Foto – Shutterstock

Topošās māmiņas un tētus aicina “Ģimenes skola” Dzemdību namā 1

Lai palīdzētu topošajiem vecākiem sagatavoties jaunajai dzīves lomai un apgūt nepieciešamās iemaņas mazuļa aprūpei, Rīgas Dzemdību namā (RDN) darbību uzsāk “Ģimenes skola”. Marta sākumā ir atklātas jaunas labiekārtotas telpas grūtnieču vingrošanai un nodarbībām, kas papildinās plašo lekciju un konsultāciju klāstu.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Uz nodarbībām aicinātas gan grūtnieces un topošie tēti, gan jaunie vecāki. „Ģimenes skolas” lekcijas un individuālās konsultācijas sniegs vecmātes Agita Lejniece, Gunta Freimane, Gunta Laveniece, Elita Šteinberga, Edīte Šeldere, Valentīna Beļavska, Laila Laganovska, sertificēta uztura speciāliste Liene Sondore, neonatoloģe Zigrīda Tautere un citi speciālisti.

Plašāk par lekcijām iespējams uzzināt RDN mājaslapas sadaļā “Ģimenes skola”. Nodarbībām var pieteikties, zvanot uz RDN Ambulatorisko nodaļu – tālr. 67011232 vai Izziņām – tālr. 67011225.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vienas nodarbības cena ir 7,00 eiro no cilvēka vai 12.00 eiro no pāra, ja sarakstā nav norādīts citādi. Ir iespējams pieteikties arī uz individuālām konsultācijām pie konkrēta speciālista.

RDN ir valstī lielākā un modernākā dzemdību palīdzības un prenatālās aprūpes iestāde ar gandrīz 70 gadus lielu pieredzi dzemdību palīdzības un ginekoloģisko pakalpojumu sniegšanas jomā. RDN ik gadu tiek pieņemtas vairāk nekā 7000 dzemdības, kas ir aptuveni trešdaļa no visām dzemdībām valstī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.