Veselam
Netradicionāli

Atbrīvot no ciešanām viegli, ar humoru un… brīnumnūjiņu0


Olga Binklere-Blate
Olga Binklere-Blate
Foto – Matīss Markovskis

Ar Olgu Binkleri-Blati sarunājamies par to, kā viņa jau bērnībā pasauli jutusi citādi, tobrīd vēl domādama, ka tā to redz un saprot visi, un par to, kā tagad piepildījusi sapni palīdzēt cilvēkiem ar krāsu terapijas sistēmu Aura-Soma, Austrālijas ziedu esenču, tetahilinga un citu metožu izmantošanu.

Vecāki mani dēvēja par fantazētāju, jo es visu laiku stāstīju ko tādu, kā, viņuprāt, nebija. Tagad saprotu, ka man nebija skaidrības, kas ir fiziskajā pasaulē un kas – smalkajā, jo es tās abas izjutu vienlīdz spēcīgi. Viss, kas notiek smalkajā pasaulē, man ir tikpat reāls!” Jau kopš mazotnes Olga redzējusi arī auras, bet tolaik tas šķitis pašsaprotami – vai tad tā nav visiem?

Īpašā jutīguma dēļ bijis arī grūti. “Piemēram, kad mamma dusmojās un ļoti žestikulēja, es teicu – lūdzu, nedari tā, man tas ir ļoti sāpīgi. Viņa – ko tu izdomā?! Tad es teicu – es apsēdīšos ar muguru pret tevi, rādi kustības ar rokām, un es tās atdarināšu. Viņa kustējās man aiz muguras, bet es to precīzi parādīju.

Citreiz tētis stāvēja durvīs, pa vienai izņēma kārtis no kavas, un es liku viņam domāt par konkrēto kārti. Spēju nosaukt, kāda tā ir. Tobrīd man tā vienkārši bija spēle.”

Vai vecāki noticēja un pamanīja Olgas spējas? “Viņi tik un tā domāja, ka esmu fantazētāja, ka tas nav nopietni un ir tikai sakritība…

Vēlāk ar klasesbiedriem bija dažādas situācijas. Piemēram, teicu kādai no meitenēm – tu šodien saņemsi četrinieku. Vienmēr notika, kā paredzēju.

Reizēm negribēju tālu iet kājām, bet trolejbusa pietura bija patālāk no mājām. Es nodomāju – ja nu tagad nokristu stangas, es izkāptu tieši pie mājas. Stangas nokrita, durvis atvērās, un es tiku mājās agrāk.”

 

Kļūt par ko neparastu

Jau no aptuveni četru gadu vecuma Olga sapņoja palīdzēt cilvēkiem. Un arī palīdzēja. “Vēlējos, lai visi būtu laimīgi un vienmēr smaidītu!” pasmaida Olga.

“Nekādi nevarēju izvēlēties nākamo profesiju – kļūt par ārsti vai skolotāju,” viņa stāsta. “Ja par ārsti, tad – neparastu. Tādu kā dakteris Aikāsāp vai kāds brīnumdaris, jo es vēlējos cilvēkus atbrīvot no sāpēm un ciešanām viegli, ātri un ar humoru, un pilnīgi noteikti – ar burvju nūjiņu.”

Ja Olga kļūtu par skolotāju, arī tad – par ļoti neparastu: mācītu priecīgi, ar dziesmu un izdomu, izmantojot rokdarbus un veicot izpēti.

Līdztekus augstākajai izglītībai inženierzinātnēs Olga ir beigusi starptautisku antropozofijas semināru, kļūstot par valdorfpedagoģi. “Antropozofijā atradu visu to, par ko sapņoju pedagoģijā. Ar bērniem spēlējām ar ūdens traukiem kā mūzikas instrumentu, mērījām priekšnama garumu ar plaukstām un apaviem, adījām ar pašu izgatavotām adāmadatām, arām un zāģējām, mācījāmies reizināšanu ar plaukšķināšanu un tipināšanu, sacerējām dzejoļus, dziesmas, pasakas par vēju, sauli un mēnesi, ar akvareļiem uz mitra papīra gleznojām savas emocijas, novērojām dabu, apskāvām kokus.”

Pēc tam Olgai pašai piedzima bērni. Sākot apmeklēt bērnudārzu, sāka arī slimot. “Meklēju dažādas metodes, lai viņiem palīdzētu. Tā manā dzīvē ienāca Aura-Soma – krāsu un gaismas sistēma, kas dziedina dvēseli. Jo visas slimības taču ir no emocionāliem traucējumiem un negatīvām pārliecībām. Tagad manā arsenālā ir daudzkrāsainas pudelītes, kuras izvēloties cilvēki atrod savas pazaudētās dvēseles daļiņas, un man gluži kā īstai brīnumdarei ir visi iespējamie aromāti un esences. Un, protams, brīnumnūjiņa – gaismas aktivators: lukturītis, kurā ieliek kapsulas, kas pildītas ar ziedu, augu, kristālu un dārgakmeņu vibrācijām, kā arī krāsu. Ar to iedarbojas uz bioloģiski aktīvajiem punktiem un meridiāniem, kā arī čakrām. Tā cilvēks lieliski relaksējas un piedzīvo harmoniju. Ļoti patīkama un skaista procedūra.”

Visi šie līdzekļi palīdz atgūt dvēseles līdzsvaru, prieku un laimi, ir pārliecināta Olga. Viņai patīkot vērot, kā mainās cilvēka seja pēc konsultācijas un gaismas un skaņu terapijas, kā no jauna iemirdzas acis.

 

Mēs esam krāsas, kuras izvēlamies

“Mēs esam krāsas, kuras mēs izvēlamies.” Šādu saukli radījusi Aura-Somas sistēmas izveidotāja Vikija Volla. Proti, ne velti dodam priekšroku noteiktas krāsas apģērbam, interjeram vai mašīnai. “Krāsai ir liela nozīme. To izmanto arī ražotāji. Ja paņemsiet rokā šampūnu ar zaļu etiķeti, kādu smaržu jūs gaidīsiet? Visticamāk, ābolu vai piparmētru. Ja etiķete būs dzeltena – citrusu vai ziedu,” stāsta Olga. Krāsu terapeiti iesaka, kā izvēlēties apģērbu, interjeru un citas lietas, lai gūtu harmoniju, taču Aura-Somas krāsu pudelītes harmonizē ne tikai ar krāsu. Ja, teiksim, apģērba krāsai ir viens viļņa garums, kuru uztveram ar acīm, Aura-Somā ir arī cita veida enerģijas: pudelītes saturs arī smaržo, un tajās ir kristālu enerģija. Ir cilvēki, kas ļoti jūt kristālu pasauli, to iedarbību.

“Kāds mans klients – uzņēmējs – bija saviļņots: kādu akmeni esot atradis! Lai cik pārguris viņš ieradies mājās, kad apgūlies un sirds rajonā uzlicis šo akmeni, juties labi. Kristālus sauc par gaismas darbiniekiem zem zemes. Tie aug ļoti lēni, miljoniem gadu, un tiem ir ļoti lēnas vibrācijas. Ziedu aromāti uz mums iedarbojas momentā, bet kristāli – uz ilgu laiku un pamatīgi, nomierina,” salīdzina Olga.

“Visas manas zināšanas ir brīnumainas,” viņa stāsta. “Piemēram, emocionālās brīvības tehnika. Iedomājieties – tikai izklauvējot ar pirkstiem noteiktus punktus ķermenī un izsakot savu problēmu, no tās tiek vaļā! Vai tetahilings – enerģētiskās dziedināšanas un pilnveidošanās metode, kas balstīta darbā ar zemapziņu. Pēc paša vēlēšanās cilvēks var veikt brīnumus! Jo mēs pirmām kārtām dziedinām dvēseli, nevis ķermeni. Un dvēsele, piepildīta ar Mīlestību, uzreiz izdziedinās.”

 

Padomi

Šajā tumšajā gadalaikā iesaku izmantot vairāk dzelteno un oranžo krāsu interjerā un apģērbā, uz galda un šķīvī. Tāpat izmantojiet savā apkārtnē pikantus un citrusa aromātus, piepildiet sevi ar siltumu un rūpēm, klausieties patīkamu mūziku, meditējiet un lūdzieties, atpūtieties un izgulieties un, protams, pēc iespējas vairāk laika esiet svaigā gaisā un kustībā!

Tāpat kā rūpējas par fizisko ķermeni, jārūpējas arī par smalkajiem ķermeņiem, arī tie grib ēst. Reizēm mums ļoti gribas paklausīties kaut ko skaistu vai ir liela vēlme kaut ko patīkamu pasmaržot – tā smalkie ķermeņi lūdz, lai viņus pabaro. Kad tas izdarīts, rodas apmierinātības izjūta. Jo var gardi paēst gan fiziski, gan ar acīm un ausīm, degunu.Dodieties dabā, kur ir daudz zaļumu, – tad jutīsieties atpūtušies. Zaļajā ir vibrācijas tīrība.

Novēlu visiem jaunajā gadā nenosodīt sevi par kļūdām un ilgi nedusmoties uz citiem par viņu kļūdām. Mīlestība pret sevi ir pirmā vajadzība, lai būtu laba imunitāte. Ja sevi lamājam, paši pazeminām savu imunitāti. Tāpat to bojājam, ja dusmojamies uz citiem. Tāpēc piedot sev un sevi mīlēt ir ļoti svarīgi. Tad būsim iecietīgāki arī pret citiem. Apkārt būs vairāk prieka, mīlestības un laimes. Pārvariet savas bailes, virzieties uz priekšu, lai jums dvēselē ir viegli un dzīve laimes un prieka pilna!

 

Olgas novēlējums

Vēlu visiem žurnāla lasītājiem grūtā brīdī neīdēt, bet prast par sevi mazliet pasmieties, būt sev uzticīgiem un virzīties uz priekšu!

LA.lv