Foto: Pixabay

5 ikdienišķas darbības, kuru dēļ veiksme pagriež muguru 0

Katrs no mums savā dzīvē pieļauj kļūdas, taču dažas no tām spēlē milzīgu lomu, kas ietekmē mūsu dzīvi. Ir būtiski izvairīties no rīcības, kas sekmē neveiksmes.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Spēcīgas jūtas dažkārt cilvēkus mudina uz darbībām, ko pēc tam nākas nožēlot. Ne vienmēr mēs kontrolējam savas emocijas, tāpēc dažkārt paši pievelkam neveiksmes un problēmas.

Noskaidrosim, no kādām darbībām vajadzētu izvairīties, lai paši nepiesauktu nepatikšanas.

1. Dažādu zīmju ignorēšana

CITI ŠOBRĪD LASA

Nereti cilvēki izvēlas ignorēt parādības, kas signalizē par nepatikšanām. Šādos gadījumos bieži tiek pieļautas kļūdas un ir brīvs ceļš neveiksmēm. Šādi notikumi gadās ar ļoti daudziem, kas ir ļoti steidzīgi un nepievērš uzmanību sīkumiem. Šie “sīkumi” parasti norāda uz to, ka problēma ir jāatrisina pirms tā kļuvusi liela, taču daži cilvēki tik un tā turpina tos ignorēt un doties nepareizā virzienā, kas izraisa nopietnākas sekas. Iemācoties atpazīt dažādus brīdinājuma signālus, iespējams izvairīties no lielākām nepatikšanās, kā arī laicīgi izvairīties no situācijās, kas noved strupceļā.

2. Slikti ieradumi

Daudzi cilvēki izdabā savām vājībām, tā graujot savu nākotni. Ne vienmēr šie ieradumi ir tādi, kas saistīti ar veselību. Citi izstaro negatīvas emocijas, nemitīgi sūdzas par neizdevušos dzīvi un nevēlas ņemt grožus savās rokās, lai to mainītu. Šāda rīcība atgrūž veiksmi, kā arī negatīvi ietekmē uz cilvēka enerģētisko lauku. Jebkurā gadījumā ir jāiemācās kontrolēt savas emocijas un ieradumus.

3. Atbildības trūkums

Nav tādas sabiedrības, kurā cilvēki negribētu izvairīties no dažādām problēmām. Katrs pats izvēlas savu ceļu un izlemj, kad viņam doties uz priekšu un kad apiet kādus sarežģījumus. Daudzi “peld pa straumi”, ļaujot liktenim izdarīt aizvien jaunus un jaunus triecienus, un neko nespēj izdarīt, lai no tā izvairītos turpmāk. Tikai tajos gadījumos, kad jūs iemācāties kontrolēt savu dzīvi, tā var mainīties. Kā zināms, kaprīzā veiksme mīl stiprus un par sevi pārliecinātus cilvēkus, tāpēc ir ļoti svarīgi iemācīties atbildēt par saviem vārdiem un rīcību.

4. Augsts pašnovērtējums

Augsts pašnovērtējums, bez šaubām, palīdz sasniegt daudz ko, taču dažkārt ar cilvēkiem izspēlē ļaunu joku. Tajos gadījumos, kad cilvēki sevi pārvērtē un ķeras pie lietām, kas tiem nav pa spēkam, viņi zaudē veiksmi. Iegūt visu un uzreiz diez vai izdosies, tāpēc var nākties plānot savus mērķus un domāt racionāli. Objektīvs savu spēku un spēju novērtējums ir labākais, ko var darīt sarežģītos brīžos.

5. Neprasme pateikt “paldies”

Ja cilvēki pārāk bieži izrāda savu egoismu, viņi atgrūž veiksmi. Ir jāprot pateikties apkārtējiem un dzīvei par to, kas jums jau ir, pirms turpināt iekarot jaunas virsotnes. Neaizmirstiet pateikt paldies visiem, kas jums palīdz, un mainieties uz labāko pusi. Šādā gadījumā veiksme jums nekad neuzgriezīs muguru.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.