Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

FOTO, VIDEO: Keita Midltone pašas izveidotā dārzā sarīko labdarības pikniku daudziem bērniem 0

37 gadus vecā Kembridžas hercogiene Keita Midltone projektā “Atgriešanās dabas dārzā” sarīkoja pikniku svaigā gaisā vairākiem bērniem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
VIDEO. “Cepuri nost, grūtākais teikums TV vēsturē!” Soctīklotāji sajūsmā par ziņu diktores Vondas prasmīgo dikciju
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

Keita uz pikniku bija uzaicinājusi bērnus no četriem fondiem, kuru patronese viņa ir. Dārzā ir daudz lietu, kas aizrauj bērnus – teltis, purvs, kam pāri ir koka tilts, lauks ar ziedošām puķēm, kā arī laivu piestātnes vieta.

Saviem mazajiem viesiem Keita sarīkoja pikniku svaigā gaisā, kā arī bija padomāts par dažādām citām izklaidēm, ar ko aizrauties bērniem. Keita Midltone žurnālistiem atklāja, ka uz šo dārza projektu viņu iedvesmoja viņas pašas bērni, kuriem ļoti patīk brīvo laiku pavadīt pie dabas. Kembridžas hercogiene ir vairāku labdarības organizāciju vadītāja, kas rūpējas par bērnu un pieaugušo psiholoģisko veselību. Keita sacīja, ka brīvā laika pavadīšana svaigā gaisā ir vislabākās zāles lieliskai pašsajūtai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dārza “Atgriešanās dabas dārzā” radīšanā Keitai palīdzēja ainavu arhitekts Deivis Vaits ar Karaliskās biedrības dārzniekiem. Kopumā dārza darbos strādāja 20 cilvēku, ieskaitot pašu Keitu. Viņa ne tikai vadīja darbus, bet arī stādīja un mulčēja augus, ziņo Daily Mail izdevums.

Video:

Keita Midltone bērniem sarīko pikniku svaigā gaisā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.