FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” kapteiņa Dārziņa jubilejā 11. reizi sezonā paliek “sausā” 0

Rīgas “Dinamo” komanda otrdien 11.reizi šajā sezonā nespēja gūt vārtus, savā laukumā piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) pret Novosibirskas “Sibirj”.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 33

Otrdien savu 35.dzimšanas dienu atzīmē Lauris Dārziņš, taču “Dinamo” kapteinim šoreiz prieka daudz nebija.

Rīdzinieki cietuši septiņas zaudējumus pēc kārtas un pēc šodienas neveiksmes tikpat kā atvadījās no pat teorētiskām izredzēm spēlēt Gagarina kausa izcīņā.

Mājinieki pirmo periodu aizvadīja aktīvi, pa pretinieku vārtiem metot 18 reizes, taču neizmantojot divus vairākumus. Vislabākā iespēja izvirzīties vadībā bija Koltonam Gilīsam, kurš vienā no epizodēm norībināja vārtu stabiņu. Pirmā trešdaļa īpaši atmiņā paliks Jānim Švanenbergam un Reinim Lejniekam, kuri šajā spēles nogrieznī piedzīvoja debiju KHL.

Otrā perioda otrajā pusē “Dinamo” divreiz neizmantoja vairākumu un cīņa kļuva arvien asāka. Pēc tam, kad Ņikita Korotkovs iegrūda apmalē Neriju Ališausku, komandas biedru metās aizstāvēt Kirils Sļepecs, un laukumā sākās neliela grūstīšanās.

Asumi nebeidzās arī trešajā periodā, kura piektajā minūtē Koltons Gilīss izkāvās ar Daņilu Romancevu. Gilīsam papildu piecu minūšu sodam tika piespriestas vēl divas minūtes par kautiņa izprovocēšanu. Pusminūti vēlāk par klupināšanu noraidīts tika Vitālijs Pavlovs, līdz ar to rīdzinieki bija spiesti spēlēt trijatā pret pieciem.

Perioda vidū tika gūti pirmie un, kā vēlāk izrādījās, arī vienīgie vārti mačā. “Sibrij” pretuzbrukumā ātri nonāca pie “Dinamo” vārtiem un Aleksandrs Šarovs raidīja ripu mājinieku cietoksnī – 1:0. Otrajā desmitminūtē mājinieki vienu reizi tika pie iespējas spēlēt vairākumā, tomēr rezultātu izlīdzināt nespēja.

Rīgas "Dinamo" KHL spēlē tiekas ar Novosibirskas "Sibirj"

“Sibirj” Austrumu konferencē ar 61 punktu 52 cīņās ieņem piekto vietu. Tikmēr rīdzinieki ar 34 punktiem 51 spēlē ir priekšpēdējā vietā līgā. Pirmais astotnieks Rietumos ir 22 punktu attālumā.