Horoskopi un mistika
Horoskopi

Alkatība nepaliks bez sekām! Numeroloģiskā prognoze septembrim0


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Dabā pastāv vairāki dažāda garuma cikli, kad pēc noteikta laika posma atkārtojas līdzīgas situācijas. Ņemot to vērā, iespējams pareizāk plānot darbu secību ilgākā laika periodā.

2018.gads ir nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1964.gadā dzimušajiem. Par veiksmīgu šo gadu var saukt 1.janvārī, 25.aprīlī, 13.jūlijā un 17.decembrī dzimušie. Šie datumi būs gada veiksmīgākās dienas.

Dienas, kad nav vēlams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo tas nesīs zaudējumus, 2018.gadā ir 7.februāris, 15.marts, 22.maijs, 3.un 30.jūnijs, 10.un 29.augusts, 27.septembris, 26.oktobris un 7.novembris.

Saistītie raksti

Kopumā mūs gaida notikumiem bagāts gads, kurā būs daudz jādomā un jāizvērtē. Tuvredzīga un egoistiska rīcība radīs zaudējumus gan pašam, gan citiem. Turpretim izsvērta un tālredzīga domāšana ar redzējumu ilgtermiņā var tuvināt uzplaukumam un cilvēka cienīgai dzīvei.

Kas gaidāms tieši septembrī?

Septembris pasaulē būs viens no sarežģītākajiem mēnešiem, kurā iespējami lielākie zaudējumi.

Iespējams, cilvēcei būs jāsaskaras ar savas alkatīgās un vieglprātīgās attieksmes pret dabu sekām.

Latvijā šis ir pirmsvēlēšanu mēnesis.

Grūti būs pārliecināt sabiedrību par nākotnes nolūku patiesumu, jo visas iepriekšējās valdības ir grāvušas savu reputāciju tautas acīs, publiski cīnoties par savām interesēm, aizmirstot par saviem pienākumiem pret tautu, kura uzticējusies.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdevuma “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2018”.

LA.lv