Andra Rušmane-Vēja (28) un Sandijs Vējš (43) sastapās un saskatījās darbavietā. Sandijam paziņas nereti bija jautājuši, kad tad beidzot ņems sievu, uz ko vienmēr saņēma mierīgu atbildi: “Manējā vēl nav piedzimusi.” Andra smejas – gandrīz tā arī iznācis – un, pievēršoties vīram, noteic: “Ilgi tev mani iznāca gaidīt!”
Andra Rušmane-Vēja (28) un Sandijs Vējš (43) sastapās un saskatījās darbavietā. Sandijam paziņas nereti bija jautājuši, kad tad beidzot ņems sievu, uz ko vienmēr saņēma mierīgu atbildi: “Manējā vēl nav piedzimusi.” Andra smejas – gandrīz tā arī iznācis – un, pievēršoties vīram, noteic: “Ilgi tev mani iznāca gaidīt!”
Foto: Anda Krauze

“Ilgi tev mani iznāca gaidīt!” Andras un Sandija mīlasstāsts, kas nu iesiets grāmatas vākos 4

Linda Kusiņa-Šulce, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Andra Rušmane-Vēja (28) un Sandijs Vējš (43) sastapās un saskatījās darbavietā. Sandijam paziņas nereti bija jautājuši, kad tad beidzot ņems sievu, uz ko vienmēr saņēma mierīgu atbildi: “Manējā vēl nav piedzimusi.” Andra smejas – gandrīz tā arī iznācis – un, pievēršoties vīram, noteic: “Ilgi tev mani iznāca gaidīt!”

LA
LA.LV
Veselam
Viņķele: “Latvijā visus nevakcinētos sauc par nozombētiem vakcīnidiotiem, bet nedrīkst jaukt piesardzīgos ar “antivakseriem”! 169
9 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Cerīgais jūnijs, kad varēs nevilkt maskas un doties uz koncertiem! Pavļuts brīdina, ka jāgatavojas revakcinācijai 61
15 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Svarīgākās ir mūsu dzīvības, nevis Vitenbergs, bet kur vispār OIK pazudis?” Kreituse par kovidu un “noraktām” tēmām 47
15 stundas
Lasīt citas ziņas

Ar Andru – gaišu, smalciņu, klusu meiteni no Iecavas – iepazinos pirms pieciem gadiem, kad izdevniecībā “Latvijas Mediji” iznākšanai tika gatavots viņas debijas romāns “Aleksandrs”. Nupat iznākusi jau trešā grāmata “Ar kastani kabatā”, nākamgad pie lasītājiem ceļos ceturtā – turpinājums lasītāju atzinīgi novērtētajam romānam “Vienpatnieki”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī Andras privātajā dzīvē pa šo laiku notikušas pārmaiņas – pirms gada augustā nosvinētas skaistas kāzas ar Sandiju, un abiem ir pārliecība, ka dzīve tādēļ ieguvusi jaunu stabilitāti. Bet kā viss sākās?

No dzīves – romānā

Andra un Sandijs kāzu dienā.
Foto no privātā albuma

Andras trešais romāns aizved uz lielu loģistikas centru, kur jaunā grāmatvede Diāna pēc brāļa lūguma piekritusi novērot, kur pazūd lieli preču apjomi. Tomēr pēc kāda laika pirmajā vietā izvirzās attiecības ar darbā iepazīto Patriku.

Andra ar Sandiju smejas, ka lielā mērā romāns balstās abu attiecību stāstā, kurš romānā gan piegriezts pēc sižeta vajadzībām.

“Kādus piecus gadus tu mani noliktavā gaidīji?” vīram jautā Andra un atklāj – abi patiesībā būtu varējuši satikties jau agrāk, jo mācījušies arī vienā skolā, taču ar pāris gadu nobīdi.

Tomēr sastapušies noliktavā, un par to abi priecīgi, jo tā bijusi iespēja vienam otru labi apskatīt un novērtēt rakstura īpašības. “Romānā no dzīves ņemts galvenā varoņa raksturs,” atklāj Andra, piebilstot – vīrs vēl romānu nav lasījis (sarunas brīdī grāmata vēl nebija iznākusi. – L.K.-Š.)

“Viņš bija tāds jokotājs, kas ar visiem runāja, pret visiem bija laipns, bet izrādījās, ka neviens viņu īsti nepazīst, un ar saviem jokiem pamanījās visus nokaitināt.”

Noliktavā, kā tas labi atklāts Andras romānā, valdījusi ļoti saspringta gaisotne – darba bijis daudz, turklāt visiem iesaistītajiem tieši viņa darbs šķitis pats atbildīgākais un svarīgākais, un tieši šajā mirklī padarāms.

Būdams ļoti kārtīgs un precīzs, Sandijs visu nepieciešamo arī laikus paveicis, taču bijuši gadījumi, kad izdarītais nav pamanīts. “Stāv Sandijs, viņam blakus aplīmētas paletes, bet kolēģe tām līdzās plēš matus un pārdzīvo, ka nekas nav izdarīts un ko tagad darīt. Un viņš pavisam mierīgi piekrīt – jā, viss ir slikti, jā, nav atvests, nav aplīmēts,” atceroties smejas Andra.

Arī viņa pati kādu laiku cietusi no sava darba svarīguma apziņas, centusies tobrīd vēl tikai kolēģi izkomandēt, bet Sandija miers ļāvis palūkoties uz visu no cita skatpunkta – noliktava ir noliktava, darbs ir darbs, bet dzīve ir daudz vairāk nekā tikai noliktavā notiekošais, un nav vērts par to strīdēties.

Arī sadzīvē, kaut gan mierīgi esot abi un strīdiņi drīzāk izpaužas kā pikta nolīšana katram savā kaktiņā, Sandijs ir stabilizējošais faktors, Andra atzīst. Smejas, ka pašai pa laikam gadās sadomāties, izveidot dialogus ar vīru savā galvā un par tiem jau uzreiz apvainoties.”

Tad viņš man jautā – kas noticis? Un es atcērtu: “Nekas!” Andra smejas.

“Bet mēs laikam neprotam strīdēties,” prāto Sandijs. “Nekliedzam viens uz otru, nebļaustāmies. Tas man Andrā uzreiz ļoti iepatikās, ka viņa tāda mierīga.”

Vērošanas laiks

Tā kā abi ir ļoti mierīgi un labi jūtas vienatnē, vienam otra vērošanas periods izvērties diezgan ilgs. Divus gadus kopā strādājot, abpusēji novērtēts raksturs un paradumi. “Skatījos – Andra kopā ar citām pīppauzē iet ārā. Bet – nē, nesmēķē,” atceras Sandijs.

Arī Andrai līdzīgs stāsts – ievērojusi, ka Sandijs iet ārā kopā ar pīpmaņiem, taču uzzinājusi – šo laiku viņš izmanto, lai aizietu uz ģērbtuvi un padzertos. “Tad es arī sāku tāpat darīt, un vēlāk jau gājām kopā,” Andra paskatās uz vīru un iesmejas.

“Patiesībā mums viss sākās tieši tāpat kā grāmatā Diānai ar Patriku – ar to, ka mums kopā bija jautri, smējāmies, jokojām viens ar otru.”

Andrai arī ļoti paticis tas, ka Sandijs ir ļoti kopts, kārtīgs – vienmēr tīras drēbes, sakārtoti, ar želeju nostiprināti mati, prefekti baltas teniskurpes kājās.

“Sākumā mūs kolēģes centās savest kopā,” Sandijs atceras, un Andra piebalso, ka tā bijis gan, bet, kad abi tiešām sākuši draudzēties, tas daudziem nepaticis – gan tas, ka abi pārāk daudz smejas, gan tas, ka Sandijs stāv tikai pie Andras darba vietas. “Nebija viegli, bet kur citādi iepazīties?” prāto Sandijs.

Piedāvāto moderno tehnoloģiju iespēju “Tinder” noraida, viegli nodrebinoties un piebilstot, ka agrāk jau tāda nemaz nebija. “Varētu iepazīties kādā bārā, bet ko tad tu par to cilvēku, viņa raksturu zini, un cik ilgi ar viņu paliksi kopā?”

Andra teic, ka jau no iepazīšanās brīža vērojusi Sandiju – kārtīgs un nepīpē, un darbavietā runāts, ka viņš arī alkoholu nelieto. “Es pati nedzeru un nevarēju pat iedomāties, ka varētu saiet ar kādu, kas lieto alkoholu. Pārsvarā jau visi iedzer, vismaz ballītēs, īpaši jaunieši. Tad es domāju – viņš tik kārtīgs, vienmēr nosauļojies, nedzer, nesmēķē – nevar būt, ka ir viens.

Zeltnesī arī bija gredzens, to es tikai vēlāk izpētīju, ka tas ir Nameja gredzens. Bet kādā brīdī kolēģes sāka runāt, kā viņš tā varot dzīvot, ne sievas, ne bērnu… Un tad es vienreiz viņu satiku Bauskā – Jāņu dienā, kad visi tādi noguruši, paģiraini. Aizbraucu uz veikalu, ko es tur redzu – mans kolēģītis, tīrs, izgulējies, atpūties, un ko viņš pērk? Izvēlas svaigākos ābolīšus. Tad es sapratu – ir! Tas laikam ir īstais, manējais,” Andra smaida.

Arī Sandijs sapratis, ka ilgie gaidīšanas gadi beigušies, un pamazām vien sākuši satikties.

“Sāku pēc darba mājās vadāt, no rīta uz darbu,” Sandijs atceras. Bijis gan pieslīpēšanās laiks, kad abiem randiņos šķitis – nu ir par daudz, gribas mājās, pašam savā pierastajā vienatnē.

“Labākais, ka tā bija mums abiem – ir labi satikties, bet gribas tomēr būt atkal vienai, nolīst atpakaļ savā mājā. Un, kad atvelc elpu, var atkal satikties,” Andra stāsta.

Arī sadzīvē pieslīpēties izdevies pavisam labi, abi saskatās. Ja nu uznāk kašķis, katrs ielien savā stūrī, kamēr vienam apnīk. “Mums laikam visi strīdi beidzas ar jautājumu: “Tēju gribi?”,” Andra smejas. Sākumā gan nevarējusi rakstīt, kamēr Sandijs mājās. Lai piesēstos pie romāna, vienmēr nācies gaidīt brīdi, kad vīrs būs darbā vai kur izbrauks, bet tagad esot gluži labi – viens sēž un lasa, otrs turpat līdzās raksta.

Kad piekūst galva un mugura, Andra labprāt kopj dārzu – paši audzē gan tomātus, gan zemenes, gan kāpostus un avenes.

Sandijs smejas, ka tās gan šovasar nopļāvis, pat divreiz – atslogojot prātu, mīļākā nodarbība esot ar trimmeri appļaut mājas apkārtni, reizēm pat līdz tumsai, kāda nu tā Latvijas vasarā sagaidāma, bet sievas svaigi iestādītās avenes aizmirsušās.

Nemaz ne kā filmās

Andra un Sandijs kāzu dienā.
Foto no privātā albuma

Līdz kāzām pagājuši apaļi pieci kopdzīves gadi. Vēl ilgi, pirms abi sākuši draudzēties, Andrai paticis Sandija uzvārds – tas šķitis viegls, gaisīgs, arī pats uzvārda īpašnieks vienmēr pa noliktavu pārvietojies straujā solī, tā ka gribējies teikt – re, Vējš aizskrēja!

Kad jau bijuši kopā, šķitis: ja nu gadījumā precēsies, noteikti ņems vīra uzvārdu!

Tomēr, kad tiešām pienācis brīdis izlemt par uzvārdu pēc kāzām, sameties žēl ierastā dzimtas vārda. “Sapratu – nevaru no sava uzvārda atteikties, tas ir mana tēta, vectēva uzvārds, mīļš, pierasts.

Turklāt pētu dzimtas vēsturi, dzīvojam vietā, kur simt piecdesmit gadus Rušmaņi dzīvojuši, tas tomēr ir svarīgi,” Andra prāto. Izlēmusi paturēt savējo, pievienojot tam vīra uzvārdu, un tagad esot pavisam laba sajūta, jo Vēja vieglums Rušmaņu pamatīgumu līdzsvarojot.

Par precēšanos pirmo reizi sākuši runāt pēc tuvu radinieku kāzām. “Bija tādi skaisti mīlestības svētki, pēc tam parunājām, ka varbūt arī mums vajadzētu apprecēties, un Sandijs ierunājās par gredzeniem. Bet pagāja kāds mēnesis, viss noklusa. Es jau sabēdājos,” Andra paskatās vīrā.

Sandijs smaida – viņš toreiz domājis, kā izzināt nākamās sievas pirksta izmēru: “Mēģināju visādi, pat diegu ap pirkstu tinu.”

Kādu dienu Sandijam sanācis vienam pašam aizbraukt uz Bausku, kamēr Andrai darbi mājās. Tad izmeklēts saderināšanās gredzens, mājās paslēpts skapī, uzvalka kabatā.

“Labi, ka man nav paraduma okšķerēties pa kabatām, būtu tik žēl, ja es būtu gredzenu atradusi,” spriež Andra, bet Sandijs atceras – katru vakaru, kamēr Andra mazgājas, gājis pie skapja un domājis, vai gredzens derēs un kā mīļoto bildināt.

Runas par kāzām jau kādu laiku bija pieklusušas, tādēļ Andrai nepavisam nav šķitis aizdomīgi, ka Sandijs iepazīšanās gadadienu grib nosvinēt ceļojumā uz Stokholmu. “Gredzens bija nopirkts, nebiju to arī aizmirsis mājās. Kamēr tikai domāju pat bildināšanu, likās – nu kas tur, gluži kā filmās, bildini, un viss.

Bet, kad tas brīdis pienāca, asinsspiediens uzkāpa laikam līdz kādiem diviem simtiem, nevarēju parunāt, asaras acīs,” Sandijs atceras emocionālo brīdi.

Andra smejas – vīrs turklāt nerunājis vis kajītes divvientulībā, bet aizvedis viņu uz ļaužu pilno prāmja kafejnīcu: “Sēžam, es runāju un nesaprotu, ko viņš tāds dīvains – neko nerunā, tikai ik pa brīdim mudina, lai iedzeru kafiju.”

Sandijs tikmēr zem galda gredzenu vilcis no kabatas ārā un licis atkal kabatā, apsverot, kā lai ierunājas par galveno, bet Andra kā par spīti visu laiku čalojusi. “Bet, kad jau bildināju, tad gan kā akmens novēlās no sirds,” Sandijs paskatās uz sievu.

Jautāti, vai laulības attiecībās ko izmainījušas, abi ietur pauzi un gandrīz vienā balsī atbild – devušas lielāku stabilitāti, drošības un atbildības sajūtu. Nu vēl tikai esot jāsaņemas mantiniekiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Veselam
Jau atkal tās nejaukās tulznas un tulzniņas! Pēdu kopšanas ABC jaunas vasaras sezonai 1
7 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc grūtniecības laikā mēdz būt urīna nesaturēšana un kā ar šo problēmu tikt galā pēc dzemdībām?
7 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Delikātā problēma – nesaturēšana. Novērojumos dalās ķirurģe proktoloģe Baiba Putniņa 1
7 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Trokšņa audio austiņās var būt par daudz! 1
8 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Viņķele: “Latvijā visus nevakcinētos sauc par nozombētiem vakcīnidiotiem, bet nedrīkst jaukt piesardzīgos ar “antivakseriem”! 169
9 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Cerīgais jūnijs, kad varēs nevilkt maskas un doties uz koncertiem! Pavļuts brīdina, ka jāgatavojas revakcinācijai 61
14 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Svarīgākās ir mūsu dzīvības, nevis Vitenbergs, bet kur vispār OIK pazudis?” Kreituse par kovidu un “noraktām” tēmām 47
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Tēti, lūdzu, piedod man…”: princis Harijs nosūtījis atvainošanās vēstuli savam tētim, princim Čārlzam 17
1 diena
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
“Liecinieki teica, ka viņš vispār neesot bremzējis.” Ģenerālis Vectirāns nāvējoši sabraucis sirmgalvi 210
1 diena
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
Jau atkal tās nejaukās tulznas un tulzniņas! Pēdu kopšanas ABC jaunas vasaras sezonai 1
7 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Trokšņa audio austiņās var būt par daudz! 1
8 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Kādēļ satraukties par ilgāku nekustīgu sēdēšanu? 1
9 stundas
LA
LA.LV
Veselam
„Veselības centru apvienība” vakcinē Rīgas Stradiņa universitātē
Nedēļa
LA
LA.LV
Veselam
tikt galā ar alerģisko konjunktivītu
Nedēļa
LA
LA.LV
Veselam
Pelargoniju ziedi – prieks acīm, saknes – veselībai
6. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Covid-19 un neiroloģiskās slimības – izplatīta kombinācija 7
6. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
9 ieteikumi urīnpūšļa veselībai – kā palīdzēt urīnpūslim būt stipriniekam 2
6. maijs, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Saprātīga, slodze, pulsometrs, piemērots apģērbs, atbilstošs uzturs – padomi, uzsākot skriešanas treniņus 1
30. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Samazinot cukura patēriņu, organismam C vitamīna tiks vairāk 1
28. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Neaizmirstam – rūpes par veselību ir aktuālas 365 dienas gadā!
28. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ietaupījuma iespēja aptiekas piedāvājumā kā atbalsts Latvijas iedzīvotājiem
26. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Vai visi skolēni mācās pie rakstāmgalda?
21. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
7 iemesli, kāpēc tavam mieram un miegam var noderēt senais, labais baldriāns 1
21. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Veselības centru apvienība” (VCA) mediķi šodien vakcinējuši 3250 vakcīnas pret Covid-19 4
16. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Mēness aptieka” atzīta par līderi veselības nozares zīmolu ilgtspējas indeksā 2
13. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Samazini stresa ietekmi! 10 speciālista ieteikumi, kā saglabāt normālu asinsspiedienu
12. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Lieldienās VCA apkalpotajos vakcinācijas punktos savakcinēti teju 3000 cilvēki 4
7. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Veselam
„Mēness aptieka” pieejamākus padara 200 pieprasītus aptiekas produktus 4
6. aprīlis, 2021
LA
LA.LV
Stāsti
Kāpēc dermatoloģiju varētu uzskatīt arī par romantisku specialitāti 2
24. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Melatonīna paaugstināšanai – ne tikai valrieksti 2
24. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Smiltsērkšķa droga satur unikālu vitamīnu kombināciju! 2
22. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Organisma atjaunošanās pēc mājās izslimota Covid-19 – konsultē uztura speciāliste
17. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kas tā tāda – nekārtīga vēdera izeja?
16. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Viltīgi klusā redzes laupītāja – glaukoma
11. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
It kā naglas būtu saēdies! Garšas un ožas zudums var būt signāls nopietnai slimībai 1
10. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Vai protat uzveikt gremošanas kaprīzes?
9. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Iesnas, bronhīts, konjunktivīts, impetigo … Ko vēl mums var „uzdāvināt” cits vīrusa nēsātājs?
3. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
novērst elpceļus ietekmējošos faktorus, kas izraisa veselībai traucējošu krākšanu
3. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Asinsvadu veselību uz vēlāku laiku neatliec!
2. marts, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Viņķele: “Latvijā visus nevakcinētos sauc par nozombētiem vakcīnidiotiem, bet nedrīkst jaukt piesardzīgos ar “antivakseriem”! 169
9 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Kādēļ satraukties par ilgāku nekustīgu sēdēšanu? 1
9 stundas
LE
LETA
Ziņas
Ceturtdien atklāti 666 Covid-19 gadījumi un astoņi sasirgušie miruši 9
10 stundas
LE
LETA
Veselam
Cik daudzi Latvijā šobrīd ir vakcinēti? 2
13 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Cerīgais jūnijs, kad varēs nevilkt maskas un doties uz koncertiem! Pavļuts brīdina, ka jāgatavojas revakcinācijai 61
14 stundas
LA
LA.LV
Veselam
“Tas ir absurds!” Deputāte par to, kāpēc Covid-19 izslimojis var neievērot pašizolāciju, bet vakcinētais ne 38
15 stundas
LE
LETA
Ziņas
Paziņo, kur atklāts vislielākais jauno Covid-19 gadījumu skaits 6
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
Latvija saslimstības ziņā pakāpusies līdz sestajai vietai: turpinās saslimstības ar Covid-19 pieaugums 32
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Latvijas hokeja izlase priekšpēdējā pārbaudes spēlē zaudē Šveicei 1
1 stunda
LA
LA.LV
Veselam
Viņķele: “Latvijā visus nevakcinētos sauc par nozombētiem vakcīnidiotiem, bet nedrīkst jaukt piesardzīgos ar “antivakseriem”! 169
9 stundas
PA
Pēteris Apinis
Laukos
“Šo inžu dēļ nedzimst bērni, vīriešiem nestāv, bērniem psihomotori traucējumi!” Pēteris Apinis par pesticīdiem un postu, ko tie nodara dabai un cilvēkam
30 minūtes
Ieva Ēvalde
Ziņas
Neredzamie Rīgas hosteļi: Kā ir gulēt vienā istabā ar ballētājiem, kurjeriem, celtniekiem un pat bezpajumtniekiem 17
12 stundas
LE
LETA
Ziņas
Dažviet gaidāms pērkona negaiss. Laika prognoze sestdienai
7 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Cerīgais jūnijs, kad varēs nevilkt maskas un doties uz koncertiem! Pavļuts brīdina, ka jāgatavojas revakcinācijai 61
14 stundas
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
“Liecinieki teica, ka viņš vispār neesot bremzējis.” Ģenerālis Vectirāns nāvējoši sabraucis sirmgalvi 210
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Kas notiks, ja Latvijā aptrūksies “AstraZeneca” devas otrajām potēm? Skaidro veselības ministrs Pavļuts 45
1 diena
KO
kokteilis.lv
Ziņas
FOTO, VIDEO. Amerikas pludmalē izskalots plēsīgs “briesmonis”, kas mitinās tikai okeāna visdziļākajā dzelmē 10
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Krišjānis, Elfa, Elvita un Aivita 1
11 stundas
LA
LA.LV
Veselam
Infektoloģe atklāj, ko par vakcinēšanos pret Covid-19 var dzirdēt slimnīcas gaiteņos 28
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Strenču novadā nofilmē lāču mammu ar trim mazuļiem 13
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Kad vēders kurkst un laika maz: ātri pagatavojamā pica pannā 4
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aktrise Baiba Indriksone atklāj līdz šim nezināmu faktu par savu dzīvi: gluži kā filmā “Limuzīns Jāņu krāsā” 3
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Tēti, lūdzu, piedod man…”: princis Harijs nosūtījis atvainošanās vēstuli savam tētim, princim Čārlzam 17
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Atklātas neatbilstības sniegtajos datos un virkne neparastu un aizdomīgu sagadīšanos… Zinātnieku grupa apšauba “Sputnik V” datus
22:13
PA
Pēteris Apinis
Laukos
“Šo inžu dēļ nedzimst bērni, vīriešiem nestāv, bērniem psihomotori traucējumi!” Pēteris Apinis par pesticīdiem un postu, ko tie nodara dabai un cilvēkam
22:10
LE
LETA
Ziņas
Latvijas hokeja izlase priekšpēdējā pārbaudes spēlē zaudē Šveicei 1
21:18