Foto: Unsplash

Žurkas gada krāsas, kas piesaistīs pozitīvo enerģiju tev un tavam mājoklim 0

Sagaidot Jauno gadu, ir vairākas krāsas un simboli, kas noteikti jāievieš mājoklī, jo tie ir dekoratīvi elementi, kas nodrošinās, lai viss labais ienāk tavā miteklī.

Reklāma
Reklāma
Krimināls
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
VIDEO. Kāpēc gurķus tin plēvē? Atbilde tevi pārsteigs
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87
Lasīt citas ziņas

Sarkanie gaismekļi ir populārākie Jaunā gada simboli. To krāsa uzrunā ikvienu, jo tā tiek atzīta par Jaungada labvēlīgāko krāsu.

Sarkanā vienmēr ir galvenā krāsa, ko izmanto restorānos un lūgšanu namos, kā arī apģērbā, ko daudzi nēsā, lai saņemtu no tiem to labo enerģiju. Lai gūtu veiksmi, Lunārā Jaunā gada pirmajā dienā ikvienam jācenšas tērpties sarkanas krāsas apģērbā vai vismaz tas jāpamēģina.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dzeltenās krizantēmas Jaunajā gadā sniedz veiksmes pieaugumu. Šis ir gada laiks, kad dzeltenā krāsa – tāda, kas gandrīz robežojas ar zeltu – dod labvēlīgu pieaugošu labklājību.

Arī paši ziedi ir labvēlīgi, jo tie ir pārpilni ar ziedlapām. Ja tavās mājās ir altāris, šo dzelteno ziedu ziedojums saviem dieviem vai Budam piecpadsmit Lunārā Mēness dienās ir ļoti labvēlīgs.

Oranžie citrusaugļi kumkvati mājās ienes zelta simbolu, un 2020. gadā šie kuplie augi nodrošinās, ka tavam mājoklim tiek piesaistīta bagātība un veiksme. Novieto pāris šo augu pie sava mājokļa durvīm gan iekšpusē, gan ārpusē.

Oranžā augļu krāsa var būt tuvāka sarkanai vai dzeltenai, taču abas krāsas tiek uzskatītas par labvēlīgām, it īpaši Jaunā gada pirmajās 15 dienās.

Jaunā gada laikā ļoti populāri ir zelta krāsas laba vēlējumi un dzejas rindas uz sarkanām plāksnītēm vai rīspapīra kopā ar meistarīgiem otu triepieniem. Zelta tinti uzskata par īpašu, jo tā simbolizē uzkrāto bagātību.

Ja zelta krāsas raksti ir veidoti uz sarkana fona, uzrakstītais teksts iegūst vēl labvēlīgāku nozīmi. Ķīnā jau gadsimtiem ilgi ir bijusi populāra tradīcija dāvināt labus novēlējumus. Pat vienam labam vārdam piemīt milzu spēks, un šādi vēlējumi pēdējos gados ir kļuvuši ļoti populāri.

Ķīnieši vārdu „divkārša laime” vai Hei “喜 喜” uzskata par ļoti spēcīgu, jo tas palīdz piesaistīt veiksmi laulībā, taču šiem vārdiem vienmēr jābūt rakstītiem uz sarkana fona, jo to enerģija ir jāaktivizē, piesaistot tik svarīgo “yang chi” elementu.

Reklāma
Reklāma

Sārti un balti ziedi liecina par pavasara atnākšanu. Šis ir viens no svarīgākajiem un krāsainākajiem labvēlīgajiem simboliem, jo tam ir daudzslāņaina veiksmes nozīme. Ķīniešiem tie ir trīs ziemas draugi – plūme, priede un bambuss – kopā tie simbolizē nelokāmību, neatlaidību un izturību.

Tie izdzīvo aukstos ziemas mēnešos un, tiklīdz pienāk pavasaris, uzziedēs krāšņos ziedos, kas norāda uz pavasara koku augšanas enerģiju – visi ir ārkārtīgi labvēlīgi, jo tie sveic gaišu Jauno gadu, kas piepildīts ar ziedošu chi enerģiju.

Ar naudu pildītas sarkanas paciņas. Šis ir viens no vissvarīgākajiem Lunārā Jaunā gada rituāliem. Šajā laikā nauda tiek ievietota sarkanā paciņā, lai dāvinātu to visiem ģimenes bērniem un neprecētiem radiniekiem, kuri apmeklē tavu mājokli, lai novēlētu pārtikušu jauno gadu.

Sendienās tika uzskatīts, ka saņēmējam ir ļoti labvēlīgi saņemt sarkanas krāsas naudas paciņu no ģimenes vecākajiem locekļiem vai priekšnieka, uzskatot, ka ir vienlīdz labvēlīgi dabūt sarkano naudas paciņu no vecāka gadagājuma radiniekiem vai priekšnieka.

Paciņas iekšpusē ievietotais naudas daudzums nav tik svarīgs kā jūtas, kas rodas no došanas. Sarkanās paciņas iekšpusē ir ieteicams ievietot naudas summu ar pāra ciparu, bet vēl labāk, ja nozīmīgi vārdi ir uzrakstīti zeltā, un pati paciņa ir spilgti sārtā krāsā.

Tu vari izmantot jebkuru veiksmes simbolu, lai izrotātu laimīgās naudas paciņu, ja vien tā ir sarkanā krāsā. Jebkuras citas krāsas izmantošana tiek uzskatīta par ļoti neveiksmīgu, pat ja tā tiek vērtēta kā labvēlīga.

Atceries, ka Lunārajā Jaunajā gadā jāizmanto sarkanā kā fona krāsa un zelta krāsa kā sekundārā krāsa, un tev būs laimīgs gads!


Avots: wofs.com