Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Sasniegts jauns slimnīcās esošo Covid-19 pacientu skaits 2

Pievieno LA.LV

Stacionāros patlaban ārstējas 52 Covid-19 pacienti, kas ir līdz šim augstākais slimnīcās esošo sasirgušo skaits, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji šodien jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Cilvēki ar droniem, laivām, lūdzu palīdziet māsai atrast dēliņu! Ģimene lūdz ikvienu iesaistīties puisīša meklēšanā pie Gaujas Cēsu pusē
Lasīt citas ziņas

Pagājušās diennakts laikā slimnīcās ievietoti vēl astoņi pacienti ar Covid-19.

No visiem stacionētajiem, 47 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet pieci ir ar smagu slimības gaitu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdz šim no stacionāra izrakstīti 247 pacienti, starp kuriem ir gan atlabušie, gan mirušie.

Iepriekšējais antirekords tika sasniegts vakar, kad slimnīcās bija ievietoti kopumā 47 Covid-19 pacienti.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.