Foto: New Africa/SHUTTERSTOCK

Pārtika kā inde: 10 populāri, bet veselībai kaitīgi pārtikas produkti, kas bieži ir bagāti e-vielām 35

Nevienam vairs nav jāskaidro, cik liela nozīme mūsu veselības saglabāšanā ir pareizam uzturam. Tomēr bieži vien tas, ko saņem mūsu organisms ar pārtiku, ir…inde. Runa ir par visu veidu kaitīgajām piedevām, kuras satur rūpnieciski apstrādātā pārtika. Mūsu organisms ir diezgan spēcīgs, tas ir spējīgs patstāvīgi atbrīvoties no daudzām kaitīgajām vielām, kuras uzņemam ar pārtiku, ūdeni, gaisu. Bet, kad šīs kaitīgās vielas ir pārāk daudz, organisms nespēj tikt galā.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

Pirmā lieta, kas būtu jādara ikvienam, kurš rūpējas par savu veselību – nelietot visvairāk kaitīgos pārtikas produktus (jo tie satur kaitīgas piedevas) vai vismaz samazināt šādu produktu izmantošanu līdz minimumam.

Problēma gan varētu būt tā, ka mūsdienās ir gandrīz neiespējami nopirkt patiešām videi draudzīgus produktus, kas nesatur nekādas veselībai kaitīgas piedevas. Populārākie pārtikas produkti bieži vien ir kaitīgi mūsu veselībai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Daži pārtikas produkti satur īpaši daudz kaitīgo piedevu. Lūk, saraksts ar desmit populārākajiem un tajā pašā laikā – veselībai kaitīgākajiem pārtikas produktiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.