Foto-Shutterstock

Bērnu biežākās traumas ziemas sezonā – roku un kāju lūzumi 0

Ziemas sezonā biežāk gūtās bērnu traumas ir roku un kāju lūzumi, liecina apdrošināšanas kompānijas “BTA Insurance Company” (BTA) apkopotā statistika.

Kokteilis
Ziemassvētki – brīnumu laiks, bet daļai zodiaka zīmju pārstāvju tās ir tīrās mocības! Uzzini, kuras zīmes patiesībā necieš šos svētkus
Kokteilis
Šīs 5 horoskopa zīmes ir vislielākās intrigu vērpējas un svēti tic sazvērestībām
Kokteilis
Arestēts Makrona galvenais sulainis. Viņš prezidenta acu priekšā darījis ko tādu, kas šokējis visu Franciju
Lasīt citas ziņas

Tāpat ziemas sezonā biežāk konstatēti ceļgalu sasitumi, galvas sasitumi un smadzeņu satricinājumi. Gan ziemā, gan pavasarī un rudenī traumas tiek gūtas skolā un sporta nodarbībās, piemēram, neuzmanīgi skraidot un krītot sporta stundās, sastrīdoties un sakaujoties.

Savukārt vasarā bērni gūst traumas, atpūšoties brīvā dabā, tostarp lēkājot uz batuta, braucot ar skrituļslidām, ar velosipēdu, liecina veiktais pētījums.

CITI ŠOBRĪD LASA

BTA dati liecina, ka pērn, salīdzinot ar 2013. gadu, dubultojies pret nelaimes gadījumiem apdrošināto bērnu skaits, savukārt BTA pieteikto apdrošināšanas atlīdzību skaits par nelaimes gadījumiem, kuros cietuši bērni, palielinājies par piekto daļu jeb par 20%.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.