Kāpēc kompensējamās zāles jāņem visas uzreiz, bet nevar dalīt pa daļām? 17

Pievieno LA.LV

“Kāpēc visas kompensējamās zāles vajag izņemt uzreiz? Nedrīkst dalīt pa daļām, bet cilvēkam nav naudas nopirkt visu uzreiz. Kāpēc tikai tā?” jautā TV24 raidījuma “Uz līnijas” skatītāja.

RAKSTA REDAKTORS
“Viņu parāva straume zem ūdens!” Gaujā pazudušā puiša mamma pastāsta, ka glābēji šodien jau beiguši darbu, tagad dēla meklēšana uz pašu pleciem
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus 1
Lasīt citas ziņas

“Ļoti labs un ļoti pamatots jautājums. Un tas ir arī viens no tiem, par ko es runāju ar Farmācijas departamentu, ka ir jādomā par to, kā to varētu dalīt. Es piekrītu, tas ir pareizs jautājums un tā tam arī vajadzētu būt.

Šodien sākām šo milzu izmaiņu procesu, kas saistīts ar medikamentiem. Visas atbildes šodien es jums nevaru dot, nevaru galvot, ka tā būs,” skatītājai atbild Ingrīda Circene, Saeimas Sabiedrības veselības apakškomisijas deputāte (JV).

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.