Foto: Dmitrijs Sulžics/F64

Miris vēl viens Covid-19 slimnieks 0

Pievieno LA.LV

Pēdējās diennakts laikā miris viens Covid-19 pacients, savukārt inficēšanās atklāta deviņiem cilvēkiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

8 automašīnu markas, par kurām pircēji bieži pārmaksā. Vismaz viena no tām Latvijā ir īpaši pieprasīta
7 lietas, ko nekad nevajadzētu darīt kapsētā, lai nepiesaistītu sev neveiksmes
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kuru pārstāvjiem līdz Jāņiem var piepildīties tas, ko viņi jau sen gaidījuši
Lasīt citas ziņas

Mirušais pacients bijis vecumā no 55 līdz 60 gadiem un inficējies no ģimenes locekļa.

Aizvadītajā diennaktī veikti 1870 Covid-19 testi, kamēr kopumā līdz šim veikts 94 621 izmeklējums, saslimušas 1025 personas un 694 izveseļojušās, bet 22 mirušas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā slimnīcā ievietots viens pacients ar Covid-19, kamēr kopumā stacionāros ārstējas 24 pacienti – 22 ar vidēji smagu, bet divi pacienti ar smagu slimības gaitu. Kopumā līdz šim no stacionāra izrakstīti 134 Covid-19 pacienti.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.