Foto – LETA. “Kolonnas” salonu speciāliste Baiba Jevdokimova piedalās skaistumkopšanas salonu tīkla “Kolonna” jaunā privātā zīmola “Chris Farrell” prezentācijas pasākumā viesnīcā “Grand Palace Hotel”.

Tikai vienas ērces dēļ… Baibas Jevdokimovas dzīves pavērsiens 0

Strauji dzīves pavērsieni mūs piemeklē pilnīgi negaidot. Tā notika arī ar pazīstamo kosmētiķi BAIBU JEVDOKIMOVU. Kādu dienu, kad, kā vienmēr, darbs dzina darbu, viņa sajutās nelāgi. Tobrīd Baiba vēl nenojauta, ka nākamos trīs mēnešus nāksies pavadīt gultā, cīnoties par savu veselību un dzīvību.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

Tas notika pirms dažiem gadiem vasaras beigās. Slimība pamazām pārņēma Baibas ķermeni un atgādināja par sevi arvien noteiktāk. Tikai viņa tobrīd to vēl nesaprata. Vai nu mazums kas piemeties – varbūt caurvējā apaukstējusies. Kādu vakaru viņa kopā ar vīru bija apsolījusi doties ciemos pie ģimenes draugiem, bet, pārnākusi no darba, sajutās pavisam slikti. Izmērīja temperatūru, tā bija pāri trīsdesmit deviņiem grādiem. No došanās ciemos nācās atteikties. Pēc trīs dienām temperatūra bija nokritusies un Baiba atkal varēja doties uz darbu, kā arī peldēties jūrā, kas viņai sagādā lielu prieku. Pēc neilga laika, veicot klientei sejas masāžu, viņa atkal sajutās nelāgi. Varbūt esmu saķērusi gripu, Baiba nodomāja. Pārņēma dīvaina sajūta, it kā ķermenī būtu iemiesojies kaut kas svešs. Baiba turpināja strādāt, bet juta, ka ar veselību kaut kas galīgi nav kārtībā. Turklāt drīz bija ieplānots komandējums uz Franciju.

Slimības simptomi izteikti par sevi atgādināja 11. septembrī, Baibas dzimšanas dienā. Pārnākusi no darba, viņa ģimenei pagatavoja svētku vakariņas, piesēdās pie galda, bet saprata, ka pavadīt laiku kopā ar mīļajiem nav spēka. Devās uz guļamistabu, izmērīja temperatūru, tā atkal bija pāri trīsdesmit deviņiem grādiem. Pēc pāris dienām, kad stāvoklis nebija pat par mata tiesu uzlabojies, zvanīja ģimenes ārstam. Viņš teica – gan jau esi noķērusi gripu, paguli, pēc divām trim dienām, kad braukšu garām tavai dzīvesvietai, ienākšu… Bet labāk nekļuva. Baiba atradās pusnomodā, pusnemaņā. Neciešami sāpēja galva. Bija sajūta, ka pa to kāds ņemas ar vairākiem grābekļiem.

CITI ŠOBRĪD LASA
Kolēģi saprata – ja Baiba guļ un nenāk uz darbu, tad viņas stāvoklis patiešām ir nopietns. Apsvēruši slimības simptomus, viņi izteica varbūtību, ka Baibai, iesējams, ir ērču encefalīts. Slimnieci aizveda uz Infektoloģijas centru, kur viņai tūdaļ veica mugurkaula smadzeņu punkciju. Analīzes apstiprināja aizdomas – Baibai bija vidēji smags ērču encefalīts un meningīts. Kad un kur viņa bija sastapusies ar liktenīgo ērci, Baibai tā arī palika mīkla. Jo nevienu ērci, piesūkušos pie sava ķermeņa, viņa nebija redzējusi. Arī mežā Baiba tajā vasarā un rudenī nebija bijusi. Acīmredzot Baibas un ar encefalītu inficētās ērces ceļš bija krustojies vai nu Jūrmalā, kur Baiba dzīvo, vai Rīgā.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.