Kāpēc kompensējamās zāles jāņem visas uzreiz, bet nevar dalīt pa daļām? 17

Pievieno LA.LV

“Kāpēc visas kompensējamās zāles vajag izņemt uzreiz? Nedrīkst dalīt pa daļām, bet cilvēkam nav naudas nopirkt visu uzreiz. Kāpēc tikai tā?” jautā TV24 raidījuma “Uz līnijas” skatītāja.

Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuras nekad nebūs nabadzīgas – nauda tām burtiski līp pie pirkstiem
Kokteilis
10 dīvaini četrdesmitgadnieku ieradumi – agrāk viņi paši par tiem smējās
VIDEO. “Armija pavērsīs savus ieročus pret Kremli!” Krievijas bruņoto spēku veterāns izvirzījis ultimātu Putinam 98
Lasīt citas ziņas

“Ļoti labs un ļoti pamatots jautājums. Un tas ir arī viens no tiem, par ko es runāju ar Farmācijas departamentu, ka ir jādomā par to, kā to varētu dalīt. Es piekrītu, tas ir pareizs jautājums un tā tam arī vajadzētu būt.

Šodien sākām šo milzu izmaiņu procesu, kas saistīts ar medikamentiem. Visas atbildes šodien es jums nevaru dot, nevaru galvot, ka tā būs,” skatītājai atbild Ingrīda Circene, Saeimas Sabiedrības veselības apakškomisijas deputāte (JV).

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.