Infektoloģe par to, kāpēc veseli cilvēki smagi saslimst ar Covid-19 20

Pievieno LA.LV

“Tas ir normāli, ka vesels cilvēks saslimst,” tā kanāla RīgaTV 24 speciālizlaidumā par Covid-19, atbildot uz jautājumu, kāpēc veseli cilvēki smagi saslimst ar Covid-19, sacīja Ludmila Vīksna, RSU profesore, infektoloģe.

“Mēs gribam saprast,” Lavrovs vēršas pie Trampa un pieprasa skaidrojumu
Mājas
No “atkritumiem” līdz pieklājīgai summai maciņā – šie 3 vecie telefoni kļuvuši par kolekcionāru sapni
Kokteilis
Katras zodiaka zīmes grēcīgie prieciņi, kas mērķtiecīgi tiek slēpti no citu acīm
Lasīt citas ziņas

“Infektoloģijā tā ir bieža parādība, ka pilnīgi vesels cilvēks saslimst ar kādu no infekcijas slimībām. Tas nozīmē to, ka saskaroties ar kādu jaunu ierosinātāju, cilvēkam notiek reakcijas, kas mēģina no tā vīrusa tikt vaļā. Piemēram, temperatūra,” stāsta infektoloģe.

Viņa norāda, ka no vienas puses, protams, temperatūra ir slikti, bet no otras puses ļoti labi. “Tajā laikā vīruss mazāk vairojas,” skaidro Vīksna.
CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa piebilst, ja cilvēks ir pārslimojis Covid-19, tad šajā gadījumā, par laimi, veidojas antivielas. “Ir infekcijas slimības – tās gan parasti nav virusālas, kur antivielas nemaz neveidojas,” norāda profesore, piebilstot, ka tādos gadījumos cilvēkam nepieciešama vakcīna, lai veidotos aizsardzība.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.