Foto: pexels.com

No kā baidās vīrieši? 9 noslēpumi, kas jāzina katrai sievietei 3

Jā, jā – arī stiprais dzimums, par spīti šim apzīmējumam, baidās no daudzām lietām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Veselam
13 tavas vientulības iemesli, kurus nepatīkami dzirdēt 7
Lasīt citas ziņas

Vienkārši viņi rūpīgi slēpj šīs bailes zem dzelzs maskas. Lapas commerage.ru psiholoģe Natālija Morgunova, izmantojot savu konsultēšanas pieredzi, apkopojusi 9 galvenās vīriešu bailes.

Zinot tās, mēs varēsim labāk izprast pretējo dzimumu un uzlabot attiecības.

Vīriešu bailes

CITI ŠOBRĪD LASA

Lielākās vīriešu bailes – neatbilst tāda vīrieša tēlam, kuru mums iedvesušas grāmatas un TV. Īsts vīrietis ir:
• Brutāls mačo, kurš nebaidās ne no kā un neviena.
• Viņš ir kopts, lieliskā fiziskā formā.
• Viņš daudz nopelna, dzīvo greznā mājā, vada vislabāko auto, pasniedz dārgas dāvanas, ceļo pa pasauli.

Tāds tēls mājo daudzu galvās un puiši, kuri tam neatbilst, sāk noslēgties sevī. Visi pārējie kompleksi izriet no tā.

No kā baidās vīrieši

1. Sāpes. 36,7 temperatūra viņiem ir nāvējoši bīstama. Ja iesāpējusies galva, tad tas ir vispārējo bēdu cēlonis visai ģimenei. Interesanti, ka, lai gan vīrieši sliktāk pacieš sāpes, pie ārsta viņi vēršas retāk. Iespējams, viņi baidās, ka tie nodarīs ko vēl sāpīgāku.

2. Kritika. Citu cilvēku viedoklis vīriešiem ir ļoti svarīgs. Dažreiz pietiek šķībi paskatīties viņa virzienā, pat nekas nav jāsaka, kad vīrietis jau kritis depresijā.

3. Atbildība. Viņi nevēlas atbildēt paši par sevi un vēl jo vairāk – par sievieti un bērnu. Šā iemesla dēļ vīrieši nevēlas precēties, dod priekšroku brīvām attiecībām un pēc iespējas ilgāk atliek gājienu uz Dzimtsarakstu nodaļu.

Foto: Unsplash

4. Papēži. Ne jau augstie papēdīši, kas padara viņus trakus labā nozīmē, bet sievietes vara. Vīrietim svarīgi būt ģimenes galvai, sievietes manipulācijas viņu nomāc.

5. Pārmaiņas. Pat jauna frizūra viņiem ir vesels notikums. Nemaz nerunājot par darba maiņu vai dzīvesvietas maiņu.

6. Impotence. Bailes neapmierināt mīļoto sievieti ir tik lielas, ka daudzi vīrieši visos iespējamos veidos sāk izvairīties no intīmām attiecībām, lai tikai neliktu partnerei vilties.

7. Vecums. Mūsdienās vīrieši centīgi rūpējas par sevi un savu veselību, baidoties no grumbām un sirmiem matiem ne mazāk kā sievietes.

Publicitātes foto/pixabay.com

8. Atteikums. Ne tikai gultā, bet jebkurš. Pieiet klāt sievietei vai runāt ar darba devēju par paaugstinājumu vai jaunu amatu un saņemt atteikumu vīrieša pašapziņai ir ļoti sāpīgi.

9. Neveiksme. Visi vīrieši pēc dabas ir perfekcionisti. Viņiem ir svarīgi visu darīt labāk par citiem, būt vislabākajiem. Ja kaut kas neizdevās tā, kā iecerēts, viņi ir ļoti sarūgtināti.

Tās ir lielākās un svarīgākās vīriešu bailes. Patiesībā to ir daudz vairāk. Secinājums: mūsu vīrieši ir tikpat viegli ievainojami kā sievietes.

Reklāma
Reklāma

Tikai sievietes var izrādīt savu vājumu, raudāt, meklēt palīdzību. Stiprā dzimuma pārstāvjiem nākas visu nēsāt sevī, patstāvīgi risināt savas un citu cilvēku problēmas, izliekoties, ka viņus nekas nesatrauc un nebiedē.

Tāpēc neprasīsim no vīriešiem neiespējamo, novērtēsim pat visnenozīmīgākos veikumus, ticēsim viņiem un atbalstīsim it visā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.