Andra Rušmane-Vēja (28) un Sandijs Vējš (43) sastapās un saskatījās darbavietā. Sandijam paziņas nereti bija jautājuši, kad tad beidzot ņems sievu, uz ko vienmēr saņēma mierīgu atbildi: “Manējā vēl nav piedzimusi.” Andra smejas – gandrīz tā arī iznācis – un, pievēršoties vīram, noteic: “Ilgi tev mani iznāca gaidīt!”
Andra Rušmane-Vēja (28) un Sandijs Vējš (43) sastapās un saskatījās darbavietā. Sandijam paziņas nereti bija jautājuši, kad tad beidzot ņems sievu, uz ko vienmēr saņēma mierīgu atbildi: “Manējā vēl nav piedzimusi.” Andra smejas – gandrīz tā arī iznācis – un, pievēršoties vīram, noteic: “Ilgi tev mani iznāca gaidīt!”
Foto: Anda Krauze

“Ilgi tev mani iznāca gaidīt!” Andras un Sandija mīlasstāsts, kas nu iesiets grāmatas vākos 4

Linda Kusiņa-Šulce, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Andra Rušmane-Vēja (28) un Sandijs Vējš (43) sastapās un saskatījās darbavietā. Sandijam paziņas nereti bija jautājuši, kad tad beidzot ņems sievu, uz ko vienmēr saņēma mierīgu atbildi: “Manējā vēl nav piedzimusi.” Andra smejas – gandrīz tā arī iznācis – un, pievēršoties vīram, noteic: “Ilgi tev mani iznāca gaidīt!”

LA
LA.LV
Veselam
“Tā ir ļoti nopietna informācija, kuru nedrīkst ignorēt!” Keris par vakcīnu drošumu cilvēkiem, kuri ir jaunāki par 25 gadiem 139
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Liene Greifāne ar sarkano diplomu absolvē augstskolu: dziedātāju vairs nevar atpazīt 29
10 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Ziņas
Situācija ārpus kontroles: Cimanouskas vīrs steigšus pamet Baltkrieviju. Kas īsti notika leģendārajā vakarā olimpiskajās spēles? 53
16 stundas
Lasīt citas ziņas

Ar Andru – gaišu, smalciņu, klusu meiteni no Iecavas – iepazinos pirms pieciem gadiem, kad izdevniecībā “Latvijas Mediji” iznākšanai tika gatavots viņas debijas romāns “Aleksandrs”. Nupat iznākusi jau trešā grāmata “Ar kastani kabatā”, nākamgad pie lasītājiem ceļos ceturtā – turpinājums lasītāju atzinīgi novērtētajam romānam “Vienpatnieki”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī Andras privātajā dzīvē pa šo laiku notikušas pārmaiņas – pirms gada augustā nosvinētas skaistas kāzas ar Sandiju, un abiem ir pārliecība, ka dzīve tādēļ ieguvusi jaunu stabilitāti. Bet kā viss sākās?

No dzīves – romānā

Andra un Sandijs kāzu dienā.
Foto no privātā albuma

Andras trešais romāns aizved uz lielu loģistikas centru, kur jaunā grāmatvede Diāna pēc brāļa lūguma piekritusi novērot, kur pazūd lieli preču apjomi. Tomēr pēc kāda laika pirmajā vietā izvirzās attiecības ar darbā iepazīto Patriku.

Andra ar Sandiju smejas, ka lielā mērā romāns balstās abu attiecību stāstā, kurš romānā gan piegriezts pēc sižeta vajadzībām.

“Kādus piecus gadus tu mani noliktavā gaidīji?” vīram jautā Andra un atklāj – abi patiesībā būtu varējuši satikties jau agrāk, jo mācījušies arī vienā skolā, taču ar pāris gadu nobīdi.

Tomēr sastapušies noliktavā, un par to abi priecīgi, jo tā bijusi iespēja vienam otru labi apskatīt un novērtēt rakstura īpašības. “Romānā no dzīves ņemts galvenā varoņa raksturs,” atklāj Andra, piebilstot – vīrs vēl romānu nav lasījis (sarunas brīdī grāmata vēl nebija iznākusi. – L.K.-Š.)

“Viņš bija tāds jokotājs, kas ar visiem runāja, pret visiem bija laipns, bet izrādījās, ka neviens viņu īsti nepazīst, un ar saviem jokiem pamanījās visus nokaitināt.”

Noliktavā, kā tas labi atklāts Andras romānā, valdījusi ļoti saspringta gaisotne – darba bijis daudz, turklāt visiem iesaistītajiem tieši viņa darbs šķitis pats atbildīgākais un svarīgākais, un tieši šajā mirklī padarāms.

Būdams ļoti kārtīgs un precīzs, Sandijs visu nepieciešamo arī laikus paveicis, taču bijuši gadījumi, kad izdarītais nav pamanīts. “Stāv Sandijs, viņam blakus aplīmētas paletes, bet kolēģe tām līdzās plēš matus un pārdzīvo, ka nekas nav izdarīts un ko tagad darīt. Un viņš pavisam mierīgi piekrīt – jā, viss ir slikti, jā, nav atvests, nav aplīmēts,” atceroties smejas Andra.

Arī viņa pati kādu laiku cietusi no sava darba svarīguma apziņas, centusies tobrīd vēl tikai kolēģi izkomandēt, bet Sandija miers ļāvis palūkoties uz visu no cita skatpunkta – noliktava ir noliktava, darbs ir darbs, bet dzīve ir daudz vairāk nekā tikai noliktavā notiekošais, un nav vērts par to strīdēties.

Arī sadzīvē, kaut gan mierīgi esot abi un strīdiņi drīzāk izpaužas kā pikta nolīšana katram savā kaktiņā, Sandijs ir stabilizējošais faktors, Andra atzīst. Smejas, ka pašai pa laikam gadās sadomāties, izveidot dialogus ar vīru savā galvā un par tiem jau uzreiz apvainoties.”

Tad viņš man jautā – kas noticis? Un es atcērtu: “Nekas!” Andra smejas.

“Bet mēs laikam neprotam strīdēties,” prāto Sandijs. “Nekliedzam viens uz otru, nebļaustāmies. Tas man Andrā uzreiz ļoti iepatikās, ka viņa tāda mierīga.”

Vērošanas laiks

Tā kā abi ir ļoti mierīgi un labi jūtas vienatnē, vienam otra vērošanas periods izvērties diezgan ilgs. Divus gadus kopā strādājot, abpusēji novērtēts raksturs un paradumi. “Skatījos – Andra kopā ar citām pīppauzē iet ārā. Bet – nē, nesmēķē,” atceras Sandijs.

Arī Andrai līdzīgs stāsts – ievērojusi, ka Sandijs iet ārā kopā ar pīpmaņiem, taču uzzinājusi – šo laiku viņš izmanto, lai aizietu uz ģērbtuvi un padzertos. “Tad es arī sāku tāpat darīt, un vēlāk jau gājām kopā,” Andra paskatās uz vīru un iesmejas.

“Patiesībā mums viss sākās tieši tāpat kā grāmatā Diānai ar Patriku – ar to, ka mums kopā bija jautri, smējāmies, jokojām viens ar otru.”

Andrai arī ļoti paticis tas, ka Sandijs ir ļoti kopts, kārtīgs – vienmēr tīras drēbes, sakārtoti, ar želeju nostiprināti mati, prefekti baltas teniskurpes kājās.

“Sākumā mūs kolēģes centās savest kopā,” Sandijs atceras, un Andra piebalso, ka tā bijis gan, bet, kad abi tiešām sākuši draudzēties, tas daudziem nepaticis – gan tas, ka abi pārāk daudz smejas, gan tas, ka Sandijs stāv tikai pie Andras darba vietas. “Nebija viegli, bet kur citādi iepazīties?” prāto Sandijs.

Piedāvāto moderno tehnoloģiju iespēju “Tinder” noraida, viegli nodrebinoties un piebilstot, ka agrāk jau tāda nemaz nebija. “Varētu iepazīties kādā bārā, bet ko tad tu par to cilvēku, viņa raksturu zini, un cik ilgi ar viņu paliksi kopā?”

Andra teic, ka jau no iepazīšanās brīža vērojusi Sandiju – kārtīgs un nepīpē, un darbavietā runāts, ka viņš arī alkoholu nelieto. “Es pati nedzeru un nevarēju pat iedomāties, ka varētu saiet ar kādu, kas lieto alkoholu. Pārsvarā jau visi iedzer, vismaz ballītēs, īpaši jaunieši. Tad es domāju – viņš tik kārtīgs, vienmēr nosauļojies, nedzer, nesmēķē – nevar būt, ka ir viens.

Zeltnesī arī bija gredzens, to es tikai vēlāk izpētīju, ka tas ir Nameja gredzens. Bet kādā brīdī kolēģes sāka runāt, kā viņš tā varot dzīvot, ne sievas, ne bērnu… Un tad es vienreiz viņu satiku Bauskā – Jāņu dienā, kad visi tādi noguruši, paģiraini. Aizbraucu uz veikalu, ko es tur redzu – mans kolēģītis, tīrs, izgulējies, atpūties, un ko viņš pērk? Izvēlas svaigākos ābolīšus. Tad es sapratu – ir! Tas laikam ir īstais, manējais,” Andra smaida.

Arī Sandijs sapratis, ka ilgie gaidīšanas gadi beigušies, un pamazām vien sākuši satikties.

“Sāku pēc darba mājās vadāt, no rīta uz darbu,” Sandijs atceras. Bijis gan pieslīpēšanās laiks, kad abiem randiņos šķitis – nu ir par daudz, gribas mājās, pašam savā pierastajā vienatnē.

“Labākais, ka tā bija mums abiem – ir labi satikties, bet gribas tomēr būt atkal vienai, nolīst atpakaļ savā mājā. Un, kad atvelc elpu, var atkal satikties,” Andra stāsta.

Arī sadzīvē pieslīpēties izdevies pavisam labi, abi saskatās. Ja nu uznāk kašķis, katrs ielien savā stūrī, kamēr vienam apnīk. “Mums laikam visi strīdi beidzas ar jautājumu: “Tēju gribi?”,” Andra smejas. Sākumā gan nevarējusi rakstīt, kamēr Sandijs mājās. Lai piesēstos pie romāna, vienmēr nācies gaidīt brīdi, kad vīrs būs darbā vai kur izbrauks, bet tagad esot gluži labi – viens sēž un lasa, otrs turpat līdzās raksta.

Kad piekūst galva un mugura, Andra labprāt kopj dārzu – paši audzē gan tomātus, gan zemenes, gan kāpostus un avenes.

Sandijs smejas, ka tās gan šovasar nopļāvis, pat divreiz – atslogojot prātu, mīļākā nodarbība esot ar trimmeri appļaut mājas apkārtni, reizēm pat līdz tumsai, kāda nu tā Latvijas vasarā sagaidāma, bet sievas svaigi iestādītās avenes aizmirsušās.

Nemaz ne kā filmās

Andra un Sandijs kāzu dienā.
Foto no privātā albuma

Līdz kāzām pagājuši apaļi pieci kopdzīves gadi. Vēl ilgi, pirms abi sākuši draudzēties, Andrai paticis Sandija uzvārds – tas šķitis viegls, gaisīgs, arī pats uzvārda īpašnieks vienmēr pa noliktavu pārvietojies straujā solī, tā ka gribējies teikt – re, Vējš aizskrēja!

Kad jau bijuši kopā, šķitis: ja nu gadījumā precēsies, noteikti ņems vīra uzvārdu!

Tomēr, kad tiešām pienācis brīdis izlemt par uzvārdu pēc kāzām, sameties žēl ierastā dzimtas vārda. “Sapratu – nevaru no sava uzvārda atteikties, tas ir mana tēta, vectēva uzvārds, mīļš, pierasts.

Turklāt pētu dzimtas vēsturi, dzīvojam vietā, kur simt piecdesmit gadus Rušmaņi dzīvojuši, tas tomēr ir svarīgi,” Andra prāto. Izlēmusi paturēt savējo, pievienojot tam vīra uzvārdu, un tagad esot pavisam laba sajūta, jo Vēja vieglums Rušmaņu pamatīgumu līdzsvarojot.

Par precēšanos pirmo reizi sākuši runāt pēc tuvu radinieku kāzām. “Bija tādi skaisti mīlestības svētki, pēc tam parunājām, ka varbūt arī mums vajadzētu apprecēties, un Sandijs ierunājās par gredzeniem. Bet pagāja kāds mēnesis, viss noklusa. Es jau sabēdājos,” Andra paskatās vīrā.

Sandijs smaida – viņš toreiz domājis, kā izzināt nākamās sievas pirksta izmēru: “Mēģināju visādi, pat diegu ap pirkstu tinu.”

Kādu dienu Sandijam sanācis vienam pašam aizbraukt uz Bausku, kamēr Andrai darbi mājās. Tad izmeklēts saderināšanās gredzens, mājās paslēpts skapī, uzvalka kabatā.

“Labi, ka man nav paraduma okšķerēties pa kabatām, būtu tik žēl, ja es būtu gredzenu atradusi,” spriež Andra, bet Sandijs atceras – katru vakaru, kamēr Andra mazgājas, gājis pie skapja un domājis, vai gredzens derēs un kā mīļoto bildināt.

Runas par kāzām jau kādu laiku bija pieklusušas, tādēļ Andrai nepavisam nav šķitis aizdomīgi, ka Sandijs iepazīšanās gadadienu grib nosvinēt ceļojumā uz Stokholmu. “Gredzens bija nopirkts, nebiju to arī aizmirsis mājās. Kamēr tikai domāju pat bildināšanu, likās – nu kas tur, gluži kā filmās, bildini, un viss.

Bet, kad tas brīdis pienāca, asinsspiediens uzkāpa laikam līdz kādiem diviem simtiem, nevarēju parunāt, asaras acīs,” Sandijs atceras emocionālo brīdi.

Andra smejas – vīrs turklāt nerunājis vis kajītes divvientulībā, bet aizvedis viņu uz ļaužu pilno prāmja kafejnīcu: “Sēžam, es runāju un nesaprotu, ko viņš tāds dīvains – neko nerunā, tikai ik pa brīdim mudina, lai iedzeru kafiju.”

Sandijs tikmēr zem galda gredzenu vilcis no kabatas ārā un licis atkal kabatā, apsverot, kā lai ierunājas par galveno, bet Andra kā par spīti visu laiku čalojusi. “Bet, kad jau bildināju, tad gan kā akmens novēlās no sirds,” Sandijs paskatās uz sievu.

Jautāti, vai laulības attiecībās ko izmainījušas, abi ietur pauzi un gandrīz vienā balsī atbild – devušas lielāku stabilitāti, drošības un atbildības sajūtu. Nu vēl tikai esot jāsaņemas mantiniekiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Veselam
Kā augi var palīdzēt, ja esi saindējies
8 stundas
LA
LA.LV
Veselam
“Tā ir ļoti nopietna informācija, kuru nedrīkst ignorēt!” Keris par vakcīnu drošumu cilvēkiem, kuri ir jaunāki par 25 gadiem 139
9 stundas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Viena no iespējām – ārpusdzemdes grūtniecība. Nopietnas veselības problēmas, par ko liecina pēkšņas, stipras sāpes vēdera lejasdaļā
3 dienas
VE
Veselam.lv
Veselam
Linsēklas, treknās zivis un pārējie līderi sirds veselības atbalstam
4 dienas
LA
LA.LV
Veselam
“Tā ir ļoti nopietna informācija, kuru nedrīkst ignorēt!” Keris par vakcīnu drošumu cilvēkiem, kuri ir jaunāki par 25 gadiem 139
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Liene Greifāne ar sarkano diplomu absolvē augstskolu: dziedātāju vairs nevar atpazīt 29
10 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Ziņas
Situācija ārpus kontroles: Cimanouskas vīrs steigšus pamet Baltkrieviju. Kas īsti notika leģendārajā vakarā olimpiskajās spēles? 53
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aktrise Zane Daudziņa nekautrējas un atklāj, kāpēc viņas vīrs ir vislabākais vīrietis 28
1 diena
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
Seniors piekārtoja ziedus un nogranda sprādziens! Vitālija mātes kapavietā paslēptais paštaisītais spridzeklis nogalina nevainīgu cilvēku 39
16 stundas
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
Kamēr lokans, tikmēr jauns – atgādinājums rūpēm par locītavām un muskuļiem 1
13 stundas
VE
Veselam.lv
Veselam
Linsēklas, treknās zivis un pārējie līderi sirds veselības atbalstam
4 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Šovasar vislielāko uzmanību sirds un asinsvadu problēmām pievērš reģionos 6
4 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Latvijā asinsspiedienu regulāri mēra vien trešdaļa iedzīvotāju 6
23. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Aizpampušas acis, pietūkušas potītes… Kā tikt galā ar tūsku? 6
22. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Stāsti
Laboratorisko izmeklējumu attīstības virziens – diagnosticēt slimību agrīnajā stadijā 1
19. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kondicionieris – kā glābiņš var būt arī nedraugs… 2
16. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc veldzei ir vērts izvēlēties kārdinošo arbūza šķēli 2
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc mūs traucē nemierīgie muskuļi…
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kādēļ var paaugstināties asinsspiediens? 1
14. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Avārijas kontracepcija – kad tas ir glābiņš un kad kaitējums 3
7. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
mazināt kukaiņu kodumu un apdegumu radītās raizes 1
6. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Mūsdienīga privāta klīnika nodrošina pasaules līmeņa ķirurģiju 1
6. jūlijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
6 soļi, lai mazinātu pārāk augstu sliktā holesterīna līmeni 4
28. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Pirmsjāņu padomi līgotājiem jeb lai Jāņi bez paģirām! 9
22. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Atceries – ir jāpadzeras! 4
18. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Stāsti
Lai nāktu pie sava farmaceita…
15. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Palīgi, ko izvēlas sirds 1
14. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
efektīvi var ārstēt atvilni? 5
9. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kad tava sirds signalizē jeb 12 sirds signālu katalogs 6
9. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ar emocionālu uzrunu „Lai tava sirds skan veselīgi!” „Mēness aptieka” uzsāk sirds mēnesi farmaceitiskajā aprūpē 1
2. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kovidsomnija arī bērniem jeb kā pandēmija kaitē bērnu un pusaudžu miega kvalitātei 10
1. jūnijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Laimīgs un bez Laimas slimības 2
31. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Dažādas sāpes ķermenī un taktika pareizai rīcībai 1
27. maijs, 2021
LA
LA.LV
Stāsti
Farmaceite: Strādāju ar prātu un sirdi izvēlētu darbu 3
21. maijs, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Centrālā laboratorija” investē 1 miljonu eiro molekulārās bioloģijas iekārtās 2
20. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Jūti sāpes vai smagumu kājās? Pārbaudi potītes brahiālo indeksu! 1
20. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Jau atkal tās nejaukās tulznas un tulzniņas! Pēdu kopšanas ABC jaunas vasaras sezonai 1
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Trokšņa audio austiņās var būt par daudz! 1
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kādēļ satraukties par ilgāku nekustīgu sēdēšanu? 2
14. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Šovasar vislielāko uzmanību sirds un asinsvadu problēmām pievērš reģionos 6
4 dienas
RO
Regīna Olševska
Veselam
Siltums veicina kaitīgu baktēriju vairošanos pārtikas produktos. Kā tikt pie vasarīgas maltītes bez vēdergraizēm? 7
4 dienas
SS
Santa Sergejeva
Veselam
Kāpēc valsts jau 12 gadus nesadzird izmisīgos krūts vēža pacienšu un ārstu saucienus? Atbild Pavļuts 23
6 dienas
SM
Signe Mengote
Ziņas
“Satikties vajag gandrīz tāpat kā elpot!” Kā kovida laikā bērnu nometnes var uzlabot emocionālo stāvokli
6 dienas
LA
LA.LV
Veselam
“Ir būtiski domāt par starptautiskās solidaritātes aspektu!” Juhņēviča par vakcīnu ziedošanu citām valstīm un krājumiem Latvijā 45
Nedēļa
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Patiesība par kolagēnu: reāls palīgs skaistumkopšanā un sportā vai tikai modīgs trends? 4
Nedēļa
LA
LA.LV
Ziņas
Kādam rīdziniekam izsniegtais vakcinācijas sertifikāts izrādās nederīgs. Viņš neesot vienīgais. Kā tas iespējams? 17
2 stundas
IF
Imants Frederiks Ozols
Ziņas
Imants Frederiks Ozols: Latvieši mēdz sacīt: rupjš ir tas, kas rupji saprot. Ko Pavļuts saskatīja bildē ar volejbolisti? 43
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Plēsnieks izcīna olimpisko bronzu svarcelšanā svara kategorijā līdz 109 kilogramiem 14
7 stundas
LA
LA.LV
Veselam
“Tā ir ļoti nopietna informācija, kuru nedrīkst ignorēt!” Keris par vakcīnu drošumu cilvēkiem, kuri ir jaunāki par 25 gadiem 139
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Liene Greifāne ar sarkano diplomu absolvē augstskolu: dziedātāju vairs nevar atpazīt 29
10 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Es šovasar dabūju pļauku!” Ločmele par ģimenes vērtībām un LGBTI kopienas tiesībām 113
10 stundas
IE
Ināra Egle
Ziņas
Iesnaužas pie datora. Deputāti atzīst, ka attālinātais darbs atstāj iespaidu uz Saeimas darba kvalitāti 17
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
ZVA skaidro, vai vakcīnas pret Covid-19 ir eksperimentālas 54
6 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Krapāne: Valdības attieksme ir – liecieties mierā, beidziet uzdot stulbus jautājumus 123
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Mirstības rādītāji vienādi, bet Zviedrija neslēdza skolas un restorānus,” Ošlejs definē “Latvijas traģēdiju” kovida apkarošanā 223
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Kompensācija nedrīkst atšķirties, bezdarbnieka pabalsts jāsaņem uzreiz,” advokāts par nevakcinēto darbinieku atlaišanu 60
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Beidzot sēņotāji var asināt nažus un meklēt grozus!” Bricis par laiku šonedēļ 17
1 diena
KS
Kārlis Streips
Ziņas
Streips: 1926. gadā Valsts prezidents Jānis Čakste izsludināja likumu, ka potēšana ir obligāta visiem valsts iedzīvotājiem 326
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aktrise Zane Daudziņa nekautrējas un atklāj, kāpēc viņas vīrs ir vislabākais vīrietis 28
1 diena
MB
Madara Briede
Praktiski
Ir SARS-CoV-2 antivielas: vai pienākas Covid-19 sertifikāts? 62
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Šī sieviete vēl liks par sevi runāt daudz plašākos mērogos!”: eksperts pārliecināts, ka tiklīdz princis Harijs izdos savu grāmatu, Mārkla aktīvi iesaistīsies Amerikas politikā 20
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Dziedātājas Laimas Vaikules ģimenē bēdīgs notikums 28
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Kādam rīdziniekam izsniegtais vakcinācijas sertifikāts izrādās nederīgs. Viņš neesot vienīgais. Kā tas iespējams? 17
21:21
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Latvijas karoga kāts olimpiādes atklāšanā nav aizlienēts kaut kur Japānā, bet gan izgatavots tepat 3
20:32
IE
Ināra Egle
Ziņas
Iesnaužas pie datora. Deputāti atzīst, ka attālinātais darbs atstāj iespaidu uz Saeimas darba kvalitāti 17
18:46