Foto – Valdis Semjonovs

Kurš ēdiens labāks: sildīts vai lielveikala? Atbild diētas ārste Lolita Neimane 0

Pievieno LA.LV

“Pēc darba ne vienmēr var paspēt pagatavot vakariņas, tāpēc reizēm nākas iztikt ar maltīti, ko piedāvā lielveikalu kulinārijas, vai sildīt no iepriekšējās dienas pāri palikušo pašgatavoto ēdienu. Lūdzu uztura speciālista komentāru, kas šajā gadījumā ir mazākais ļaunums!”

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Kokteilis
“Mani satrauc nostāšanās tumsas pusē” – Raimonda Paula mazmeitas pārdomas par valodām Latvijā uzkurina emocijas
Lasīt citas ziņas

“Atkarīgs no tā, ko esat pagatavojusi. Ja gatavo veselīgi, nebūs nekādas vainas, ja ēdienu uzsildīs arī nākamajā dienā,” pārliecināta ir diētas ārste Lolita Neimane. “Lielveikala kulinārijas izstrādājumi ir dažādi, tāpēc man grūti sniegt skaidru atbildi, kas būtu lielāks ļaunums. Tomēr iesaku labāk gatavot pašai, piemēram, kāpostu zupu vai soļanku var ēst arī nākamajā dienā. Ja cilvēks domā par savu veselību, laiks atradīsies. Lai pagatavotu svaigus salātus, nepieciešams aptuveni 10 minūšu. Nav jāpilda karpas vai jāgatavo citi sarežģīti ēdieni, sevišķi tagad, kad pieejami zaļumi. Atliek tos sagriezt, sajaukt ar kefīru vai kādu mērci, un gatavs! Ja ir normāla panna vai katls, var uzlikt vāku un pati kaut vai lasīt avīzi, kamēr cepas vai vārās.”

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.