Latvijā
Rīga

FOTO, VIDEO. Par godu robežsargu dienai Rīgas Pasažieru ostā demonstrēja kuģi un helikopteru0


Valsts robežsardzes patruļkuģis “Rānda” Rīgas Pasažieru ostā, kur norisinās interaktīvs pasākums par godu Robežsargu dienai un Valsts robežsardzes simtgadei.
Valsts robežsardzes patruļkuģis “Rānda” Rīgas Pasažieru ostā, kur norisinās interaktīvs pasākums par godu Robežsargu dienai un Valsts robežsardzes simtgadei.
Foto: Zane Bitere/LETA

Par godu Robežsargu dienai un Valsts robežsardzes simtgadei šorīt Rīgas Pasažieru ostas piestātnes laukumā notika interaktīvs pasākums, kurā varēja apskatīt robežsardzes patruļkuģi un helikopteru, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardze.

Pasākuma laikā ikviens varēja aplūkot kuģa “Rānda” darba telpas, iekārtas un aparatūru, kā arī iepazīties ar helikoptera “Agusta Bell 206B” uzbūvi no iekšpuses. Robežsargi interesentiem pastāstīja par kuģa un helikoptera tehniskajām iespējām un vispārējiem uzdevumiem.

Valsts robežsardze svin simtgadi Rīgas Pasažieru ostā

Apmeklētāji varēja izmēģināt savas prasmes dažādu valstu personu apliecinošu dokumentu atpazīšanā un personu seju identifikācijā, kā arī aizturēt un uzlikt roku dzelžus pārkāpējam aktivitātē “Sagūsti robežpārkāpēju”.

Neizpalika arī kinologu paraugdemonstrējumi, kurā tiks rādīta suņu paklausība un narkotisko vielu meklēšanas prasmes.

Saistītie raksti

Klātesošie varēja aplūkot tādu robežsardzes tehniku kā džipu “Toyota Hilux”, kas ir aprīkots speciālo uzdevumu veikšanai, sniega motociklu un kvadriciklu, ar kuru būs iespējams arī vizināties.

Tāpat interesentus iepazīstināja ar robežsardzes tehniskajiem, speclīdzekļiem un ieročiem, kā arī trauksmes grupas ekipējumu.

TV3 ziņu video skaties šeit:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.