nerīko. Es te nedomāju visus cittautiešus, ir arī tādi ,kuri ir pat lielāki patrioti par vienu otru kārklu latvieti. Arī tādu netrūkst. Tad ko darīsim, apmācīsim visus šaut un tad krīzes situācijā zīlēsim, kurā pusē katrs ir? Tikai nemānīsim paši sevi, ka visi pēkšņi kļūs lieli domubiedri, ja jau saskaņu nevar panākt miera apstākļos. Domāju, ka anonīmais zemessargs (nezin kāpēc jāslēpj savs īstais vārds?) stipri vien vienkāršo situāciju. Manuprāt, vētra ir savelta ūdens glāzē, jo ir vai nav obligātais dienests, ne jau mēs vieni paši izšķirsim iespējamā konflikta iznākumu. To izšķirs lielās valstis – NATO dalībnieces, bet cerams, ka tik tālu nenonāks.

  • Nu gan, Pēteri, bažas par NBS un AM idiotiskajiem meliem saukt par vētru ūdens glāzē?
   Un profesionālajā dienestā, tavuprāt, nedien cittautieši, tai skaitā Krievijai lojālie?
   Nesmīdini, ja paskatās, kādus lēmumus pieņēmuši NBS vadībā pēdējos gados, tad jāsecina, ka jau pašās augšās dien tā saucamie KURMJI!

   • neaiztiec karavīrus, pseidopatriot!

    • Tu, hahinataj, piever “paksti”.
     Ko “Nav ko teikt” pateica nepareizi?
     Nav argumentu. Tikai kartejie valsts aizsardzibas graveju atbalsta ciepstieni?
     Kas liecina, ka tadi valsts ienaidnieki saviesusies ka serga.

  • Nu gan, Pēteri, bažas par NBS un AM idiotiskajiem meliem saukt par vētru ūdens glāzē?
   Un profesionālajā dienestā, tavuprāt, nedien cittautieši, tai skaitā Krievijai lojālie?
   Nesmīdini, ja paskatās, kādus lēmumus pieņēmuši NBS vadībā pēdējos gados, tad jāsecina, ka jau pašās augšās dien tā saucamie KURMJI!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+