Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 18.martam. Reizēm divriteni vērts izgudrot vēlreiz!0

Dienas noskaņa

Šī ir viena no tām dienām, kad der ļauties domu lidojumam. Tu nevari zināt, kur piezemēsies un kādas spožas idejas ienāks prātā!

Auns

Šodien tava stiprā puse būs neapgāžama loģika. Tomēr negaidi to pašu no cilvēkiem, ar kuriem satiecies, citādi jutīsies dziļi vīlies.

Vērsis

Šodien tev, iespējams, būs jāuzņemas atbildība par lietu, ar kuru neviens nespētu tikt galā. Tomēr nevajag atteikties, jo tu neko nepadarīsi sliktāku. Savukārt, ja izdosies to paveikt, izpelnīsies neaizstājama cilvēka reputāciju.

Dvīņi

Šodien kāda problēma nodarbinās tevi no rīta līdz vakaram. Tev nāksies ar to cīnīties vienatnē, piesaistot papildspēkus un resursus.

Vēzis

Kurš teicis, ka nevajag izdomāt velosipēdu? Ja nu tu to pilnveidosi? Nevajag mākslīgi apturēt domas lidojumu, šodien spēsi izgudrot kaut ko visnotaļ interesantu.

Lauva

Parūpējies par savas dzīves laivas burām un stūri, savukārt augstākie spēki nodrošinās ceļavēju. Viss, kam šodien ķersies klāt, noteikti vainagosies ar panākumiem.

Jaunava

Šodien tava iekšējā pasaule kadam var kļūt par neatrisināmu mīklu. Tavā ziņā ir palīdzēt šim cilvēkam saprast tevi – ja vēlies, papūlies izskaidrot savu viedokli.

Svari

Šodien saņemsi daudz vēstuļu, tālruņa zvanu un SMS. Tu ar to varētu netikt galā, ja nepārskatīsi savas prioritātes.

Skorpions

Šodien nemēģini darīt kaut ko tādu, ko īsti neproti. Labāk vērsies pēc palīdzības pie speciālista, lai cik nebūtiska arī nešķistu problēma.

Strēlnieks

Šodien būsi noskaņots kritiski pret visiem un visu. Kad sāksi apšaubīt kārtējo autoritāti, padomā, kāpēc tev tas vajadzīgs.

Mežāzis

Saistītie raksti

Šodien, iespējams, tev nāksies kaut ko ziedot. Apzināti atsakoties no kādas iespējas, mierini sevi ar to, ka tā noteikti nav pēdējā.

Ūdensvīrs

Šodien kaut kā būs par daudz. Kas tieši tas būs, grūti pateikt, bet cerēsim, ka tās nebūs nepatikšanas.

Zivis

Šodien jutīsies ļoti nepacietīgs. Tas var radīt daudz nevajadzīgu jautājumu, tāpēc varbūt pacenties šo noskaņojumu visiem neatklāt.

LA.lv