Veselam
Mīlestība

Atmodināt dzirksteli intīmajā dzīvē! Ieteikumi no Dimantras Antras0

Foto – Shutterstock.com

Lasītāja Elīna jautā Dzīvesmākslas Akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai: “Vēlējos pajautāt, kā atmodināt intīmo dzīvi, kā sakārtot hormonus? Ar vīru esam kopā 10 gadus un kaut kā pazudusi tā dzirkstele!”

Atbild Dimantra Antra: “Atmodināt intīmo dzīvi var, ja sievietei ir vēlēšanās to darīt. Sievietei mēneša laikā nedēļu ir aktīvs seksuāls periods, kurā ļoti vajadzētu būt drosmīgai un uzaicināt vīrieti, sievišķīgi un koķeti, uz jautru flirtu, kāds jums bija attiecību pirmajā pusgadā. Tas bija laiks, kad mēs pratām koķetēt, flirtēt un sekss bija tik dabisks. Vienkāršākais veids ir atcerēties šo sajūtu un atmodināt sevī rozā briļļu perioda sajūtas. Šīs sajūtas būs kā virmojums, kas pavedinās vīrieti.
Bieži vien pēc desmit gadiem ir ļoti daudz aizvainojumu, neuzticēšanās un bijis daudz kā neinteresanta un garlaicīga, daudz bloķējuša, kura dēļ sieviete nemaz vairs neinteresē šī vīrietis, ar kuru kopā redzēts un piedzīvots tik daudz nelāga.

Bet tomēr uzaicinu sievieti būt tai, kas pavedina un uzaicina vīrieti uz intimitāti. Tieši sieviete ir tā, kas var to izdarīt. Vīrietim šādu spēju nav. Vīrietis būs tas, kurš reaģēs uz šo sievietes seksuālo impulsu. Protams, ka, lai nodzīvotu desmit un vairāk gadus kopā, ir nepieciešama seksuālās dzīves bagātība. Bet ar piebildi, ka tas ir ļoti liels process, kurā šo bagātību radīt partneru starpā. Aplams variants ir mainīt partnerus, kad kaut ir apnicis iepriekšējais. Sievietes uzdevums ir radoši pieiet savai seksuālajai dzīvei ģimenē. Radoši ir ietilpīgs vārds, kas sākotnēji jāatver sevī un tad jāatmodina ar to vīrieti.

Vienveidīgi mīlēties var pirmo pusgadu, bet seksam kļūstot apnicīgam, ir interesanti un radoši jāpieiet, lai ikdienas uzturētu dzirksteli.”

 

Lasiet arī citas Dimantras Antras atbildes uz lasītāju jautājumiem

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Starp lauksaimnieka ikdienu un pasaules rekordiem ūdens motosportā. Slakteru dzimtas stāsts trijās paaudzēs
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Divi novadi ir brīvi no Covid-19 slimniekiem
18 minūtes
RR
Rebeka Rogale
Praktiski
5 idejas, kā izgaismot dārzu saviem spēkiem: gaisma no metāla kārbas, burkas vai pudeles
1 stunda
Ieva Ēvalde
Ekonomika
“Jaunie vecāki laimīgi brauc mājās ar jaundzimušo, bet jāskatās uz krematoriju!” Ko valmierieši domā par to, ka kļūst par “bēru galvaspilsētu”? 1
6 stundas