PATA grupa Polijā atvērusi pirmo specializēto kokmateriālu veikalu

PATA grupa Polijā atvērusi pirmo specializēto kokmateriālu veikalu 0

PATA grupa, kas ir Latvijā vadošais pilna cikla meža apsaimniekošanas un kokrūpniecības uzņēmums, sestdien, 11. martā, atklāja savu pirmo kokmateriālu veikalu Polijā. Jaunais veikals atrodas Olštinā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

“Jau pirmajās veikala atvēršanas dienās mēs redzējām augstu patērētāju interesi gan par Latvijā ražotiem augstvērtīgiem zāģmateriāliem, gan kurināmās koksnes produktiem. Mūsu mērķis ir pakāpeniski paplašināt darbību, jau vasaras vidū atvērot nākamo veikalu Polijā. Līdzīgi kā vēsturiski no Baltijas ir sācies dzintara ceļš, tā šobrīd veidojam kokmateriālu ceļu. Jau šobrīd PATA grupai ir pieci veikali Latvijā, divi Lietuvā un viens Polijā. Pakāpeniski paplašinot darbību, mūsu mērķis ir nodrošināt patērētājus Eiropā ar kvalitatīviem kokmateriāliem,” norāda PATA grupas specializētās kokmateriālu tirdzniecības ķēdes vadītājs Andrejs Vasiļevičs.

PATA specializētās kokmateriālu veikalu ķēdes vadītājs Andrejs Vasiļevičs.
Publicitātes foto
CITI ŠOBRĪD LASA

Aptuveni 80% no veikalā pieejamās produkcijas ir PATA grupas ražoti materiāli, tai skaitā dažādu biezumu, platumu un garumu zāģmateriāli, kas tiek izmantoti būvniecībai. Sortimentā ir pieejams PATA ražots divu veidu konstrukciju materiāls, kas šķirots pēc C24 un C16 kvalitātes. Piemājas darbiem klienti var iegādāties PATA grupas ražotas gan kalibrētas koka latas, gan terases un žoga dēļus. Veikalos pieejami arī PATA ražotie kurināmās koksnes produkti – briketes un kamīnmalka.

Pārējo veikalā pieejamo produkciju veido Eiropas ražotāju kokmateriāli, starp kuriem populārākie produkcijas veidi ir iekšējās un ārējās apdares dēļi, terases dēļi, grīdas dēļi, zāģmateriāli, pirts lāvas, līmētās plātnes, kā arī cita veida koksnes produkcija.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.