Foto: pexels.com

Slēpta vardarbība attiecībās: 8 signāli, ka esi briesmās 22

Vardarbība attiecībās ne vienmēr ir acīmredzama. Iespējams, ka partneris neizmanto fizisko spēku, taču viņa apvainojumi jau sen kļuvuši par normu. Tamara Star nosauc 8 slēptas vardarbības pazīmes pārī, no kuras var ciest gan sievietes, gan vīrieši.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Strīdi un salabšana – normāla parādība pārī, bet, ja tie notiek pārāk bieži, ir iemesls aizdomāties. Vardarbība attiecībās ne vienmēr ir acīmredzama, fiziska, kad tevi grūž, saķer, sit.

Tie var būt apvainojumi, iebiedēšana, pazemošana, atskaitīšanās par katru soli, atteikšanās uzklausīt, jūtu ignorēšana, meli, seksuāla uzmākšanās.
CITI ŠOBRĪD LASA

Tamara Star, psiholoģe, speciāliste, kas strādā ar vardarbības upuriem ģimenē, bestsellera “How to Survive a Break Up and Come Out Thriving” autore uzskaita 8 slēptas vardarbības pazīmes pārī, no kuras var ciest gan sievietes, gan vīrieši.

Foto: pexels.com

Apdraudētāki ir cilvēki, kuriem bijusi nelabvēlīga bērnība. Bērni, uz kuriem te kliedza, te apbēra ar atvainošanās dāvanām, kurus iebiedēja, pazemoja, apspieda garīgi un fiziski, padarīja par grēkāzi, izaug bez zināšanām par to, kādas ir normālas mīlošas attiecības.

Ja jūsu bērnība bija pilna ar emocionāliem kāpumiem un kritumiem, kā pieaugušais tu vari uzskatīt šāda veida attiecības par mīlestību. Lūk, kādi signāli norāda par vardarbības izmantošanu attiecībās. Tiem jāpievērš uzmanība, lai savlaicīgi rīkotos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.