Daigas Brūveres foto

KONKURSS! Piedalies zaļo kokteiļu piedzīvojumā ar savu recepti vai pieredzi 0

Aicinām piedalīties zaļā izaicinājumā – atklāt pavasara vitamīnu sezonu ar zaļajiem kokteiļiem un piedalīties konkursā! Laipni gaidīti ikviens FORUMĀ, kas gatavs lielākam vai mazākam izaicinājumam! Kāds varbūt apņemsies izaicināt sevi 30 dienas dzert ik dienu zaļo kokteili, cits varbūt to darīs pa reizei, iepriecinot citus ar interesantām receptēm vai aprakstiem par to, kas mainās, ieviešot šādas pārmaiņas uzturā.

Reklāma
Reklāma
Vēstījums no viņpasaules: 12 veidi kā gari cenšas ar jums sazināties
Veselam
Augsts asinsspiediens? 9 augi un garšvielas, kas dabiski palīdz to mazināt
12 lietas, ko sievietes slepeni dara, bet nekad to neatzīst 4
Lasīt citas ziņas

Ikviens, kurš forumā “zaļais izaicinājums” dalīsies vai nu ar receptēm, vai pieredzi (nav svarīgi, cik lielu, garu, intensīvu), piedalās konkursā, kurā var laimēt trīs mēnešu abonementu žurnālam “36,6 °C”! Uzvarētāju paziņosim 7. jūnijā!

Dalies ar jebkādu pieredzi ar zaļajiem kokteiļiem:

CITI ŠOBRĪD LASA
  • recepti, ideālā gadījumā – ar fotogrāfiju;
  • uzdod neskaidros jautājumus saistībā ar zaļajiem kokteiļiem un mēs, portāla la.lv komanda, meklēsim atbildes pie ārstiem, uztura speciālistiem, dziedniekiem u.c. gudriniekiem;
  • izstāsti par savu pieredzi ar zaļajiem kokteiļiem šobrīd vai agrāk;
  • dalies ar ikdienas sajūtām un pārdomām, dzerot zaļos kokteiļus!

Ko labu veselībai un pašsajūtai dod zaļie kokteiļi un idejas receptēm, lasiet la.lv rakstos!
Zaļā kokteiļa recepte no Daigas, kura šādus kokteiļus dzer mēnesi. Kādas pārmaiņas notikušas?

Kā aizgaiņāt pavasara nogurumu ar nezālēm un ņipriem kokteiļiem

Vasaras zaļā enerģija

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.