Foto – Shutterstock

Garlaicība un attālināšanās attiecībās. Kā atgūt kaisli un cik ilgi mēģināt 0

Attiecībām arī vajadzīgs uzkopšanas darbs un revidēšanas periods. Ja uzspodrinām visu, kas ir ap mums, kāpēc gan to pašu neveikt arī attiecībās? Garlaicība, komunikācijas, kaisles vai cieņas trūkums – šādas problēmas piemeklē, ilgstoši dzīvojot kopā ar kādu. Kā paskatīties uz mīļoto cilvēku sākotnējām acīm un kā vērtīgajām attiecībām piešķirt jaunu dzirksti?

 

Ko iesākt ar garlaicību?

Daina Šulca
Stāsti
“Es gribu dzīvot laimīgu dzīvi Latvijā.” Jānis aizbrauca no Latvijas pēc PSRS sabrukuma un tagad atgriezies dzimtenē
11 stundas
DB
Dace Bumbiere
Stāsti
Dzimst aizvien vairāk dvīņu. Izskan versija, ar ko tas saistīts 6
15 stundas
LE
LETA
Ziņas
No ārvalstīm saņemta “karsta informācija” par kādas Latvijas politiski nozīmīgas personas iespējamiem pārkāpumiem 80
1 diena
Lasīt citas ziņas

Mīlestība ietver rutīnu, tā rada drošību, paredzamību, noteiktību, tomēr nevajadzētu nonākt līdz brīdim, kad attiecības kļūst garlaicīgas. Interesei par otru ir jābūt, tas rada kopābūšanas prieku. “Konsultācijās rekomendēju pāriem randiņus. Citi pēc ilgu gadu kopdzīves iebilst, ka tas taču ir mākslīgi. Randiņš var arī nebūt romantisks, bet tas paver iespējas paust savas jūtas, kas ne vienmēr ir pozitīvas. Pat ja satikšanās laikā ir jāstrīdas, vismaz kaut kas sāk kustēties. Notiek emociju izlāde. Savstarpēja komunikācija ir attiecību pamats, tādēļ ļoti svarīgi atrast laiku sarunām, kas ir arī mīlestības izpausme,” uzskata psiholoģe Kristīne Ašmane.

“Tālāk jārunā par spēju neuztvert otra teikto pārlieku personīgi. Partneris jāuzklausa, piemēram, kā bankas darbinieks, neitrāls cilvēks, pret kuru jāizturas ar cieņu. Mēs varbūt nevaram saprast un piekrist visam, ko viņš saka, bet varam uzklausīt. Tad jādomā, ko varam iesākt ar šo informāciju. Jādarbojas kā komandai. Cieņa ir ļoti būtisks attiecību elements. Ja tās nav, tad sāk noārdīties pamati. Nereti pāri izšķiras strīdu un lamāšanās laikā, neatgriezeniski sabojājot visu labo, kas bijis.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēl kāds ļoti būtisks elements ir humors. Tas gan nav tas pats, kas cinisms vai ņirgāšanās. Ar jokiem arī iespējams aizskart un pazemot otru. Jājūt robeža. Ja pāris saplūcas, bet beigās par to kopīgi izsmejas, tas ir labākais iespējamais variants. Ir pabūts problēmā, no tās var kaut ko secināt, iespējams, atrast risinājumu un vēl pasmieties. Cilvēks neapzināti meklē partneri, kam ir līdzīga humora izjūta, jo tas saistās ar kopīgām vērtībām.

 

Kad jāattālinās

Ja attiecības pēc partnera uzklausīšanas un pārrunām tāpat šķiet garlaicīgas un nekas cits nelīdz, varbūt noder padzīvošana atsevišķi. Ja grāmatu tur pārāk tuvu acīm, tad neko nevar salasīt un tā nešķiet interesanta. Kad to attālinām, beidzot redzam, kas tur rakstīts, un saprotam, vai tajā esošais teksts mūs aizrauj vai nemaz nesaista. Līdzīgi, pavērojot savu partneri no attāluma, spējam labāk izprast, ko viņā novērtējam. Attālināšanās periodam gan nevajadzētu būt pārāk ilgam, jo var pierast būt bez otra.

Līdzīgu efektu var panākt, nekur prom nedodoties, bet pievēršoties sev. “Iekšēji varam justies tuvi, saplūduši, atkarīgi viens no otra vai arī autonomi, neatkarīgi, paši par sevi. Ja cilvēks ir aizņemts ar savām ikdienas nodarbēm, pašrealizāciju, tad neatliek laika domām par partneri. Reizēm vīrs ar sievu nedēļu pavada savās gaitās un brīvdienās saprot, ka mīļotā cilvēka visu šo laiku ir pietrūcis. Tad der pārrunāt nedēļā piedzīvoto, ieplānot laiku kādam kopīgam pasākumam. Protams, ar individualizāciju arī nedrīkst pārspīlēt. Ja partneri aiziet pārāk tālu viens no otra, rodas vienaldzība. Jārod balanss starp kopābūšanu un būšanu pašam ar sevi,” rekomendē speciāliste.

 

Kā atgūt kaisli

“Liela nozīme pāra attiecībās ir atklātām sarunām, uzticībai, ieinteresētībai, rūpēm par otru, cieņai un pilnvērtīgam seksam. Tā ir formula visam,” ir pārliecināta psiholoģe. Pat draudzeņu attiecībās jāpastāv abpusējām simpātijām, lai būtu interese satikties un parunāt.

Ja kopdzīvi ir pārņēmušas mātišķas rūpes un kontrole, tad kaisle kaut kur pazūd. Lai to atgūtu, arī šajā gadījumā ir mazliet jāattālinās, jāpavēro partneris no malas, jāiekāro. Tad arī labāk iespējams izvērtēt, kas otrā piesaista – izskats, spēja sevi pasniegt, intelekts vai praktiskums. Uz partneri var paskatīties skaidrākām acīm. Tā nav iemīlēšanās ar tauriņiem vēderā, bet atkārtota iemīlēšanās jau zināmajā.

Jāspēj saredzēt abas puses – tas, kas nepatīk, un tas, ar ko lepojas. Protams, mēdz būt gadījumi, kad attālinās un vēl labāk saprot, ka riebjas, kā partneris izskatās vai uzvedas. Reizēm tas var būt arī pamatoti.

Pāra attiecības ir abpusējs darbs. Ja kaut vienā no dzīvesbiedriem ir vēlme uzlabot attiecības, tā var uzdzirkstīt arī otram. Mums visiem gribas, lai mūs mīl, lai kādam esam svarīgi, nozīmīgi.

 

Iekārot citu?

Gadās, ka mīlestību raisošajā gadalaikā gribas paskatīties apkārt, iekārot ko jaunu, gūt nebijušas sajūtas. Cilvēkiem patīk skaistas lietas. “Aizejot uz restorānu, skatāmies arī uz citiem piedāvājumā esošiem gardumiem, bet ēdam tomēr tikai savu porciju. Visu apēst nevaram. Ēdot par daudz, tas vairs nebūs baudāmi un garšīgi,” piemēru min psiholoģe. Tas pats attiecas uz partneriem. Nevajadzētu dzīvot kā mucā, neļaujot sev paskatīties apkārt un iekārot kādu citu. Tas gan nenozīmē, ka mīļoto cilvēku var krāpt. Nereti, paskatoties apkārt, varam labāk novērtēt to, kas mums jau ir. Ja esam iekārojuši kādu citu, jāsaprot, ko darīt ar šīm domām un izjūtām. Ja persona apzinās, ka ir viegli sakairināma, tad jau sākotnēji jānosprauž robežas, neļaujot sev aizpeldēt pārlieku tālu. Cilvēkam, kurš valda pār saviem impulsiem un vēlmēm, iekāres objekts netraucē būt attiecībās ar savu partneri, uzskata Kristīne Ašmane.

Neviens nav ideāls

Nereti tas, ko vēlas iegūt jaunās attiecībās, ir gūstams jau esošajās. To parasti saprot tikai pēc laika. Neviens nav ideāls. Pat tas, kuru ieraugām kā kaut ko spožu, agri vai vēlu atklāj savus trūkumus. Reālists spēj izvērtēt to, kas viņam jau ir, un saprast, ka kāroto spēj saņemt jau esošajās attiecībās ar mazāku piepūli. Ja mīļotajam cilvēkam nepiemīt vēlamās kvalitātes, par to vajag uzsākt sarunu. Nereti partneris pat nenojauš par otra vēlmēm, jo par to savā starpā nerunā. Galvā var uzburt to, kā realitātē nav. Vīrs jau zina, ko nozīmē sievas skatiens, pat nedodot viņai iespēju izteikties. Tālab atklāti jārunā par savām sajūtām, un tālākais atkarīgs no partnera potenciāla to sadzirdēt, uzklausīt un spējas sniegt kāroto. Parasti mīlošiem partneriem ir svarīgi apmierināt otra vajadzības. Tomēr nav pamata uzskatīt, ka ir jāpiepilda visas dzīvesbiedra vēlmes, radikāli mainot savu personību.

 

Pretpoli pievelkas?

Katram ir savas stiprās un vājās puses. Romantiķis dāvā ziedus, pārsteidz ar brīnišķīgiem randiņiem, bet viņam var pietrūkt piezemētības, stabilitātes, drošuma, pastāvības. Ļoti piezemēts vīrietis mājās nenes puķes, bet mašīnā ielej benzīnu, makā ieliek naudu. Tas varbūt nav romantiski, bet tā ir gādība, uzmanība un rūpes, norāda psiholoģe. Kāds mīlestību apliecina ar vārdiem, cits ar darbiem. Kāds dod dāvanas, cits – pieskārienus. Rūpes var izrādīt dažādās valodās. Jāiemācās saprast partnera mīlestības valodu un novērtēt to!

Ne visu, kā attiecībās pietrūkst, jāmeklē mīļotajā. Ja šķiet, ka viņš nav pietiekami romantisks, tad varam to aizpildīt no savas puses. “Vienam no partneriem varbūt piemīt iemaņas stabilas un drošas kopdzīves radīšanai, otram – ēterisks vieglums. Kopā tā var būt ļoti veiksmīga kombinācija,” pieļauj psiholoģe. Tas, protams, ietver arī vilšanos, kādā brīdī var nogurt. “Es visu laiku rūpējos, piemēram, par finansēm. Kāpēc viņš tam nevarētu pievērst vairāk uzmanības?” Jāmēģina paust šīs vēlmes, varbūt otrs ir gatavs kaut ko mainīt. Pat ja dzīvesbiedrā nedominē īpašības, ko meklējam, galvenais, vai viņš ir ieinteresēts uzlabot attiecības.

 

Aizpildām savu tukšumu

“Nav nekā nosodāma, ja partnerī meklējam dažādas lomas. Mīļotais, labākais draugs, kurš sniedz psiholoģisku atbalstu, tēvs. Dažkārt gribas, lai noglāsta galvu. Kādam vecāki jau ir miruši vai radies aizvainojums un 38 gadu vecumā vairs negribas doties pie tēva un lūgt, lai viņš samīļo. Tomēr tā ir reta veiksme, ja mīļotais spēj iemiesoties vairākās lomās un apmierināt visas mūsu vēlmes,” uzskata Kristīne Ašmane.

Ja ir vajadzības, kas bērnībā nav apmierinātas, nereti tās pārvirza uz partneri. Gribas, lai viņš uzklausa, atrisina problēmas, iestājas par mums. “Nedomāju, ka visas gaidas un cerības jāprojicē tikai uz partneri. Būtu jāsaprot, vai otram nav uzlikta pārāk liela atbildības nasta. Līdzcilvēks var justies tā, it kā no viņa visu laiku kaut ko gaida, bet nekad nav gana, nekad nav pietiekami labi. Tā viņš risina problēmas, ar kurām viņam patiesībā nav nekāda sakara. Ja pašvērtējums atkarīgs no tā, vai dzīvesbiedrs konkrētajā dienā pateicis komplimentu, labu vārdu, tad kaut kas nav kārtībā ar pašu. Ar tukšuma izjūtu jātiek galā pašam. Kaut gan partneris var kompensēt daudzus otra cilvēka trūkumus. Liela daļa pāru tā nodzīvo visu mūžu un to saprot tikai tad, kad viens no partneriem jau aizgājis,” vērtē speciāliste.

 

Cik ilgi mēģināt?

“Šķirties būtu vēlams, ja attiecības ir degradējošas – partneris ir vardarbīgs vai atkarīgs no azartspēlēm vai kādām vielām. Šādās attiecībās ir grūti ko mainīt,” uzskata psiholoģe.

“Ja nerunā par tik smagiem gadījumiem, bet vienkāršu nepatiku pret partneri, jāatgriežas pie sevis. Jājautā, kāpēc kaut kas nepatīk vai kaitina. Uz to noteikti var rast atbildi. Piemēram, vīrietis visu laiku dzīvojis pie vecākiem, viņam mamma mazgājusi, gludinājusi drēbes, gatavojusi ēst, visu aiz viņa novākusi. Uzsākot kopdzīvi, sievieti sāk tracināt, ka visi mājas darbi jādara viņai. Labs jautājums – kāpēc es to vispār pieļauju, turpinu darīt? Dusmas, iespējams, radušās tāpēc, ka izjūtu apdraudējumu – man tas būs jādara turpmāko kopdzīves laiku. Ja kaut kas neapmierina, to jāmēģina mainīt. Ja sieviete pārstāj gludināt kreklus, to jāsāk darīt vīrietim. Abi kļūs neatkarīgāki.”

Ja partnerī kaitina viņa nespēja par sevi pastāvēt, pakļāvīgums, tad atkal jāuzdod jautājums sev: kāpēc tas traucē? Vai baidos, ka viņš visu mūžu dzīvos uz mana kakla, man būs jābūt stiprai? Ja partneris neuzklausa otra iekšējās bailes, sajūtas un nemēģina uzlabot attiecības, tas var būt šķiršanās iemesls.

“Bieži runājam, ka galvenais ir būt laimīgam. Ja tas attiecībās nav iespējams, tad jāšķiras. Negribētu gan, lai cilvēki to pārprot. Rodoties neērtībām, grūtībām, cilvēks saprot, ka nav laimīgs, padodas un iet meklēt laimi citur. Bet ko darām, lai kļūtu laimīgi esošajās attiecībās? Ja nav izprasta problēmas sakne, tad arī ceturtajā laulībā var atkārtoties tās pašas ķibeles. Tas liecina, ka vaina nav partnerī, bet pašā. Kāpēc nespēju piesaistīties vienam partnerim?

Drīzāk jāprāto, ko es pats varu sniegt attiecībām, lai tās būtu veiksmīgas. Partneris nav feja, kas visu uzlabos, atrisinās,” norāda Kristīne Ašmane.

“Laimīga kopdzīve sastāv no nemitīgas piedošanas otram. Abiem partneriem jābūt pretimnākošiem, jāspēj atzīt savas kļūdas. Ja viens no dzīvesbiedriem ir ietiepies, tad nekas nevar sanākt, nelīdz pat pāru terapija.”

Pazīmes, kas norāda uz problēmām attiecībās: nesarunāšanās, noniecināšana, neuzticība, otra nenovērtēšana.

Kas var attiecības atsvaidzināt: rūpes, maigums, uzticība.

 

 

Ja ir sajūta, ka iestājusies rutīna un krīze ir ļoti tuvu, tad:

– Atcerieties, kā jūsu attiecības iesākās. Ar ko viens otram patikāt. Kamdēļ izlēmāt palikt kopā.

– Apzināti vērsiet savu uzmanību uz partnera pozitīvajām īpašībām.

– Dariet ko patīkamu divatā.

– Neatsakiet partnera centieniem uzlabot attiecības, nekavējieties sāpīgās atmiņās.

– Neaizmirstiet paši par sevi. Var aiziet uz salonu, kino, satikt draudzeni.

 

Nepatika pret partneri var rasties, ja:

– nevar pārvarēt kādu nodevību, aizvainojumu;

– partneris sāk izturēties ar necieņu – lieto rupjus vārdus, ignorē, aizskar;

– nav abpusēju rūpju un ieinteresētības;

– zūd savstarpējā pievilcība.

 

Mūsu konsultante

KRISTĪNE AŠMANE, doktorāta Mārtiņroze psihoterapeite, psiholoģe

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
EK
Elīna Kondrāte
Veselam
Ģimenes ārste pastāsta, kā ārstēties no Covid-19 mājas apstākļos
9 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Gandrīz 30 tūkstošiem senioru nav sava ģimenes ārsta. Kā šie pakalpojumi viņiem tiek nodrošināti? 19
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
Populārākais vēlējums Ziemassvētkos un Jaunajā gadā būs – “Lai laba veselība!” 2
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Covid-19 seku mazināšana jauniešu vidū ir aktuāla – 17 000 saņems atbalstu 1
2 dienas
Daina Šulca
Stāsti
“Es gribu dzīvot laimīgu dzīvi Latvijā.” Jānis aizbrauca no Latvijas pēc PSRS sabrukuma un tagad atgriezies dzimtenē
10 stundas
DB
Dace Bumbiere
Stāsti
Dzimst aizvien vairāk dvīņu. Izskan versija, ar ko tas saistīts 6
15 stundas
LE
LETA
Ziņas
No ārvalstīm saņemta “karsta informācija” par kādas Latvijas politiski nozīmīgas personas iespējamiem pārkāpumiem 80
1 diena
IK
Ilze Kalve
Ziņas
“Kovids jau nesākas ar iesnām, bet joka pēc uztaisīju testu – pozitīvs!” Ilze dalās pieredzē par iegūto “suvenīru” pēc “Prāta vētras” koncerta 119
1 diena
IK
Ilze Kuzmina
Ziņas
Obligāts bērna kopšanas atvaļinājums tētiem? Vismaz divus mēnešus bērnu būs jāpieskata tēvam 96
16 stundas
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
LA
LA.LV
Veselam
VCA mobilais vakcinācijas punkts pirmajā mēnesī Rīgā un reģionos pret Covid-19 vakcinējis vairāk nekā 1300 iedzīvotājus 1
2 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Veselības centru apvienība: Covid-19 pacienti novērtē ārsta izbraukumu uz mājām 3
4 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Imunitāte iet roku rokā ar psihoemocionālo stāvokli 8
4 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Kāpēc sargāt galvu un kaklu no aukstuma 9
25. novembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
VCA investē Latvijas jaunās ārstu paaudzes izglītībā 1
17. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Rūpēs par vīriešu veselību 7
15. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko darīt, ja oža pēc Covid-19 pārslimošanas ir patoloģiski mainīta 17
15. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Trīs risinājumi, kā pirms ziemas stiprināt spēju pretoties vīrusiem
9. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Aptieka ir drošības spilvens diabēta pacientam Covid-19 laikā 2
9. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Elpceļu vīrusu sezonas laikā Covid-19 raksturīgo simptomu noteikšana vēl svarīgāka 8
9. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā zināt pareizās devas vitamīniem? 7
5. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Mājsēdē būtiski cieš pusaudžu miegs un emocionālā veselība 9
5. novembris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Repharm” uzņēmumus novērtē ar valsts apbalvojumu vadītājai Stellai Lapiņai 2
2. novembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ko iedzīvotāji domā par savu imunitāti? 10
28. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
„Mēness aptiekas” atvērtas jau no septiņiem rītā 1
27. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kur vīrusa daļiņu ir vairāk un pastāv lielāks risks inficēties? 7
25. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
VCA mobilā vakcinācijas punkta izbraukumiem liels pieprasījums jau pirmajā nedēļā 5
23. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Ceļazīmes sadzīvošanai ar gada tumšo laiku 1
22. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Mūsu jaunajā realitātē konsultācijas tiešsaistē ir farmaceitiskās aprūpes daļa 3
19. oktobris, 2021
LA
LA
Veselam
Farmaceita konsultācija „Mēness aptiekā” visā Latvijā pieejama arī brīvdienās 2
15. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Nākamnedēļ pie iedzīvotājiem dosies Baltijā pirmais mobilais vakcinācijas punkts 12
15. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
VCA gatava iesaistīties papildus plānveida operāciju nodrošināšanā 3
14. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Vajadzība pēc farmaceita padoma ārkārtējā situācijā ir pieaugusi
13. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
Visbiežāk iedzīvotāji atbalsta sejas aizsargmasku nēsāšanu sabiedriskās vietās 3
8. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Cik nopietna rudens kaite ir noķerta? 3
7. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Bez magnija nav iespējamas vairāk nekā 300 bioķīmiskas reakcijas organismā 1
6. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
6 ieteikumi – lai imunitāte ir tavas veselības miesassargs 11
4. oktobris, 2021
LA
LA.LV
Ziņas
“Mēness aptieka” – mīlētākais zīmols farmācijā trešo gadu pēc kārtas 4
30. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Muskuļu un locītavu profilakse būtu vērtējama augstāk 1
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
Kā trauksmes sajūtu izmantot par iekšējo resursu
24. septembris, 2021
LA
LA.LV
Veselam
“Kamēr daudzi nevakcinējas pret kovidu, HIV pacienti lūdzas, lai viņiem būtu šāda iespēja,” Ažiņa atklāj, vai būs pieejama arī vakcīna pret HIV 25
3 dienas
LE
LETA
Ziņas
Pavļuts atklāj, cik miljonus “MikroTik” valdes priekšsēdētājs apņēmies ziedot BKUS 27
4 dienas
DB
Dace Baltruma
Ziņas
Lasītāja: Plaisa starp “mēs” un “viņi” plešas platumā. Vai kāds parēķinājis, cik nonākuši kapu kalniņā tikai tādēļ, ka laikus netika pie ārsta? 71
3 dienas
LA
LA.LV
Veselam
Imunitāte iet roku rokā ar psihoemocionālo stāvokli 8
4 dienas
RO
Regīna Olševska
Ziņas
Pieņem jaunus MK noteikumus: tie palīdz cilvēkiem ar invaliditāti, bet rada asas diskusijas 2
6 dienas
ML
Māra Libeka
Veselam
Valdība liek strādājošajiem darbiniekiem testēties, bet kā process notiks – vēl nav skaidrs 69
26. novembris, 2021
LE
LETA
Ziņas
Covid-19 izplatība Latvijā: nosauc novadus, kuros ir visaugstākais saslimstības līmenis 8
5 stundas
AR
Anda Rožu
kalne
Ziņas
Viņi runā citā valodā? Viņi negrib runāt latviski! Viņi ēd kaut ko citu… Rožukalne vērtē raidījumu “Kāpēc viņi dara tā?”
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
Gaidāma aukstākā diena kopš pagājušās ziemas. Laika prognoze svētdienai 2
11 stundas
LE
LETA
Ziņas
FOTO. Cilvēki pulcējas komponista Mārtiņa Brauna piemiņas pasākumā Rīgas Doma baznīcā 7
8 stundas
Daina Šulca
Stāsti
“Es gribu dzīvot laimīgu dzīvi Latvijā.” Jānis aizbrauca no Latvijas pēc PSRS sabrukuma un tagad atgriezies dzimtenē
10 stundas
DJ
Diāna Jance
Ziņas
“Manuprāt, piedzīvojam ļoti izšķirīgu laiku, kaut kāda laikmeta beigas.” Intervija ar aktrisi Rēziju Kalniņu 32
16 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Sandra Veinberga: “Tas ir žurnālista pienākums stāvēt “ar šļirci rokā” un veikt savu uzdevumu.” 43
6 stundas
LE
LETA
Ziņas
Par Nacionālās apvienības priekšsēdētāju pārvēlēts Dzintars 36
8 stundas
LA
LA
Ziņas
VIDEO. Pasažieri stumj trolejbusu, vilcieni kavējas, lidojumi atcelti! Ekstremālā snigšana izraisa satiksmes kolapsu 74
1 diena
IK
Ilze Kalve
Ziņas
“Kovids jau nesākas ar iesnām, bet joka pēc uztaisīju testu – pozitīvs!” Ilze dalās pieredzē par iegūto “suvenīru” pēc “Prāta vētras” koncerta 119
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Atlūgumus iesniedz arī gados jauni un arī vakcinēti pedagogi!” LIZDA priekšsēdētāja Vanaga skaidro situāciju 144
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Labāk izslimot nekā potēties pret to, kas nelīp!”: dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča uzskata, ka Covid-19 nav draudīga slimība 217
1 diena
LE
LETA
Ziņas
No ārvalstīm saņemta “karsta informācija” par kādas Latvijas politiski nozīmīgas personas iespējamiem pārkāpumiem 80
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
FOTO. 5 praktiski padomi, kā mājās uzburt Ziemassvētku sajūtu 2
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Man būtu ļoti smagi pamest Latviju tik grūtā brīdī.” Šimkus par sabiedrības sašķeltību, valdības lēmumiem un vakcināciju 183
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Siltie pupiņu salāti: ēdiens, kas piestāv ziemai 3
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. Neticama izglābšanās! Fermeris izglābj aitas, izrokot tās no dziļas sniega segas 9
1 diena
AR
Anda Rožu
kalne
Ziņas
Viņi runā citā valodā? Viņi negrib runāt latviski! Viņi ēd kaut ko citu… Rožukalne vērtē raidījumu “Kāpēc viņi dara tā?”
22:42
LE
LETA
Ziņas
Covid-19 izplatība Latvijā: nosauc novadus, kuros ir visaugstākais saslimstības līmenis 8
21:36
LA
LA.LV
Ziņas
Sandra Veinberga: “Tas ir žurnālista pienākums stāvēt “ar šļirci rokā” un veikt savu uzdevumu.” 43
20:40